Konečné výsledky kategorie                                                21.4.2011 18:13:04
                                              
===ČSOS-SLA===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Škáchová Magdalena       OOB Slavia Praha     SLP0151 C     18.48  +      0.00
  2.Rusá Vendula             KOB Dobřichovice     DCE0150 C     21.16  +      2.28
  3.Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 C     22.26  +      3.38
  4.Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C     30.32  +     11.44
  5.Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlářka    DKP0150 C     31.14  +     12.26
  6.Melicharová Klára        TJ AERO Odolena Voda ODV0150 C     32.36  +     13.48
  7.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     38.31  +     19.43
  8.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     49.43  +     30.55
  9.Jirkovská Kateřina       SKOB Slaný           SLA0350 C     68.52  +     50.04
 10.Šlosarová Aneta          TJ Lokomotiva Beroun LBE0160 C     74.53  +     56.05
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.9km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tučková Klára                                 NER       0ch 22.30         
  2.Vondrová Magdaléna       SK OK 24 Praha       OKP0350 C 0ch 26.05         
  3.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 0ch 32.38         
  4.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 0ch 37.28         
  5.Řehůžková Sára           TJ AERO Odolena Voda ODV0250 C 0ch 37.34         
  6.Procházková Nela                              NER       0ch 38.00         
  7.Prknová Zuzana           OOB Sokol Kostelec n KNC0251 C 0ch 38.42         
  8.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C 0ch 39.08         
  9.Čečrdlová Anna                                NER       0ch 39.27         
 10.Floriánková Anežka       USK Praha            VSP0252 C 0ch 41.16         
 11.Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C 0ch 49.05         
 12.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C 0ch 72.50         
 13.McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C 0ch135.34         
 14.Svatošová Marie          TJ AERO Odolena Voda ODV0251 C 2ch 45.37         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolářová Johana          SKOB Slaný           SLA9950 B     19.40  +      0.00
  2.Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051       19.44  +      0.04
  3.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     19.58  +      0.18
  4.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     20.53  +      1.13
  5.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 C     22.33  +      2.53
  6.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     24.48  +      5.08
  7.Pláničková Eva           Sdruž. organizátorů  SOB9750 C     26.52  +      7.12
  8.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     26.57  +      7.17
  9.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C     28.36  +      8.56
 10.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     29.22  +      9.42
 11.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     31.43  +     12.03
 12.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     34.41  +     15.01
 13.Krejčí Zuzana            OB SK Zvole          ZVO0055 C     36.52  +     17.12
 14.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     37.08  +     17.28
 15.Čiháková Barbora         OOB Sokol Kostelec n KNC9950 C     37.23  +     17.43
 16.Srbová Kristýna          SKOB Slaný           SLA0050 C     44.26  +     24.46
 17.Straková Veronika        VSK Přírodověda      PVP0050 C     46.46  +     27.06
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 B     21.59  +      0.00
  2.Ježková Kateřina         SKOB Slaný           SLA9750 B     26.43  +      4.44
  3.Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 C     27.30  +      5.31
  4.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853       28.10  +      6.11
  5.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     28.42  +      6.43
  6.Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     29.47  +      7.48
  7.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     30.46  +      8.47
  8.Mikulášová Martina       SK Praga             PGP9852 C     33.10  +     11.11
  9.Sušánková Hana           SKOB Slaný           SLA9855 B     34.46  +     12.47
 10.Illnerová Kateřina       Oddíl OB Kotlářka    DKP9950 B     35.07  +     13.08
 11.Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 B     36.50  +     14.51
 12.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     37.06  +     15.07
 13.Tomášková Barbora        SKOB Slaný           SLA9752 C     40.50  +     18.51
 14.Šťovíčková Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9852 C     41.05  +     19.06
 15.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 C     43.09  +     21.10
 16.Weislová Adéla           OOB TJ Sokol Troja   TJP9750 C     43.41  +     21.42
 17.Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA9851 C     46.17  +     24.18
 18.Klašková Anna                                 NER           53.29  +     31.30
 19.Neumanová Kristýna       KOB TRETRA Praha     TAP           56.18  +     34.19
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.4km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 B     28.36  +      0.00
  2.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 A     29.28  +      0.52
  3.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     33.30  +      4.54
  4.Müllerová Eva            SKOB Slaný           SLA9652 B     33.51  +      5.15
  5.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A     35.49  +      7.13
  6.Kučerová Barbora         SKOB Slaný           SLA9650 B     38.17  +      9.41
  7.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     44.33  +     15.57
  8.Němečková Eliška         OOB TJ Tatran Jablon TJN97   C     48.26  +     19.50
  9.Malcová Kateřina         SKOB Roudnice nad La ROU9551 B     48.52  +     20.16
 10.Kubenová Karolína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9654       52.38  +     24.02
 11.Paukertová Martina       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C     54.36  +     26.00
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.0km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     35.09  +      0.00
