Konečné výsledky kategorie                                                25.4.2010 22:24:44
                                              
===ČSOB-SLA===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.5km   44m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     18.49  +      0.00
  2.Vančurová Kateřina       KOB TRETRA Praha     TAP0151 C     19.53  +      1.04
  3.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     20.42  +      1.53
  4.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     22.38  +      3.49
  5.Čiháková Barbora         OOB Sokol Kostelec n KNC9950 C     27.09  +      8.20
  6.Srbová Kristýna          SKOB Slaný           SLA0050 C     29.11  +     10.22
  7.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     34.47  +     15.58
  8.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C     35.30  +     16.41
  9.Jirkovská Michaela       SKOB Slaný           SLA0150 C     36.40  +     17.51
    Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.4km   46m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C 16.36 0ch         
  2.Jirkovská Kateřina       SKOB Slaný           SLA0350 C 17.13 0ch         
  3.Michaliková Zuzana       SK Kamenice          KAM0152 C 19.01 0ch         
  4.Kalousková Marie                              NER       19.05 0ch         
  5.Magdalena Škáchová       OOB Slavia Praha     SLP0151   20.08 0ch         
  6.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250   21.56 0ch         
  7.Votavová Žofie           OOB Sokol Kostelec n KNC0251 C 24.43 1ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.7km   36m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     13.36  +      0.00
  2.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     13.53  +      0.17
  3.Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     14.28  +      0.52
  4.Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B     15.44  +      2.08
  5.Sušánková Hana           SKOB Slaný           SLA9855 C     16.22  +      2.46
  6.Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     16.56  +      3.20
  7.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 C     18.58  +      5.22
  8.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     20.25  +      6.49
  9.Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA9851 C     20.41  +      7.05
 10.Budzanowská Aneta        KOB TRETRA Praha     TAP9952 C     21.02  +      7.26
 11.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     25.31  +     11.55
 12.Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C     27.30  +     13.54
 13.Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 C     33.05  +     19.29
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.6km   42m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tereza Nováková          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 C     11.13  +      0.00
  2.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     11.56  +      0.43
  3.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 B     12.51  +      1.38
  4.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B     13.35  +      2.22
  5.Műllerová Eva            SKOB Slaný           SLA9652 C     13.53  +      2.40
  6.Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B     13.56  +      2.43
  7.Kučerová Barbora         SKOB Slaný           SLA9650 C     14.10  +      2.57
  8.Prýmková Barbora         OK Roztoky           ROZ9751 C     14.48  +      3.35
  9.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     17.45  +      6.32
 10.Němcová Barbora          OK Roztoky           ROZ9750 C     20.47  +      9.34
 11.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     23.28  +     12.15
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.0km   56m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     14.55  +      0.00
  2.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     15.02  +      0.07
  3.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 B     16.25  +      1.30
  4.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B     18.18  +      3.23
  5.Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B     26.26  +     11.31
    Křivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.2km   70m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     17.28  +      0.00
  2.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     18.21  +      0.53
  3.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 B     19.12  +      1.44
  4.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C     19.56  +      2.28
  5.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     35.00  +     17.32
  6.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B     42.12  +     24.44
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.2km   70m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 B     15.39  +      0.00
  2.Jelínková Šárka          SK Praga             PGP9153 B     18.24  +      2.45
  3.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 A     20.35  +      4.56
  4.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     23.46  +      8.07
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.2km   70m 13k  Ranking:0.0000 * 1.02
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kristina Hamáčková       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 C     22.12  +      0.00  R:    0b
  2.Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C     28.30  +      6.18  R:    0b
    Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        2.5km   90m 17k  Ranking:0.7587 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tereza Novotná           OK 99 Hradec Králové PHK9255       18.36  +      0.00  R: 7941b
  2.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     19.16  +      0.40  R: 7671b
  3.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     19.26  +      0.50  R: 7603b
  4.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 R     20.02  +      1.26  R: 7360b
  5.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     20.55  +      2.19  R: 7002b
  6.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     20.57  +      2.21  R: 6989b
  7.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     20.58  +      2.22  R: 6982b
  8.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     21.22  +      2.46  R: 6820b
  9.Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     22.00  +      3.24  R: 6563b
 10.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     22.05  +      3.29  R: 6530b
 11.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     22.23  +      3.47  R: 6408b
 12.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     22.30  +      3.54  R: 6361b
