Konečné výsledky kategorie                                                25.4.2010 22:04:23
                                              
===ČSOB-SLA===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     25.32  +      0.00
  2.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     25.59  +      0.27
  3.Čiháková Barbora         OOB Sokol Kostelec n KNC9950 C     26.56  +      1.24
  4.Jirkovská Michaela       SKOB Slaný           SLA0150 C     27.48  +      2.16
  5.Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051       29.34  +      4.02
  6.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     32.54  +      7.22
  7.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     33.30  +      7.58
  8.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     36.54  +     11.22
  9.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     38.10  +     12.38
 10.Srbová Kristýna          SKOB Slaný           SLA0050 C     44.48  +     19.16
 11.Prokopová Markéta        OB SK Zvole          ZVO9952 C     45.27  +     19.55
 12.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C     59.36  +     34.04
 13.Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     67.19  +     41.47
 14.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     69.37  +     44.05
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.1km   66m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalousková Marie                              NER       20.48 0ch         
  2.Magdalena Škáchová       OOB Slavia Praha     SLP0151   23.00 0ch         
  3.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C 29.57 0ch         
  4.Řadová Lucie             Oddíl OB Kotlářka    DKP0251 C 36.16 0ch         
  5.Votavová Žofie           OOB Sokol Kostelec n KNC0251 C 37.07 0ch         
  6.Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C 42.02 0ch         
  7.Michaliková Zuzana       SK Kamenice          KAM0152 C 61.39 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.4km   88m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kateřina Illnerová       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950       30.29  +      0.00
  2.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     30.48  +      0.19
  3.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     31.23  +      0.54
  4.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 C     32.27  +      1.58
  5.Budzanowská Aneta        KOB TRETRA Praha     TAP9952 C     34.15  +      3.46
  6.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     36.51  +      6.22
  7.Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     36.52  +      6.23
  8.Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B     37.13  +      6.44
  9.Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     37.54  +      7.25
 10.Klašková Anna                                 NER           38.39  +      8.10
 11.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     38.43  +      8.14
 12.Sušánková Hana           SKOB Slaný           SLA9855 C     38.48  +      8.19
 13.Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 C     40.32  +     10.03
 14.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 C     40.53  +     10.24
 15.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     42.02  +     11.33
 16.Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9953 C     44.30  +     14.01
 17.Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C     47.41  +     17.12
 18.Sladovníková Eliška      OB SK Zvole          ZVO9752 C     50.01  +     19.32
 19.Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA9851 C     58.37  +     28.08
 20.Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     73.52  +     43.23
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.8km   92m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tereza Nováková          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 C     22.07  +      0.00
  2.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 B     24.41  +      2.34
  3.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     25.37  +      3.30
  4.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B     26.36  +      4.29
  5.Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B     27.38  +      5.31
  6.Kučerová Barbora         SKOB Slaný           SLA9650 C     29.08  +      7.01
  7.Prýmková Barbora         OK Roztoky           ROZ9751 C     31.13  +      9.06
  8.Műllerová Eva            SKOB Slaný           SLA9652 C     33.18  +     11.11
  9.Němcová Barbora          OK Roztoky           ROZ9750 C     35.06  +     12.59
 10.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     41.13  +     19.06
 11.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     55.15  +     33.08
 12.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     61.13  +     39.06
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.3km  118m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     31.48  +      0.00
  2.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 B     33.43  +      1.55
  3.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     34.50  +      3.02
  4.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     35.47  +      3.59
  5.Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B     59.14  +     27.26
  6.Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     61.36  +     29.48
  7.Peterková Lenka          OOB TJ Sokol Troja   TJP           69.50  +     38.02
    Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.9km  128m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     38.15  +      0.00
  2.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     39.28  +      1.13
  3.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 B     39.40  +      1.25
  4.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C     45.36  +      7.21
  5.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     51.33  +     13.18
  6.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     56.31  +     18.16
  7.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B     65.13  +     26.58