  2.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554       39.27  +      4.18
  3.Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C     43.06  +      7.57
  4.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     48.25  +     13.16
  5.Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B     50.00  +     14.51
  6.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     55.12  +     20.03
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250 B     49.28  +      0.00
  2.Sládková Helena          KOB TRETRA Praha     TAP9151 C     51.18  +      1.50
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.0km    0m 16k  Ranking:0.1706 * 1.02
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     44.37  +      0.00  R: 2002b
  2.Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C     54.03  +      9.26  R: 1690b
  3.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     58.55  +     14.18  R: 1528b
  4.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     68.07  +     23.30  R: 1224b
  5.Clarissa Schwab          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C     79.25  +     34.48  R:  849b
  6.Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C     87.11  +     42.34  R:  592b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        5.1km    0m 21k  Ranking:0.8550 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     42.38  +      0.00  R: 9072b
  2.Zuzana Hermanová         OK Lokomotiva Pardub LPU8752       44.41  +      2.03  R: 8670b
  3.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     45.57  +      3.19  R: 8421b
  4.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     46.44  +      4.06  R: 8267b
  5.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     46.56  +      4.18  R: 8228b
  6.Magdalena Rysava         SK Praga             PGP7650       48.05  +      5.27  R: 8002b
  7.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     50.17  +      7.39  R: 7570b
  8.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R     50.57  +      8.19  R: 7439b
  9.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     50.59  +      8.21  R: 7433b
 10.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 A     53.41  +     11.03  R: 6903b
 11.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     53.59  +     11.21  R: 6844b
 12.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     54.22  +     11.44  R: 6769b
 13.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     54.48  +     12.10  R: 6684b
 14.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     54.51  +     12.13  R: 6674b
 15.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     54.53  +     12.15  R: 6667b
 16.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     55.08  +     12.30  R: 6618b
 17.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     55.24  +     12.46  R: 6566b
 18.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     56.05  +     13.27  R: 6432b
 19.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950       57.07  +     14.29  R: 6229b
 20.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 A     57.37  +     14.59  R: 6131b
 21.Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     57.53  +     15.15  R: 6078b
 22.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     59.11  +     16.33  R: 5823b
 23.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     59.15  +     16.37  R: 5810b
 24.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 B     59.52  +     17.14  R: 5689b
 25.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 R     61.09  +     18.31  R: 5437b
 26.Křížová Vendula          OK Sparta Praha      SCP8355 C     63.03  +     20.25  R: 5064b
 27.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     63.43  +     21.05  R: 4933b
 28.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     64.01  +     21.23  R: 4874b
 29.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     65.21  +     22.43  R: 4612b
 30.Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     66.14  +     23.36  R: 4439b
 31.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     66.48  +     24.10  R: 4328b
 32.Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C     70.48  +     28.10  R: 3542b
 33.Škáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     72.50  +     30.12  R: 3143b
 34.Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C     75.42  +     33.04  R: 2581b
 35.Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C     77.12  +     34.34  R: 2286b
 36.Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C     78.10  +     35.32  R: 2096b
 37.Katerina Folprechtova    SK OK 24 Praha       OKP7451       79.42  +     37.04  R: 1795b
 38.Karasová Jana            VŠTJ Stavební fakult FSP6153 C     82.29  +     39.51  R: 1249b
 39.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     86.10  +     43.32  R:  526b
 40.Šimková Markéta          VSK Přírodověda      PVP7751 C     94.37  +     51.59  R:    0b
 41.Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     98.29  +     55.51  R:    0b
    Röschová Martina         TJ Lokomotiva Beroun LBE8160 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     29.25  +      0.00
  2.Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     39.15  +      9.50
  3.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     42.28  +     13.03
  4.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     46.06  +     16.41
  5.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     48.34  +     19.09
  6.Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7150 C     53.08  +     23.43
  7.Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C     58.36  +     29.11
  8.Turinská Ivana           KOB TRETRA Praha     TAP6850 C     63.20  +     33.55
  9.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     68.54  +     39.29
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        3.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Magdalena Gajdová        KBP Praha            KBP7450       30.12  +      0.00
  2.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     32.58  +      2.46
  3.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     36.22  +      6.10
  4.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     38.03  +      7.51