 13.Křístková Hana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7451 C     23.00  +      4.24  R: 6158b
 14.Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C     23.12  +      4.36  R: 6077b
 15.Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C     23.20  +      4.44  R: 6023b
 16.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     23.24  +      4.48  R: 5996b
 17.Lenka Junová             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     23.39  +      5.03  R: 5895b
 18.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     24.59  +      6.23  R: 5355b
 19.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     25.04  +      6.28  R: 5321b
 20.Markéta Havlíčková       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     25.05  +      6.29  R: 5314b
 21.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     25.56  +      7.20  R: 4970b
 22.Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     26.11  +      7.35  R: 4869b
 23.Šimková Markéta          VSK Přírodověda      PVP7751 C     26.12  +      7.36  R: 4862b
 24.Štoková Mariana          Oddíl OB Kotlářka    DKP8158 C     26.39  +      8.03  R: 4679b
 25.Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     26.42  +      8.06  R: 4659b
 26.Nyklová Jana             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 C     26.49  +      8.13  R: 4612b
 27.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     27.40  +      9.04  R: 4268b
 28.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C     27.54  +      9.18  R: 4173b
 29.Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C     28.06  +      9.30  R: 4092b
 30.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     28.30  +      9.54  R: 3930b
 31.Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C     29.50  +     11.14  R: 3390b
 32.Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C     30.37  +     12.01  R: 3072b
 33.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     30.50  +     12.14  R: 2985b
 34.Siblíková Jana           OOB Slavia Praha     SLP7952 C     34.49  +     16.13  R: 1371b
 35.Chaloupková Marie        OOB Slavia Praha     SLP8151 C     35.12  +     16.36  R: 1215b
    Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.2km   84m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     18.31  +      0.00
  2.Komersová Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC6550 C     22.30  +      3.59
  3.Marketa Novotna          USK Praha            VSP7051 C     22.33  +      4.02
  4.Dobiášová Hana           SKOB Roudnice nad La ROU7451 C     23.13  +      4.42
  5.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     23.54  +      5.23
  6.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     24.02  +      5.31
  7.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     24.08  +      5.37
  8.Gabriela Hudosová        Klub vytrvalostních  KSU7299 C     24.22  +      5.51
  9.Čiháková Lenka           OOB Sokol Kostelec n KNC6750 C     24.24  +      5.53
 10.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     24.55  +      6.24
 11.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     24.58  +      6.27
 12.Gabryšová Tereza         VSK Přírodověda      PVP6853 C     25.14  +      6.43
 13.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     25.42  +      7.11
 14.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     26.22  +      7.51
 15.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     27.24  +      8.53
 16.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     28.06  +      9.35
 17.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     28.44  +     10.13
 18.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     29.29  +     10.58
 19.Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C     29.46  +     11.15
 20.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     31.23  +     12.52
 21.Brousilová Petra         SK Praga             PGP6951 C     34.54  +     16.23
 22.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     36.16  +     17.45
 23.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     49.25  +     30.54
    Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.0km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     18.59  +      0.00
  2.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     20.52  +      1.53
  3.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     21.05  +      2.06
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     21.16  +      2.17
  5.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     23.37  +      4.38
  6.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     24.05  +      5.06
  7.Regina Ježková           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350       24.35  +      5.36
  8.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     24.50  +      5.51
  9.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     25.02  +      6.03
 10.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     25.03  +      6.04
 11.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     26.01  +      7.02
 12.Jůzková Jarka            OK Sparta Praha      SCP5250 C     27.12  +      8.13
 13.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     28.07  +      9.08
 14.Havlíčková Jindra        OOB Sokol Kostelec n KNC6150 C     32.32  +     13.33
    Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.7km   66m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     27.50  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     27.53  +      0.03
  3.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     29.32  +      1.42
  4.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     34.28  +      6.38
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.5km   44m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C     12.26  +      0.00
  2.Zimmer Jan               OB SK Zvole          ZVO0001 C     16.16  +      3.50
  3.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 C     16.30  +      4.04
  4.Gabryš Lubomír           VSK Přírodověda      PVP0000 C     16.46  +      4.20
  5.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     17.14  +      4.48
  6.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001       19.39  +      7.13
  7.Neuhöfer Jakub           OOB Sokol Kostelec n KNC0001 C     22.09  +      9.43
  8.Kačerovský Jakub         SK Kamenice          KAM0108 C     23.08  +     10.42
  9.Grundfest David          SK Kamenice          KAM0002 C     25.12  +     12.46
 10.Kyncl Tomáš              TJ AERO Odolena Voda ODV0002 C     28.32  +     16.06