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.2km  130m 13k  Ranking:0.4161 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Barbora Klusáková        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C     42.40  +      0.00  R: 4456b
  2.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 A     47.09  +      4.29  R: 4050b
  3.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     47.57  +      5.17  R: 3977b
  4.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     48.19  +      5.39  R: 3944b
  5.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     49.30  +      6.50  R: 3837b
  6.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     57.50  +     15.10  R: 3082b
  7.Kristina Hamáčková       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 C     57.57  +     15.17  R: 3071b
  8.Kudrnáčová Lucie         SK Kamenice          KAM8850 C     65.18  +     22.38  R: 2405b
  9.Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     76.22  +     33.42  R: 1402b
 10.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     77.17  +     34.37  R: 1319b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        5.3km  178m 17k  Ranking:0.7921 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     41.08  +      0.00  R: 8411b
  2.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     44.19  +      3.11  R: 7836b
  3.Tereza Novotná           OK 99 Hradec Králové PHK9255       46.05  +      4.57  R: 7517b
  4.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     46.12  +      5.04  R: 7496b
  5.Snížková Petra           Oddíl OB Kotlářka    DKP7752 C     46.21  +      5.13  R: 7469b
  6.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 B     47.36  +      6.28  R: 7243b
  7.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 R     47.49  +      6.41  R: 7204b
  8.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C     48.23  +      7.15  R: 7101b
  9.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     48.28  +      7.20  R: 7086b
 10.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     48.56  +      7.48  R: 7002b
 11.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     49.18  +      8.10  R: 6936b
 12.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     50.31  +      9.23  R: 6716b
 13.Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     51.39  +     10.31  R: 6511b
 14.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     51.52  +     10.44  R: 6472b
 15.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     52.37  +     11.29  R: 6336b
 16.Křístková Hana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7451 C     52.40  +     11.32  R: 6327b
 17.Lenka Junová             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     53.10  +     12.02  R: 6237b
 18.Brumková Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C     53.25  +     12.17  R: 6192b
 19.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     53.52  +     12.44  R: 6111b
 20.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551       55.48  +     14.40  R: 5761b
 21.Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C     55.53  +     14.45  R: 5746b
 22.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     56.05  +     14.57  R: 5710b
 23.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     56.30  +     15.22  R: 5635b
 24.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     56.36  +     15.28  R: 5617b
 25.Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     56.52  +     15.44  R: 5569b
 26.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     58.02  +     16.54  R: 5358b
 27.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     58.41  +     17.33  R: 5240b
 28.Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 B     59.18  +     18.10  R: 5129b
 29.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     59.47  +     18.39  R: 5042b
 30.Nyklová Jana             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 C     59.55  +     18.47  R: 5018b
 31.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     61.07  +     19.59  R: 4801b
 32.Štoková Mariana          Oddíl OB Kotlářka    DKP8158 C     61.13  +     20.05  R: 4783b
 33.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     61.18  +     20.10  R: 4768b
 34.Markéta Havlíčková       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     62.38  +     21.30  R: 4527b
 35.Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C     63.19  +     22.11  R: 4403b
 36.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     63.30  +     22.22  R: 4370b
 37.Šimková Markéta          VSK Přírodověda      PVP7751 C     63.38  +     22.30  R: 4346b
 38.Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7050       63.44  +     22.36  R: 4328b
 39.Krečová Kristýna         KOB Kladno           DKL8050 C     64.31  +     23.23  R: 4186b
 40.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     66.38  +     25.30  R: 3804b
 41.Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C     67.17  +     26.09  R: 3687b
 42.Izáková Ivana            VSK Přírodověda      PVP7453 C     67.20  +     26.12  R: 3678b
 43.Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C     67.33  +     26.25  R: 3638b
 44.Chaloupková Marie        OOB Slavia Praha     SLP8151 C     70.49  +     29.41  R: 3048b
 45.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     72.36  +     31.28  R: 2726b
 46.Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C     76.20  +     35.12  R: 2052b
    Janderová Markéta        Sokol Praha Spořilov DVP7751 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        2.8km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     29.11  +      0.00
  2.Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     31.09  +      1.58
  3.Trnková Dana             OK Jiskra Nový Bor   BOR7351 C     32.00  +      2.49
  4.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     39.56  +     10.45
  5.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     43.18  +     14.07
  6.Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C     44.17  +     15.06
  7.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     48.30  +     19.19