  5.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     38.10  +      7.58
  6.Čiháková Lenka           OOB Sokol Kostelec n KNC6750 C     38.29  +      8.17
  7.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C     40.08  +      9.56
  8.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     40.34  +     10.22
  9.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     41.03  +     10.51
 10.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     41.19  +     11.07
 11.Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950       43.49  +     13.37
 12.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     45.08  +     14.56
 13.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     49.52  +     19.40
 14.Dudíková Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C     52.34  +     22.22
 15.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     52.47  +     22.35
 16.Sladkovská Helena        KOB TRETRA Praha     TAP6751 C     54.29  +     24.17
 17.Klofáčová Romana         OOB Slavia Praha     SLP6951 C     55.02  +     24.50
 18.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     55.20  +     25.08
 19.Krejčí Pavla             OB SK Zvole          ZVO7251 C     62.57  +     32.45
 20.Vyšínská Michaela        TJ AERO Odolena Voda ODV7655 C     93.31  +     63.19
    Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        2.3km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     33.27  +      0.00
  2.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     35.44  +      2.17
  3.Čápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C     37.40  +      4.13
  4.Krákorová Iva                                 NER           41.56  +      8.29
  5.Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C     60.32  +     27.05
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     29.01  +      0.00
  2.Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C     31.21  +      2.20
  3.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     32.25  +      3.24
  4.Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C     32.57  +      3.56
  5.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     33.03  +      4.02
  6.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     33.11  +      4.10
  7.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     33.36  +      4.35
  8.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     34.07  +      5.06
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     34.10  +      5.09
 10.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     34.51  +      5.50
 11.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     35.35  +      6.34
 12.Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     36.49  +      7.48
 13.Štrossová Jiřinka        KOB Dobřichovice     DCE5650 C     37.59  +      8.58
 14.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     38.15  +      9.14
 15.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     38.36  +      9.35
 16.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     39.08  +     10.07
 17.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     40.10  +     11.09
 18.Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     40.44  +     11.43
 19.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     41.11  +     12.10
 20.Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C     42.07  +     13.06
 21.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     43.42  +     14.41
 22.Havlíčková Jindra        OOB Sokol Kostelec n KNC6150 C     44.07  +     15.06
 23.Šámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     44.53  +     15.52
 24.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C     48.31  +     19.30
 25.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     48.51  +     19.50
 26.Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     52.25  +     23.24
 27.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     55.24  +     26.23
 28.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     58.07  +     29.06
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.3km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jůzková Jaroslava        OK Sparta Praha      SCP5250 C     29.12  +      0.00
  2.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     31.51  +      2.39
  3.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     33.07  +      3.55
  4.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     39.40  +     10.28
  5.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     40.10  +     10.58
  6.Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlářka    DKP5350 C     40.57  +     11.45
  7.Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C     41.04  +     11.52
  8.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     42.07  +     12.55
  9.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     44.37  +     15.25
 10.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     46.57  +     17.45
 11.Kočí Zdena                                    NER           58.25  +     29.13
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     39.13  +      0.00
  2.Provazníková Svatava     OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     71.26  +     32.13
 
Konečné výsledky kategorie: D75         2.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650       71.50  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     15.11  +      0.00
  2.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C     19.26  +      4.15
  3.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 C     19.40  +      4.29
  4.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     22.01  +      6.50
  5.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C     22.11  +      7.00
  6.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     22.56  +      7.45
  7.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000       23.16  +      8.05
  8.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     23.23  +      8.12
  9.Víteček Jáchym           Oddíl OB Kotlářka    DKP0204 C     25.50  +     10.39
 10.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     26.23  +     11.12
 11.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C     26.37  +     11.26
 12.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     30.05  +     14.54