 11.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     35.30  +     23.04
 12.Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C     37.35  +     25.09
 13.Vančura Michal           KOB TRETRA Praha     TAP0004 C     42.58  +     30.32
 14.Čech Richard             SKOB Slaný           SLA0001 C     46.25  +     33.59
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.4km   46m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brousil Tomáš            SK Praga             PGP0100 C 21.35 0ch         
  2.Hejda Ondřej             OOB Sokol Kostelec n KNC9902 C 21.51 0ch         
  3.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C 21.54 0ch         
  4.Vondra Vladimír          KOB TRETRA Praha     TAP0005 C 22.42 0ch         
  5.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C 25.34 0ch         
  6.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C 27.39 0ch         
  7.Ransdorf Michael         KOB TRETRA Praha     TAP0107 C 35.28 1ch         
  8.Hrdlička Jan             SKOB Slaný           SLA0200 C 37.53 1ch         
  9.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU       41.51 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.6km   42m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     12.21  +      0.00
  2.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     12.53  +      0.32
  3.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     13.33  +      1.12
  4.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     14.41  +      2.20
  5.Toms Vlastimil           SKOB Slaný           SLA9801 C     15.22  +      3.01
  6.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C     15.30  +      3.09
  7.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     15.48  +      3.27
  8.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     16.26  +      4.05
  9.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     16.39  +      4.18
 10.Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     19.56  +      7.35
 11.Krejbich Daniel          KOB TRETRA Praha     TAP9901 C     21.41  +      9.20
 12.Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     21.50  +      9.29
 13.Dobeš Jiří               OOB Sokol Kostelec n KNC9802 C     22.46  +     10.25
 14.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     23.44  +     11.23
 15.Tobolka Tomáš            TJ AERO Odolena Voda ODV9903 C     29.23  +     17.02
 16.Baláček Jan              OK Roztoky           ROZ9901 C     43.41  +     31.20
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.0km   56m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 B     13.54  +      0.00
  2.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     13.58  +      0.04
  3.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B     16.00  +      2.06
  4.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     16.29  +      2.35
  5.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     18.05  +      4.11
  6.Kocáb Petr               SKOB Slaný           SLA9603 C     18.26  +      4.32
  7.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     18.55  +      5.01
  8.Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     21.18  +      7.24
  9.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     22.06  +      8.12
 10.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C     22.16  +      8.22
 11.Vlasák Vojtěch           TJ AERO Odolena Voda ODV9703 C     25.46  +     11.52
 12.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     25.52  +     11.58
 13.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     26.39  +     12.45
 14.Kováčik Juraj            OOB Sokol Kostelec n KNC9701 C     26.51  +     12.57
 15.Votava Kryštof           OOB Sokol Kostelec n KNC9601 C     27.43  +     13.49
 16.Čech Rudolf              SK Kamenice          KAM9604       28.12  +     14.18
 17.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     30.57  +     17.03
    Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.2km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     13.55  +      0.00
  2.Václav Šňupárek          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     15.00  +      1.05
  3.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     15.52  +      1.57
  4.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     16.21  +      2.26
  5.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     16.27  +      2.32
  6.Komers Jan               OOB Sokol Kostelec n KNC9501 B     17.23  +      3.28
  7.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B     17.56  +      4.01
  8.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 A     18.09  +      4.14
  9.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     18.25  +      4.30
 10.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     18.27  +      4.32
 11.Doffek Lukáš             Oddíl OB Kotlářka    DKP9508 C     22.32  +      8.37
 12.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     24.28  +     10.33
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.4km   76m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     17.22  +      0.00
  2.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 B     18.23  +      1.01
  3.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     19.29  +      2.07
  4.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     22.06  +      4.44
  5.Líbal Jakub              SKOB Roudnice nad La ROU9202 C     26.09  +      8.47
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.5km   88m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C     24.21  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        2.5km   88m 19k  Ranking:0.1551 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     21.43  +      0.00  R: 1787b
  2.Vácha Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP7901 C     24.48  +      3.05  R: 1592b
  3.Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     28.22  +      6.39  R: 1366b
  4.Jiří Gawel               Slovenian National V SLO           30.19  +      8.36  R: 1242b
  5.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     31.56  +     10.13  R: 1140b
  6.Hubený Martin            Sokol Praha Spořilov DVP8001 C     33.03  +     11.20  R: 1069b
  7.Vančura Milan            KOB TRETRA Praha     TAP7502 C     50.09  +     28.26  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        3.0km   98m 20k  Ranking:0.8483 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R     16.53  +      0.00  R: 9002b
  2.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 C     17.56  +      1.03  R: 8486b
  3.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C     17.58  +      1.05  R: 8469b