  8.Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C     51.30  +     22.19
  9.Daniela Illnerová        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651       51.42  +     22.31
 10.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     53.32  +     24.21
 11.Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C     62.42  +     33.31
 12.Lukášová Kamila          KOB Kladno           DKL6951 C     91.22  +     62.11
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        3.6km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     33.40  +      0.00
  2.Komersová Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC6550 C     38.32  +      4.52
  3.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     39.00  +      5.20
  4.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     39.53  +      6.13
  5.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     40.31  +      6.51
  6.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     40.56  +      7.16
  7.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     40.58  +      7.18
  8.Čiháková Lenka           OOB Sokol Kostelec n KNC6750 C     41.30  +      7.50
  9.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     41.33  +      7.53
 10.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     41.34  +      7.54
 11.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     41.38  +      7.58
 11.Gabriela Hudosová        Klub vytrvalostních  KSU7299 C     41.38  +      7.58
 13.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     42.11  +      8.31
 14.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     42.40  +      9.00
 15.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     42.51  +      9.11
 16.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     43.03  +      9.23
 17.Marketa Novotna          USK Praha            VSP7051 C     43.54  +     10.14
 18.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     45.04  +     11.24
 19.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda      PVP6853 C     46.51  +     13.11
 20.Reichlová Jana           SK Meteor Kačerov Pr MKP7550 C     47.27  +     13.47
 21.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     47.54  +     14.14
 22.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C     48.43  +     15.03
 23.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     49.29  +     15.49
 24.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     53.42  +     20.02
 25.Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7150 C     57.49  +     24.09
 26.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     82.18  +     48.38
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        2.2km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kudrnáčová Iveta         SK Kamenice          KAM5951 C     64.36  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        2.8km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     32.13  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     33.38  +      1.25
  3.Zelenková Eugenie        Oddíl OB Kotlářka    DKP5951 C     34.38  +      2.25
  4.Regina Ježková           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350       35.18  +      3.05
  5.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     36.55  +      4.42
  6.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     39.20  +      7.07
  7.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     39.25  +      7.12
  8.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     40.05  +      7.52
  9.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     42.40  +     10.27
 10.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     42.51  +     10.38
 11.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     43.46  +     11.33
 12.Jůzková Jarka            OK Sparta Praha      SCP5250 C     44.08  +     11.55
 13.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     44.38  +     12.25
 14.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     44.53  +     12.40
 15.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     45.29  +     13.16
 16.Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C     45.49  +     13.36
 17.Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     46.09  +     13.56
 18.Havlíčková Jindra        OOB Sokol Kostelec n KNC6150 C     46.21  +     14.08
 19.Řadová Jaromíra          Oddíl OB Kotlářka    DKP6551 C     48.20  +     16.07
 20.Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     49.22  +     17.09
 21.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     49.29  +     17.16
 22.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     56.28  +     24.15
 23.Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C     59.49  +     27.36
 24.Ledvinová Jana                                NER           70.53  +     38.40
 25.Šimonová Petra           KOB Kladno           DKL6150 C     73.12  +     40.59
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.2km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     32.26  +      0.00
  2.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     33.39  +      1.13
  3.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     36.11  +      3.45
  4.Nováková Jiřina          Slovan Praha         UVP4950 C     39.24  +      6.58
  5.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     41.09  +      8.43
  6.Brumková Vladimíra       KOB Kladno           DKL5350 C     41.50  +      9.24
  7.Ladislava Dvořáková      SK Praga             PGP4451 C     44.29  +     12.03
  8.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     47.46  +     15.20
  9.Kalábová Lída            Sokol Praha Spořilov DVP4650 C    100.38  +     68.12
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.5km   92m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     72.23  +      0.00
  2.Maršíková Miluše         Sokol Praha Spořilov DVP4150 C     81.00  +      8.37
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.1km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmer Jan               OB SK Zvole          ZVO0001 C     25.48  +      0.00