 13.Havelka Ondřej           KOB TRETRA Praha     TAP     C     32.12  +     17.01
 14.Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     38.07  +     22.56
 15.Šplíchal Radim           OB SK Zvole          ZVO0103 C     39.05  +     23.54
 16.Hrdlička Jan             SKOB Slaný           SLA0200 C     50.09  +     34.58
 17.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     53.40  +     38.29
 18.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     56.06  +     40.55
 19.Švarc Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP0203 C     57.32  +     42.21
 20.Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 C     70.26  +     55.15
    Riegr Jakub              TJ AERO Odolena Voda ODV0201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.9km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C 0ch 24.41         
  2.Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C 0ch 26.13         
  3.Hovorka Metoděj          KOB Dobřichovice     DCE0200   0ch 27.13         
  4.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C 0ch 27.16         
  5.Bozděch Vojta                                 NER       0ch 28.02         
  6.Jirásek Kryštof          OK Roztoky           ROZ0101 C 0ch 28.41         
  7.Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C 0ch 30.09         
  8.Sladkovský Jan           KOB TRETRA Praha     TAP0202 C 0ch 31.22         
  9.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 0ch 33.01         
 10.Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 0ch 39.15         
 11.Šťastný Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C 0ch 43.18         
 12.Nemšovský FIlip          SK Praga             PGP       0ch 51.17         
 13.Kysela Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C 0ch 55.49         
 14.Kovář Kryštof            USK Praha            VSP0403   0ch 81.51         
 15.Malý Vojtěch             OOB Sokol Kostelec n KNC0201 C 0ch 87.42         
 16.Losos Matěj              OOB Sokol Kostelec n KNC0200 C 0ch 91.34         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     28.01  +      0.00
  2.Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN00         28.46  +      0.45
  3.Šantrůček Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     28.51  +      0.50
  4.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     32.42  +      4.41
  5.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     33.40  +      5.39
  6.Kopanica Zdeněk          OB SK Zvole          ZVO9904 C     34.59  +      6.58
  7.Belza Patrick            SKOB Slaný           SLA0000 C     36.55  +      8.54
  8.Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     37.18  +      9.17
  9.Vondra Matěj             SK OK 24 Praha       OKP0000 C     41.19  +     13.18
 10.Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 C     41.33  +     13.32
 11.Plánička Viktor          Oddíl OB Kotlářka    DKP0002 C     44.20  +     16.19
 12.Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     44.33  +     16.32
 13.Oubrecht Tomáš           KOB Kladno           DKL0001 C     48.23  +     20.22
 14.Hejda Ondřej             OOB Sokol Kostelec n KNC9902 C     51.03  +     23.02
 15.Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001       52.26  +     24.25
 16.Čech Richard             SKOB Slaný           SLA0001 C     56.33  +     28.32
 17.Prkno Jonáš              OOB Sokol Kostelec n KNC9903 C     58.44  +     30.43
 18.Krejbich Daniel          KOB TRETRA Praha     TAP9901 C     68.58  +     40.57
 19.Krejčí Tomáš             OB SK Zvole          ZVO0005 C     69.15  +     41.14
 20.Kdýr Matěj               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C     73.09  +     45.08
 21.Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C     75.01  +     47.00
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     24.52  +      0.00
  2.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 B     25.30  +      0.38
  3.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B     29.02  +      4.10
  4.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     29.32  +      4.40
  5.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C     29.57  +      5.05
  6.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     32.26  +      7.34
  7.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B     33.13  +      8.21
  8.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 B     33.54  +      9.02
  9.Najman Matouš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9800 B     35.26  +     10.34
 10.Mikeš Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 C     40.32  +     15.40
 11.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     40.34  +     15.42
 12.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     41.07  +     16.15
 12.Goj Tomáš                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B     41.07  +     16.15
 14.Svatoš Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 B     43.50  +     18.58
 15.Novák Aleš               TJ AERO Odolena Voda ODV9805 C     44.31  +     19.39
 16.Řeháček Michal           Oddíl OB Kotlářka    DKP9702 C     49.27  +     24.35
 17.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     49.43  +     24.51
 18.Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B     50.50  +     25.58
 19.Šplíchal Jakub           OB SK Zvole          ZVO9801 C     53.27  +     28.35
 20.Kubena Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP9804       55.18  +     30.26
 21.Bartoň Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C     57.34  +     32.42
 22.Sherwood Kenneth         KOB TRETRA Praha     TAP9803 C     61.18  +     36.26
 23.Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     65.35  +     40.43
 24.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C    114.51  +     89.59
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     33.05  +      0.00
  2.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     33.41  +      0.36
  3.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     35.31  +      2.26
  4.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     35.59  +      2.54
  5.Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 C     37.41  +      4.36
  6.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 C     37.51  +      4.46
  7.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     42.48  +      9.43