  4.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     18.04  +      1.11  R: 8420b
  5.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     18.17  +      1.24  R: 8314b
  6.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     18.32  +      1.39  R: 8191b
  7.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     18.59  +      2.06  R: 7969b
  7.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     18.59  +      2.06  R: 7969b
  9.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 R     19.15  +      2.22  R: 7838b
 10.Žaloudek Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP8304 C     19.30  +      2.37  R: 7715b
 11.Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 C     20.13  +      3.20  R: 7363b
 12.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     20.41  +      3.48  R: 7133b
 13.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     20.50  +      3.57  R: 7060b
 14.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     21.01  +      4.08  R: 6969b
 15.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     21.02  +      4.09  R: 6961b
 16.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     21.03  +      4.10  R: 6953b
 17.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     21.25  +      4.32  R: 6773b
 17.Václav Nešpor            SK Kamenice          KAM9103       21.25  +      4.32  R: 6773b
 19.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     21.29  +      4.36  R: 6740b
 20.Jakub Illner             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601       21.31  +      4.38  R: 6724b
 21.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     21.42  +      4.49  R: 6633b
 22.Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C     21.43  +      4.50  R: 6625b
 23.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     21.45  +      4.52  R: 6609b
 24.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     22.00  +      5.07  R: 6486b
 25.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     22.01  +      5.08  R: 6478b
 26.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     22.08  +      5.15  R: 6420b
 26.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C     22.08  +      5.15  R: 6420b
 28.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 A     22.19  +      5.26  R: 6330b
 29.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     22.31  +      5.38  R: 6232b
 30.Petr Boranek             USK Praha            VSP7000 C     22.48  +      5.55  R: 6092b
 31.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     22.50  +      5.57  R: 6076b
 32.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     23.06  +      6.13  R: 5945b
 33.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     23.12  +      6.19  R: 5896b
 34.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     23.41  +      6.48  R: 5658b
 35.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B     23.48  +      6.55  R: 5601b
 36.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     23.49  +      6.56  R: 5593b
 37.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     23.58  +      7.05  R: 5519b
 38.Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C     24.03  +      7.10  R: 5478b
 39.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     24.16  +      7.23  R: 5371b
 40.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     24.27  +      7.34  R: 5281b
 41.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204       25.01  +      8.08  R: 5002b
 42.Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C     25.06  +      8.13  R: 4961b
 43.Jiří Cupák               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       25.14  +      8.21  R: 4896b
 44.Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C     25.26  +      8.33  R: 4797b
 45.Stepanek Ondrej          OK Sparta Praha      SCP8304 C     25.29  +      8.36  R: 4773b
 46.Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     26.11  +      9.18  R: 4429b
 47.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     26.12  +      9.19  R: 4420b
 48.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     26.15  +      9.22  R: 4396b
 49.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     26.17  +      9.24  R: 4379b
 50.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     26.27  +      9.34  R: 4298b
 51.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     26.30  +      9.37  R: 4273b
 52.Komín David              SK Praga             PGP7405 C     27.33  +     10.40  R: 3757b
 53.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     28.19  +     11.26  R: 3380b
 54.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     29.34  +     12.41  R: 2765b
 55.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     30.18  +     13.25  R: 2404b
 56.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     30.29  +     13.36  R: 2314b
 57.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     31.05  +     14.12  R: 2019b
 58.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     32.35  +     15.42  R: 1281b
 59.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     34.25  +     17.32  R:  380b
 60.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     34.58  +     18.05  R:  109b
 61.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     35.04  +     18.11  R:   60b
 62.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     41.16  +     24.23  R:    0b
    Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.5km   88m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     18.27  +      0.00
  2.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     20.43  +      2.16
  3.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     21.36  +      3.09
  4.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     25.19  +      6.52
  5.Belza Michal             SKOB Slaný           SLA7302 C     26.08  +      7.41
  6.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     27.12  +      8.45
  7.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     28.28  +     10.01
  8.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     32.36  +     14.09
  9.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     32.55  +     14.28
 10.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C     33.24  +     14.57
 11.Řada Richard             Oddíl OB Kotlářka    DKP6701 C     41.48  +     23.21
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.2km   84m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     17.40  +      0.00
  2.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     18.22  +      0.42
  3.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     19.30  +      1.50