  2.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     26.08  +      0.20
  3.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     27.45  +      1.57
  4.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 C     27.58  +      2.10
  5.Neuhöfer Jakub           OOB Sokol Kostelec n KNC0001 C     31.24  +      5.36
  6.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001       31.36  +      5.48
  7.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     33.24  +      7.36
  8.Čech Richard             SKOB Slaný           SLA0001 C     33.55  +      8.07
  9.Kačerovský Jakub         SK Kamenice          KAM0108 C     33.59  +      8.11
 10.Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C     36.47  +     10.59
 11.Kyncl Tomáš              TJ AERO Odolena Voda ODV0002 C     38.07  +     12.19
 12.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     39.20  +     13.32
 13.Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     42.00  +     16.12
 14.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     44.12  +     18.24
 15.Grundfest David          SK Kamenice          KAM0002 C     46.10  +     20.22
 16.Belza Patrick            SKOB Slaný           SLA0000 C     52.48  +     27.00
 17.Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C     71.52  +     46.04
    Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda      PVP0000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.1km   66m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C 21.39 0ch         
  2.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C 22.00 0ch         
  3.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301   24.17 0ch         
  4.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C 24.56 0ch         
  5.Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C 26.11 0ch         
  6.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102   28.06 0ch         
  7.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C 28.38 0ch         
  8.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C 28.39 0ch         
  9.Hejda Ondřej             OOB Sokol Kostelec n KNC9902 C 29.29 0ch         
 10.Krejčí Tomáš             OB SK Zvole          ZVO0005   29.33 0ch         
 11.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU       29.58 0ch         
 12.Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C 31.25 1ch         
 12.Cimr Jaromír                                  NER       31.25 0ch         
 14.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C 32.14 0ch         
 15.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C 33.21 0ch         
 16.Ransdorf Michael         KOB TRETRA Praha     TAP0107 C 34.01 0ch         
 17.Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C 38.28 0ch         
 18.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C 41.26 0ch         
 19.Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C 50.57 0ch         
 20.Hrdlička Jan             SKOB Slaný           SLA0200 C 77.24 0ch         
    Tomáš Reichl             SK Meteor Kačerov Pr MKP0100 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km   92m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     24.51  +      0.00
  2.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     26.11  +      1.20
  3.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     26.23  +      1.32
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     31.34  +      6.43
  5.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     36.39  +     11.48
  6.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     43.20  +     18.29
  7.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C     45.14  +     20.23
  8.Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     46.37  +     21.46
  9.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     47.10  +     22.19
 10.Dobeš Jiří               OOB Sokol Kostelec n KNC9802 C     47.35  +     22.44
 11.Toms Vlastimil           SKOB Slaný           SLA9801 C     52.32  +     27.41
 12.Thein Filip              VŠSK MFF UK Praha    MFP9900 C     56.33  +     31.42
 13.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     86.48  +     61.57
 14.Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     87.01  +     62.10
 15.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     89.13  +     64.22
 16.Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C     99.21  +     74.30
 17.Baláček Jan              OK Roztoky           ROZ9901 C    107.41  +     82.50
 18.Tobolka Tomáš            TJ AERO Odolena Voda ODV9903 C    115.19  +     90.28
    Krejbich Daniel          KOB TRETRA Praha     TAP9901 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.3km  118m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     30.37  +      0.00
  2.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 B     30.44  +      0.07
  3.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     33.03  +      2.26
  4.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B     36.42  +      6.05
  5.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     38.48  +      8.11
  6.Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B     41.55  +     11.18
  7.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     43.24  +     12.47
  8.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     43.46  +     13.09
  9.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C     44.24  +     13.47
 10.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     48.53  +     18.16
 11.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     53.49  +     23.12
 12.Kováčik Juraj            OOB Sokol Kostelec n KNC9701 C     64.06  +     33.29
 13.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     66.18  +     35.41
 14.Votava Kryštof           OOB Sokol Kostelec n KNC9601 C     67.30  +     36.53
 15.Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C     71.46  +     41.09
 16.František Červinka       SK OK 24 Praha       OKP9600 C     72.54  +     42.17
 17.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     73.26  +     42.49
 18.Kocáb Petr               SKOB Slaný           SLA9603 C     93.47  +     63.10