  8.Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B     43.40  +     10.35
  9.Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     55.39  +     22.34
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     30.29  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     31.08  +      0.39
  3.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     32.48  +      2.19
  4.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     45.05  +     14.36
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.5km    0m 18k  Ranking:0.1370 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Foršt Jakub              SK Praga             PGP7509 C     38.03  +      0.00  R: 1476b
  2.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     40.42  +      2.39  R: 1384b
  3.Jiri Hosek               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C     42.10  +      4.07  R: 1333b
  4.Straka Lukáš             VSK Přírodověda      PVP7006 C     42.39  +      4.36  R: 1316b
  5.Benc Jiří                KOB TRETRA Praha     TAP8002 C     43.06  +      5.03  R: 1301b
  6.Izák Petr                VSK Přírodověda      PVP7802 C     43.33  +      5.30  R: 1285b
  7.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     48.29  +     10.26  R: 1114b
  8.Michal Borák                                  NER           52.21  +     14.18  R:  980b
  9.Matějovský Martin        VSK Přírodověda      PVP8500 C     54.36  +     16.33  R:  902b
 10.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     68.31  +     30.28  R:  419b
    Krejčí Lukáš                                  NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        6.4km    0m 23k  Ranking:0.8492 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     38.47  +      0.00  R: 8881b
  2.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     40.06  +      1.19  R: 8595b
  3.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     40.29  +      1.42  R: 8511b
  4.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C     40.33  +      1.46  R: 8497b
  5.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     40.47  +      2.00  R: 8446b
  6.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     41.22  +      2.35  R: 8319b
  7.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     42.33  +      3.46  R: 8061b
  8.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     42.38  +      3.51  R: 8043b
  9.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     42.39  +      3.52  R: 8039b
 10.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     42.42  +      3.55  R: 8028b
 11.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     43.17  +      4.30  R: 7901b
 12.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     43.30  +      4.43  R: 7854b
 13.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     43.31  +      4.44  R: 7851b
 14.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     43.50  +      5.03  R: 7782b
 15.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     45.01  +      6.14  R: 7524b
 16.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     45.32  +      6.45  R: 7412b
 17.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     45.36  +      6.49  R: 7397b
 18.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     45.38  +      6.51  R: 7390b
 19.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     45.50  +      7.03  R: 7346b
 20.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     46.26  +      7.39  R: 7216b
 21.Dvořák Miroslav          SK Zbraslav OOB      ZBP7601 C     46.30  +      7.43  R: 7201b
 22.Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C     46.38  +      7.51  R: 7172b
 22.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     46.38  +      7.51  R: 7172b
 24.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     46.42  +      7.55  R: 7158b
 25.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     47.03  +      8.16  R: 7081b
 26.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     47.09  +      8.22  R: 7060b
 27.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     47.56  +      9.09  R: 6889b
 28.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     48.24  +      9.37  R: 6788b
 29.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     48.29  +      9.42  R: 6769b
 30.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     48.30  +      9.43  R: 6766b
 31.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     49.18  +     10.31  R: 6592b
 32.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     49.29  +     10.42  R: 6552b
 33.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C     49.35  +     10.48  R: 6530b
 34.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     49.40  +     10.53  R: 6512b
 35.Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C     49.41  +     10.54  R: 6508b
 36.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     50.03  +     11.16  R: 6428b
 37.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.08  +     11.21  R: 6410b
 38.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     50.14  +     11.27  R: 6388b
 39.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     50.16  +     11.29  R: 6381b
 40.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     50.25  +     11.38  R: 6349b
 41.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     50.29  +     11.42  R: 6334b
 42.Štěpánek Ondřej          OK Sparta Praha      SCP8304 C     50.39  +     11.52  R: 6298b
 43.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     51.00  +     12.13  R: 6222b
 44.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     51.35  +     12.48  R: 6095b
 45.Cabrnoch Pavel           KOB Kladno           DKL8200 C     51.56  +     13.09  R: 6018b
 46.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     52.09  +     13.22  R: 5971b
 47.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     53.02  +     14.15  R: 5779b
 48.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     53.07  +     14.20  R: 5761b
 49.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     53.26  +     14.39  R: 5692b
 50.Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C     54.08  +     15.21  R: 5539b
 51.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C     54.13  +     15.26  R: 5521b