  4.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     20.11  +      2.31
  5.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     22.28  +      4.48
  6.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     23.03  +      5.23
  7.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     23.27  +      5.47
  8.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     23.34  +      5.54
  9.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     25.33  +      7.53
 10.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     26.28  +      8.48
 11.Mikuláš Radek            SK Praga             PGP6404 C     26.31  +      8.51
 12.Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C     26.47  +      9.07
 13.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     27.46  +     10.06
 14.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C     28.14  +     10.34
 15.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     28.46  +     11.06
 16.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     30.51  +     13.11
 17.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     33.50  +     16.10
    Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C DISK              
    Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.0km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     16.21  +      0.00
  2.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     17.58  +      1.37
  3.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     18.30  +      2.09
  4.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     19.26  +      3.05
  5.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     23.42  +      7.21
  6.Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     25.53  +      9.32
  6.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     25.53  +      9.32
  8.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     28.57  +     12.36
  9.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     37.36  +     21.15
 10.Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     38.39  +     22.18
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.7km   66m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     19.43  +      0.00
  2.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     23.51  +      4.08
  3.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     24.26  +      4.43
  4.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     26.24  +      6.41
  5.Valasek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     26.25  +      6.42
  6.Kalivoda Vladimír        OOB Sokol Kostelec n KNC3800 C     27.45  +      8.02
  7.Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C     31.01  +     11.18
  8.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     31.22  +     11.39
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.7km   66m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     38.44  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.4km   46m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škácha Vít               OOB Slavia Praha     SLP       15.19 0ch         
  2.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C 17.45 0ch         
  3.Bartoň Matěj                                  NER       20.28 0ch         
  4.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 21.41 0ch         
  5.Ledvinová Kateřina                            NER       22.19 0ch         
  6.Müllerová Adéla          SKOB Slaný           SLA       22.21 0ch         
  7.Ledvina David                                 NER       22.56 0ch         
  8.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU       23.51 0ch         
  9.Jirkovský Jan            SKOB Slaný           SLA0500 C 25.21 0ch         
 10.Jirkovská Magdaléna      SKOB Slaný           SLA0550 C 25.22 0ch         
 11.Dlasková Jasmína         Oddíl OB Kotlářka    DKP       25.42 0ch         
 12.Ježek František          SKOB Slaný           SLA0501 C 25.47 0ch         
 13.Adam Černý                                    NER       26.28 0ch         
 14.Švihla Filip                                  NER       32.03 0ch         
 15.Lucie Fibírová           VŠTJ Stavební fakult FSP     C 35.11 0ch         
 16.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU       46.23 0ch         
 17.Štoková Sofie            Oddíl OB Kotlářka    DKP0750 C 61.00 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: P           1.8km   62m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalousek Jiří                                 NER           15.49  +      0.00
  2.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     20.50  +      5.01
  3.Neuhofer Jiří                                 NER           23.20  +      7.31
  4.Beranová Vlasta                               NER           35.30  +     19.41
  5.Pokorná Tereza           TJ Lokomotiva Beroun LBE9451 C     36.11  +     20.22
  6.Lukášová Kamila          KOB Kladno           DKL6951 C     36.14  +     20.25
  7.Pohořalý Jaroslav        SKOB Roudnice nad La ROU           37.10  +     21.21
  8.Bartoň Jonáš                                  NER           37.12  +     21.23
  9.Čečilová Renata                               NER           43.27  +     27.38
 10.Rousová Kateřina                              NER           48.19  +     32.30
 11.Mikulášová Alena                              NER           95.53  +     80.04
    Štefl Karel                                   NER       DISK              
    Zimmer Jiří                                   NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T           2.4km   76m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     17.13  +      0.00
  2.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     18.17  +      1.04
  3.Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605       20.52  +      3.39
  4.Ledvina Tomáš                                 NER           25.32  +      8.19
  5.Karban Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP7750       32.58  +     15.45
  6.Švihla Tomáš                                  NER           34.11  +     16.58
  7.Ledvinová Jana                                NER           34.40  +     17.27
  8.Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350       34.58  +     17.45
  9.Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     36.25  +     19.12
 10.Folprecht Tomáš          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8202 C     36.48  +     19.35
 11.Hejnalová Hana                                NER           46.26  +     29.13
 12.Švihlová Kateřina                             NER           56.54  +     39.41
    Tomanová Daniela                              NER       DISK