    Čech Rudolf              SK Kamenice          KAM9604   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.9km  128m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     26.07  +      0.00
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     26.59  +      0.52
  3.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     27.31  +      1.24
  4.Komers Jan               OOB Sokol Kostelec n KNC9501 B     30.04  +      3.57
  5.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     31.33  +      5.26
  6.Václav Šňupárek          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     31.39  +      5.32
  7.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     33.06  +      6.59
  8.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B     33.31  +      7.24
  9.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A     36.04  +      9.57
 10.Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 C     41.39  +     15.32
 11.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     42.00  +     15.53
 12.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     42.18  +     16.11
 13.Doffek Lukáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP9508 C     52.17  +     26.10
 14.Jiří Červinka            SK OK 24 Praha       OKP9500 C     52.27  +     26.20
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.7km  140m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B     43.20  +      0.00
  2.Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     45.48  +      2.28
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        5.0km  172m 17k  Ranking:0.3462 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     44.33  +      0.00  R: 3570b
  2.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     44.37  +      0.04  R: 3565b
  3.Vácha Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP7901 C     48.48  +      4.15  R: 3250b
  4.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     49.15  +      4.42  R: 3216b
  5.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     51.57  +      7.24  R: 3013b
  6.Zdeněk Polák             USK Praha            VSP5203       55.05  +     10.32  R: 2777b
  7.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     60.03  +     15.30  R: 2403b
  8.Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     60.30  +     15.57  R: 2369b
  9.Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C     66.44  +     22.11  R: 1900b
 10.Červinka Jaroslav        SK Praga             PGP9001 C     72.50  +     28.17  R: 1441b
 11.Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C     80.22  +     35.49  R:  874b
 12.Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C     80.55  +     36.22  R:  833b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        6.3km  188m 24k  Ranking:0.8209 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     38.24  +      0.00  R: 8320b
  2.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     38.34  +      0.10  R: 8285b
  3.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     39.49  +      1.25  R: 8022b
  4.Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 C     40.28  +      2.04  R: 7885b
  5.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     42.23  +      3.59  R: 7481b
  6.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     42.24  +      4.00  R: 7477b
  7.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     42.29  +      4.05  R: 7459b
  8.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     42.51  +      4.27  R: 7382b
  9.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     43.16  +      4.52  R: 7294b
 10.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     43.30  +      5.06  R: 7245b
 11.Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C     43.40  +      5.16  R: 7210b
 12.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     44.25  +      6.01  R: 7052b
 13.Petr Boranek             USK Praha            VSP7000 C     44.29  +      6.05  R: 7038b
 14.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     44.31  +      6.07  R: 7031b
 14.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     44.31  +      6.07  R: 7031b
 16.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C     44.43  +      6.19  R: 6988b
 17.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     44.46  +      6.22  R: 6978b
 18.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 A     45.05  +      6.41  R: 6911b
 19.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     45.11  +      6.47  R: 6890b
 20.Václav Nešpor            SK Kamenice          KAM9103       45.12  +      6.48  R: 6887b
 21.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     45.34  +      7.10  R: 6809b
 22.Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     45.47  +      7.23  R: 6764b
 23.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     45.48  +      7.24  R: 6760b
 24.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     45.59  +      7.35  R: 6721b
 25.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     46.00  +      7.36  R: 6718b
 26.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     46.01  +      7.37  R: 6714b
 27.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     46.25  +      8.01  R: 6630b
 28.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     46.30  +      8.06  R: 6612b
 28.Jakub Illner             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601       46.30  +      8.06  R: 6612b
 30.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     46.52  +      8.28  R: 6535b
 31.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     47.42  +      9.18  R: 6359b
 32.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     47.52  +      9.28  R: 6324b
 32.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     47.52  +      9.28  R: 6324b
 34.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     48.11  +      9.47  R: 6257b
 35.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     48.16  +      9.52  R: 6240b
 36.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C     48.58  +     10.34  R: 6092b