 52.Petr Nemsovsky           SK Praga             PGP7602       54.37  +     15.50  R: 5434b
 53.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     54.42  +     15.55  R: 5416b
 54.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     54.56  +     16.09  R: 5365b
 55.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 B     55.18  +     16.31  R: 5285b
 56.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     55.48  +     17.01  R: 5177b
 57.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     55.55  +     17.08  R: 5151b
 58.Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C     56.51  +     18.04  R: 4948b
 59.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     57.53  +     19.06  R: 4723b
 60.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     58.37  +     19.50  R: 4563b
 61.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     59.14  +     20.27  R: 4429b
 62.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     60.03  +     21.16  R: 4251b
 63.Vaníček Tomáš            TJ Lokomotiva Beroun LBE6600 C     60.35  +     21.48  R: 4135b
 64.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     61.29  +     22.42  R: 3939b
 65.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     61.52  +     23.05  R: 3856b
 66.Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C     65.26  +     26.39  R: 3079b
 67.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C     65.37  +     26.50  R: 3039b
 68.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     66.35  +     27.48  R: 2829b
 69.Cikhardt Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8706 C     66.59  +     28.12  R: 2742b
 70.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     67.57  +     29.10  R: 2531b
 71.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     70.02  +     31.15  R: 2078b
 72.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     79.35  +     40.48  R:    0b
    Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        3.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     39.53  +      0.00
  2.Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C     48.09  +      8.16
  3.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     56.48  +     16.55
 
Konečné výsledky kategorie: H35L        4.5km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     27.56  +      0.00
  2.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     31.16  +      3.20
  3.Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     32.20  +      4.24
  4.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     32.54  +      4.58
  5.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     33.33  +      5.37
  6.Klaška Jan                                    NER           35.45  +      7.49
  7.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     36.11  +      8.15
  8.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     37.07  +      9.11
  9.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     38.02  +     10.06
 10.JUN Drahomír             OOB Sokol Kostelec n KNC5501 C     42.02  +     14.06
 11.Sladkovský Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP6901 C     44.23  +     16.27
 12.František Peterka        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       44.38  +     16.42
 13.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C     46.15  +     18.19
 14.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     47.16  +     19.20
 15.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     50.38  +     22.42
 16.Kubů Jaroslav            PSK Olymp Praha      OLP6701 C     50.40  +     22.44
 17.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     51.04  +     23.08
 18.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C     52.56  +     25.00
 19.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     54.49  +     26.53
 20.Krejčí Jan               OB SK Zvole          ZVO7001 C     56.41  +     28.45
 21.Čáp David                PSK Olymp Praha      OLP7101 C     58.52  +     30.56
 22.Víteček Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP7201 C     59.35  +     31.39
 23.Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     70.27  +     42.31
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     37.36  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        4.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     31.03  +      0.00
  2.Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     31.42  +      0.39
  3.John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     32.56  +      1.53
  4.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     32.58  +      1.55
  5.Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     33.10  +      2.07
  6.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401       34.12  +      3.09
  7.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     34.13  +      3.10
  8.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     36.06  +      5.03
  9.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     37.44  +      6.41
 10.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     38.36  +      7.33
 11.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     38.39  +      7.36
 12.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     40.21  +      9.18
 13.Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C     41.23  +     10.20
 14.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     41.35  +     10.32
 15.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200       41.40  +     10.37
 16.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     41.50  +     10.47
 17.Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     42.16  +     11.13
 18.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     43.20  +     12.17
 19.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     43.49  +     12.46
 20.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     44.08  +     13.05
 21.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     45.53  +     14.50
 22.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     46.29  +     15.26
 23.Dlouhý Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP5700 C     46.33  +     15.30
 24.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     46.45  +     15.42
 25.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     51.46  +     20.43