 37.Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     49.15  +     10.51  R: 6032b
 38.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     49.22  +     10.58  R: 6008b
 39.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B     49.31  +     11.07  R: 5976b
 40.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     49.46  +     11.22  R: 5923b
 41.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     50.35  +     12.11  R: 5751b
 42.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     50.36  +     12.12  R: 5748b
 43.Stepanek Ondrej          OK Sparta Praha      SCP8304 C     52.01  +     13.37  R: 5449b
 44.Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C     52.10  +     13.46  R: 5417b
 45.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     52.22  +     13.58  R: 5375b
 46.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     52.24  +     14.00  R: 5368b
 47.Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C     52.30  +     14.06  R: 5347b
 48.Jandera Tomáš            Sokol Praha Spořilov DVP7304 C     52.48  +     14.24  R: 5284b
 49.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     53.46  +     15.22  R: 5080b
 50.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     53.49  +     15.25  R: 5069b
 51.Jiří Cupák               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       54.55  +     16.31  R: 4837b
 52.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     55.47  +     17.23  R: 4655b
 53.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     56.54  +     18.30  R: 4419b
 54.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     58.30  +     20.06  R: 4082b
 55.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     58.50  +     20.26  R: 4011b
 56.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     58.57  +     20.33  R: 3987b
 57.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     59.56  +     21.32  R: 3779b
 58.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     60.02  +     21.38  R: 3758b
 59.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     61.47  +     23.23  R: 3389b
 60.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     63.14  +     24.50  R: 3084b
 61.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     64.43  +     26.19  R: 2771b
 61.Folprecht Tomáš          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8202 C     64.43  +     26.19  R: 2771b
 63.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     65.56  +     27.32  R: 2514b
 64.Šimon Jan                KOB Kladno           DKL9100 C     70.19  +     31.55  R: 1590b
 65.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     76.08  +     37.44  R:  363b
    Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        3.6km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     52.11  +      0.00
  2.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C     57.59  +      5.48
  3.Izák Pavel               VSK Přírodověda      PVP7102 C     80.46  +     28.35
  4.De Heij Micheal          VŠSK MFF UK Praha    MFP7049 C     88.37  +     36.26
    Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        5.0km  172m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     38.15  +      0.00
  2.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     40.34  +      2.19
  3.Klaška Jan                                    NER           43.14  +      4.59
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     44.48  +      6.33
  5.Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C     48.18  +     10.03
  6.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     48.34  +     10.19
  7.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     49.27  +     11.12
  8.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     51.38  +     13.23
  9.Kubů Jaroslav            PSK Olymp Praha      OLP6701 C     54.42  +     16.27
 10.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     55.25  +     17.10
 11.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     57.15  +     19.00
 12.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     57.44  +     19.29
 13.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     65.25  +     27.10
 14.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     68.51  +     30.36
 15.Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C     69.02  +     30.47
 16.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     72.03  +     33.48
 17.Krejčí Jan               OB SK Zvole          ZVO7020       78.18  +     40.03
 18.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901      115.27  +     77.12
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        2.8km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     36.04  +      0.00
  2.Jiří Gawel               Slovenian National V SLO           43.02  +      6.58
  3.Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C     44.21  +      8.17
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        4.2km  130m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     32.30  +      0.00
  2.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     36.11  +      3.41
  3.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     36.13  +      3.43
  4.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     36.37  +      4.07
  5.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     37.20  +      4.50
  6.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     38.19  +      5.49
  7.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     41.13  +      8.43
  8.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     41.34  +      9.04
  9.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     41.54  +      9.24
 10.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     41.56  +      9.26
 11.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     42.23  +      9.53
 12.Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C     43.47  +     11.17
 13.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     44.33  +     12.03
 14.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     44.48  +     12.18
 15.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     44.51  +     12.21
 16.Mikuláš Radek            SK Praga             PGP6404 C     44.55  +     12.25
 17.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     45.26  +     12.56
 18.Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     46.11  +     13.41
 19.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     46.19  +     13.49
 20.Stanislav Červinka       SK OK 24 Praha       OKP5701 C     47.17  +     14.47
 21.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     47.30  +     15.00
 22.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     47.32  +     15.02
 23.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     48.25  +     15.55
 24.Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C     48.34  +     16.04
 25.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     49.46  +     17.16
 26.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     51.33  +     19.03
 27.Hovorka Jan              KOB Dobřichovice     DCE6300 C     52.52  +     20.22
 28.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     53.05  +     20.35
 29.Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C     58.14  +     25.44
 30.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     58.21  +     25.51
 31.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     72.45  +     40.15
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.6km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     36.08  +      0.00
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     38.39  +      2.31
  3.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     39.45  +      3.37
  4.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     40.01  +      3.53
  5.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     40.14  +      4.06
  6.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     42.29  +      6.21
  7.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     43.15  +      7.07
  8.Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     53.46  +     17.38
  9.Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     55.39  +     19.31
 10.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     56.10  +     20.02
 11.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     56.44  +     20.36
 12.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     59.20  +     23.12
 13.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     63.55  +     27.47
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.8km  106m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     38.24  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     38.38  +      0.14
  3.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     41.15  +      2.51
  4.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     46.46  +      8.22
  5.Valasek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     50.59  +     12.35
  6.Mudr Stanislav           KOB Dobřichovice     DCE4400 C     54.34  +     16.10
  7.Kalivoda Vladimír        OOB Sokol Kostelec n KNC3800 C     57.54  +     19.30
  8.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     58.19  +     19.55
  9.Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C     59.59  +     21.35
 10.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     66.01  +     27.37
 11.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     74.09  +     35.45
 12.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     78.27  +     40.03
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.5km   92m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     56.41  +      0.00
  2.Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C     99.23  +     42.42
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.1km   66m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C 17.18 0ch         
  2.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C 18.18 0ch         
  3.Hovorka Metoděj          KOB Dobřichovice     DCE0200 C 20.23 0ch         
  4.Škácha Vít               OOB Slavia Praha     SLP       25.58 0ch         
  5.Buková Anežka                                 NER       27.45 0ch         
  6.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C 28.01 0ch         
  7.Sladkovský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP0202 C 28.42 0ch         
  8.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 28.59 0ch         
  9.Korčáková Anna           OK Jiskra Nový Bor   BOR       29.23 0ch         
 10.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C 30.24 0ch         
 11.Štor Vojtěch             SKOB Roudnice nad La ROU0301 C 30.27 0ch         
 12.Belzová Kateřina         SKOB Slaný           SLA1111 C 30.34 0ch         
 13.Vančurová Monika         KOB TRETRA Praha     TAP0451 C 31.02 0ch         
 14.Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP     C 31.52 0ch         
 15.De Heij Laura            VŠSK MFF UK Praha    MFP0599 C 31.53 0ch         
 16.Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C 32.07 0ch         
 17.Dlasková Jasmína         Oddíl OB Kotlářka    DKP04     32.35 0ch         
 18.McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C 32.51 0ch         
 19.Švihla Filip                                  NER       33.22 0ch         
 20.Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0351 C 33.43 0ch         
 21.Ježek František          SKOB Slaný           SLA0501 C 34.11 0ch         
 22.Štorová Barbora          SKOB Roudnice nad La ROU0250 C 34.18 0ch         
 23.Bára Némethová                                NER       35.15 0ch         
 24.Bartoň Michal            SK Kamenice          KAM0107 C 36.30 0ch         
 25.Agáta Přibíková          SK Praga             PGP9651 C 38.35 0ch         
 26.Adam Černý                                    NER       39.14 0ch         
 27.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C 41.11 0ch         
 28.Bláhová Markéta          SK Kamenice          KAM0254 C 42.02 0ch         
 29.Picl Daniel              Sokol Praha Spořilov DVP0401 C 42.12 0ch         
 30.Martin Reichl            SK Meteor Kačerov Pr MKP0400 C 42.15 0ch         