 26.Košťák Milan             TJ Sokol Hostivice   HCE6101 C     53.25  +     22.22
 27.Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C     54.51  +     23.48
 28.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     55.37  +     24.34
 29.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     56.53  +     25.50
 30.Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C     57.42  +     26.39
 31.Fatka Ondřej             SK Praga             PGP6302 C     61.56  +     30.53
 32.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C     62.43  +     31.40
 33.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     63.46  +     32.43
 34.Hovorka Jan              KOB Dobřichovice     DCE6300 C     67.11  +     36.08
 35.Stanislav Borák                               NER           67.24  +     36.21
 36.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C     77.36  +     46.33
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     33.37  +      0.00
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     37.04  +      3.27
  3.Dudík Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C     42.31  +      8.54
  4.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     44.43  +     11.06
  5.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     44.49  +     11.12
  6.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     46.28  +     12.51
  7.Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C     46.50  +     13.13
  8.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     48.49  +     15.12
  9.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     51.41  +     18.04
 10.Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     52.34  +     18.57
 11.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     53.38  +     20.01
 12.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C     54.51  +     21.14
 13.Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C     54.54  +     21.17
 14.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     60.31  +     26.54
 15.Lebduška Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     65.43  +     32.06
 16.Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C     66.28  +     32.51
 17.Bitter Jiří              OOB Sokol Kostelec n KNC5201 C     82.18  +     48.41
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     34.23  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     36.36  +      2.13
  3.Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     37.27  +      3.04
  4.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     41.08  +      6.45
  5.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     43.06  +      8.43
  6.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     45.22  +     10.59
  7.Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     48.09  +     13.46
  8.Duda František           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     48.57  +     14.34
  9.Kalivoda Vladimír        OOB Sokol Kostelec n KNC3800 C     53.56  +     19.33
 10.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     55.32  +     21.09
 11.Mudr Stanislav           KOB Dobřichovice     DCE4400 C     57.31  +     23.08
 12.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     57.36  +     23.13
 13.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     59.38  +     25.15
 14.Vratislav Kuneš          TJ AERO Odolena Voda ODV4100       61.42  +     27.19
 15.Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     73.51  +     39.28
 16.Vondráček Jaromír        SKOB Roudnice nad La ROU4002 C     74.19  +     39.56
 17.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C     76.41  +     42.18
    František Novotný        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200   DISK              
    Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     36.32  +      0.00
  2.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     40.12  +      3.40
  3.Kalivoda Viktor          OOB Sokol Kostelec n KNC3300 C     40.50  +      4.18
  4.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     42.52  +      6.20
  5.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     43.10  +      6.38
  6.Burýšek Slavomír         OOB TJ Sokol Troja   TJP3600 C     51.23  +     14.51
  7.Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C     65.27  +     28.55
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C 0ch 20.21         
  2.Bára Prokešová                                NER       0ch 20.41         
  3.Prokeš Jan               VŠTJ Ekonom Praha    EKP       0ch 20.43         
  4.Kryštof Nešpor                                NER       0ch 21.33         
  5.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C 0ch 21.41         
  6.Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP       0ch 21.50         
  7.Ježek František          SKOB Slaný           SLA0501 C 0ch 21.55         
  7.Němec Vít                                     NER       0ch 21.55         
  9.Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C 0ch 22.17         
 10.Moravec Michal                                NER       0ch 23.34         
 11.Eliášová Klára           KOB TRETRA Praha     TAP       0ch 23.43         
 12.Danda František                               NER       0ch 26.15         
 13.Švihla Filip                                  NER       0ch 26.19         
 14.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C 0ch 26.46         
 15.Belza Michal             SKOB Slaný           SLA     C 0ch 28.57         
 16.Němeček Matouš                                NER2005   0ch 31.25         
 17.Floriánková Františka    USK Praha            VSP0550 C 0ch 32.50         
 18.Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350   0ch 33.16         
 19.Král Adam                SK OB Chotěboř       CTB0501 C 0ch 33.23         
 20.Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C 0ch 33.51         
 21.Čechová Klára            SKOB Slaný           SLA0552 C 0ch 33.52         
 22.Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C 0ch 33.58         
 23.Zemková Pavlína          SKOB Slaný           SLA0551 C 0ch 34.02         
 24.Folprechtová Julie       SK OK 24 Praha       OKP       0ch 36.56         
 25.Weislová Eliška          OOB TJ Sokol Troja   TJP0250 C 0ch 37.09         
 26.Šormová Gabriela                              NER       0ch 37.32         
 27.Brachtl Šimon                                 NER       0ch 38.25         
 28.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0522 C 0ch 38.39         
 29.Kubů Matyáš              PSK Olymp Praha      OLP0301 C 0ch 38.47         
 30.Kyselová Zuzana          KOB TRETRA Praha     TAP     C 0ch 38.48         
 31.Kubů Julie               PSK Olymp Praha      OLP     C 0ch 38.52         
 32.Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU       0ch 41.15         
 33.Němeček Štěpán                                NER2007   0ch 45.29         
 34.Patrik Nešpor                                 NER       0ch 46.22         
 35.Dlasková Jasmína         Oddíl OB Kotlářka    DKP0451 C 0ch 47.15         
 36.Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP0401 C 0ch 48.44         
 37.Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C 0ch 58.45         
 38.Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C 0ch 62.08         
 39.Vondrová Eliška          VŠTJ Stavební fakult FSP       0ch 62.10         
 40.Straková Denisa          VSK Přírodověda      PVP0750 C 0ch 67.59         
 41.Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C 0ch 82.45         
 42.Holeček Šimon                                 NER       0ch 88.29         
 43.Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C 1ch 25.18         
 44.Grunwald Martin                               NER       1ch 88.13         
 45.Grunwald Jan                                  NER       1ch 88.27         
 46.Šťastný Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C 1ch 98.54         
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6701       25.50  +      0.00
  2.Hová Jana                                     NER           25.53  +      0.03
  3.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C     27.31  +      1.41
  4.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B     28.21  +      2.31
  5.Jiří Najman                                   NER           28.22  +      2.32
  6.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     29.03  +      3.13
  7.Kolbeškin Vasilij                             NER           29.50  +      4.00
  8.Stará Eliška             SKOB Slaný           SLA9654 C     32.15  +      6.25
  9.Kovářová Ivana                                NER           32.26  +      6.36
 10.Brachtlová Klára                              NER           33.06  +      7.16
 11.Neumanová Eliška         KOB TRETRA Praha     TAP           36.03  +     10.13
 12.Hřebík Pavel                                  NER           37.11  +     11.21
 13.Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955 C     39.21  +     13.31
 14.Lukášová Kamila          KOB Kladno           DKL6951 C     40.15  +     14.25
 15.Lafek Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV9904 C     40.32  +     14.42
 16.Lísková Cecilie          SKOB Slaný           SLA           40.45  +     14.55
 17.Cibulková Ilona          SKOB Slaný           SLA           43.15  +     17.25
 18.Prouzová Zuzana          Oddíl OB Kotlářka    DKP6250 C     45.41  +     19.51
 19.Prknová Hana                                  NER           48.19  +     22.29
 20.Nový Vlastimil                                NER           55.27  +     29.37
 21.Vítek Jiří                                    NER           56.20  +     30.30
 22.Kovalčíková Táňa                              NER           68.46  +     42.56
 23.Bozděchová Lydie                              NER           69.03  +     43.13
 
Konečné výsledky kategorie: T           4.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Toušek Jiří              SK Meteor Kačerov Pr MKP8408       42.53  +      0.00
  2.Floriánek Jan            USK Praha            VSP7310 C     43.10  +      0.17
  3.Čečrdlová Marcela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C     45.16  +      2.23
  4.Huková Petra             OOB TJ Sokol Troja   TJP7350       45.53  +      3.00
  5.Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C     46.51  +      3.58
  6.Ledvina Tomáš                                 NER           46.57  +      4.04
  7.Pecharová Michala        OOB TJ Sokol Troja   TJP           47.31  +      4.38
  8.Karbus Ondřej                                 NER           49.31  +      6.38
  9.Němec Jan                                     NER           49.35  +      6.42
 10.Brázdilová Radka         TJ AERO Odolena Voda ODV6950 C     53.00  +     10.07
 11.Kopáčková Alena                               NER           59.46  +     16.53
 12.Plánička Jiří            Sdruž. organizátorů  SOB6800 C     63.18  +     20.25
 13.Kramoliš Jan             VSK Přírodověda      PVP5000 C     64.15  +     21.22
 14.Malačková Jana           Sokol Praha Spořilov DVP6151 C     69.34  +     26.41
 15.Schejbal Petr                                 NER           71.32  +     28.39
 16.Švihla Tomáš                                  NER           71.59  +     29.06
 17.Prouza Jaromír           Oddíl OB Kotlářka    DKP8705 C     72.11  +     29.18
 18.Vohryzek Jáchym                               NER           72.18  +     29.25
 19.Kopáček Jiří                                  NER           72.24  +     29.31
 20.Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     74.09  +     31.16
 21.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     74.42  +     31.49
 22.Schejbalová Alena                             NER           76.53  +     34.00
 23.Švihlová Kateřina                             NER           77.35  +     34.42
 24.Kolář Otto               TJ Lokomotiva Beroun LBE9703 C     80.39  +     37.46
 25.Sedláková Tereza                              NER           84.41  +     41.48
 26.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     84.43  +     41.50
 27.Němec Luboš              Sokol Praha Spořilov DVP4401 C     84.48  +     41.55
 28.Vaníčková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE7260 C     89.46  +     46.53
 29.Enjalbal Adrien                               NER          114.10  +     71.17
 30.Zelenková Martina                             NER          121.47  +     78.54
 31.Suková Eva                                    NER          123.44  +     80.51
 32.Enjalbal Cecilie                              NER          130.17  +     87.24
    Salgueiro Fidel          KOB Kladno           DKL8300   DISK