 31.Řeháková Ludmila         Sokol Praha Spořilov DVP0451 C 42.18 0ch         
 32.Štraub Martin                                 NER       44.27 0ch         
 33.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 44.28 0ch         
 34.Čechmánková Anna         VSK Přírodověda      PVP0450 C 44.32 0ch         
 35.Kubů Matyáš              PSK Olymp Praha      OLP0301 C 47.24 1ch         
 36.Hrbková Martina          SK Zbraslav OOB      ZBP       49.56 0ch         
 37.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C 50.53 0ch         
 38.Zwiauer Jakub                                 NER       51.06 0ch         
 39.Chuchmová Tereza                              NER       57.04 0ch         
 40.Pecher Adam                                   NER       59.10 0ch         
 41.Kubů Julie               PSK Olymp Praha      OLP       62.24 0ch         
 42.Šimon Holeček                                 NER       63.30 0ch         
 43.Chumová Karolína                              NER       65.31 0ch         
 44.Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C 66.25 0ch         
 45.Gondovi                  KOB TRETRA Praha     TAP       67.32 0ch         
 46.Čechová Klára            SKOB Slaný           SLA0552 C 69.36 0ch         
 47.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C 78.11 0ch         
 48.Bestová Tereza           OOB Sokol Kostelec n KNC       80.16 0ch         
 49.Hlaváček Jan             OB SK Zvole          ZVO      115.04 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.3km   88m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalousek Jiří                                 NER           23.15  +      0.00
  2.Kolbeshkin Alexandr                           NER           28.27  +      5.12
  3.Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C     29.10  +      5.55
  4.Marková Anna             TJ Lokomotiva Beroun LBE9250 C     29.48  +      6.33
  5.Hrbková Martina                               NER           30.10  +      6.55
  6.Krejčí Pavla             OB SK Zvole          ZVO72         32.10  +      8.55
  7.Neuhöfer Jiří                                 NER           36.12  +     12.57
  8.Hana Hejnalová                                NER           40.58  +     17.43
  8.Beranová Vlasta                               NER           40.58  +     17.43
 10.Brachtlová Klára         OB SK Zvole          ZVO7270 C     41.44  +     18.29
 11.Kučerová Lenka           OOB Slavia Praha     SLP7963 C     47.05  +     23.50
 12.Pohořalý Jaroslav        SKOB Roudnice nad La ROU           47.09  +     23.54
 13.Prokop Petr              OB SK Zvole          ZVO6321 C     48.23  +     25.08
 14.Pokorná Tereza           TJ Lokomotiva Beroun LBE9451 C     48.34  +     25.19
 15.Rokůsek Jan              SKOB Roudnice nad La ROU4201       51.57  +     28.42
 16.Prouzová Zuzana          Oddíl OB Kotlářka    DKP6250 C     52.41  +     29.26
 17.Fatková Marcela          SK Praga             PGP           55.46  +     32.31
 18.Karoch Petr                                   NER           56.24  +     33.09
 19.Vavruška David; Jindřich                      NER           57.53  +     34.38
 20.Denisa Červinková        SK OK 24 Praha       OKP6750       61.56  +     38.41
 21.Sladovníková Eva         OB SK Zvole          ZVO7170 C     73.25  +     50.10
 22.Fatka Petr               SK Praga             PGP           74.40  +     51.25
    Provazník Zdeněk         OOB TJ Sokol Troja   TJP4300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T           4.7km  140m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     37.53  +      0.00
  2.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7451       45.55  +      8.02
  3.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 A     46.32  +      8.39
  4.Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605       47.30  +      9.37
  5.Karban Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP7700 C     50.18  +     12.25
  6.Šustrová Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP7354 C     50.54  +     13.01
  7.Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     53.39  +     15.46
  7.Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C     53.39  +     15.46
  9.Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C     53.51  +     15.58
 10.Ledvina Tomáš                                 NER           56.25  +     18.32
 11.Doležalová Lucie-Potápka SKOB Slaný           SLA           57.49  +     19.56
 12.Petráková Barbora        SK Zbraslav OOB      ZBP           58.27  +     20.34
 13.Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C     58.42  +     20.49
 14.Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP5753 C     60.52  +     22.59
 15.Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     64.25  +     26.32
 16.Švihlová Kateřina                             NER           64.55  +     27.02
 17.Dittrichová Silvie                            NER           65.01  +     27.08
 18.Hanáková Zuzana          SKOB Slaný           SLA8151 C     66.26  +     28.33
 19.Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C     66.44  +     28.51
 20.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     68.12  +     30.19
 21.Prouza Jaromír           Oddíl OB Kotlářka    DKP8705 C     69.06  +     31.13
 22.Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350       69.50  +     31.57
 23.Řehák Jiří               Sokol Praha Spořilov DVP7401 C     71.20  +     33.27
 24.Šebor Jiří               KOB Kladno           DKL8100 C     71.53  +     34.00
 25.Tomanová Daniela         SK Praga             PGP           73.42  +     35.49
 26.Richard Wagner           Oddíl OB Kotlářka    DKP     C     78.03  +     40.10
 27.Švihla Tomáš                                  NER           78.14  +     40.21
 28.Michal Lebll                                  SDO           88.54  +     51.01
 29.Wagnerová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5450 C    131.14  +     93.21
    Štok Jan                                      NER       DISK              
    Polly Lebl                                    SDO       DISK              
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK