Konečné výsledky kategorie                                                21.4.2011 18:16:24
                                              
===ČSOS-SLA===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalousková Marie         DKP                  DKP0151 C     20.23  +      0.00
  2.Rusá Vendula             DCE                  DCE0150 C     21.14  +      0.51
  3.Škáchová Magdalena       SLP                  SLP0151 C     21.18  +      0.55
  4.Najmanová Agáta          DKP                  DKP0150 C     22.51  +      2.28
  5.Semíková Lucie           KAM                  KAM0250 C     30.33  +     10.10
  6.Šlosarová Aneta          LBE                  LBE0160 C     88.09  +     67.46
  7.Jirkovská Kateřina       SLA                  SLA0350 C     92.12  +     71.49
    Melicharová Klára        ODV                  ODV0150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.2km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondrová Magdaléna       OKP                  OKP0350 C 0ch 16.57         
  2.Prknová Zuzana           KNC                  KNC0251 C 0ch 18.05         
  3.Dobiášová Jitka          ROU                  ROU0350 C 0ch 18.40         
  4.Svatošová Marie          ODV                  ODV0251 C 0ch 19.28         
  5.McMahon Anežka           LBE                  LBE0250 C 0ch 19.31         
  6.Řehůžková Sára           ODV                  ODV0250 C 0ch 20.36         
  7.Neumanová Eliška         TAP                  TAP       0ch 27.18         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kováříková Marie         KAM                  KAM0050 C     14.43  +      0.00
  2.Dědková Teodora          TAP                  TAP0051       14.56  +      0.13
  3.Kolářová Johana          SLA                  SLA9950       16.19  +      1.36
  4.Hrabánková Zuzana        PGP                  PGP9950 B     16.37  +      1.54
  5.Aschermannová Karolína   KAM                  KAM0051 C     16.38  +      1.55
  6.Voltrová Alena           ROZ                  ROZ9951 C     17.57  +      3.14
  7.Procházková Jana         LBE                  LBE9950 C     18.39  +      3.56
  8.Jirkovská Michaela       SLA                  SLA0150 C     21.43  +      7.00
  9.Sedláčková Linda         ROZ                  ROZ0050 C     22.55  +      8.12
 10.Benešová Hana            DKL                  DKL0050 C     24.29  +      9.46
 11.Čiháková Barbora         KNC                  KNC9950 C     29.34  +     14.51
 12.Srbová Kristýna          SLA                  SLA0050 C     33.38  +     18.55
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.7km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubková Petra           VLI                  VLI9853       14.47  +      0.00
  2.Ježková Kateřina         SLA                  SLA9750 B     14.50  +      0.03
  3.Janovská Kateřina        PGP                  PGP9850 B     15.46  +      0.59
  4.Slavíková Silvie         PGP                  PGP9751 C     17.34  +      2.47
  5.Poláková Kateřina        TAP                  TAP9854 B     17.48  +      3.01
  6.Zimmerová Kateřina       ZVO                  ZVO9852 B     17.54  +      3.07
  7.Sušánková Hana           SLA                  SLA9855 B     18.48  +      4.01
  8.Illnerová Kateřina       DKP                  DKP9950 B     19.10  +      4.23
  9.Baziková Justýna         TJP                  TJP9851 B     19.37  +      4.50
 10.Voltrová Hana            ROZ                  ROZ9752 C     20.43  +      5.56
 11.Poláková Tereza          TAP                  TAP9853 B     20.58  +      6.11
 12.Zábranská Kristýna       SLA                  SLA9852 B     21.46  +      6.59
 13.Šťovíčková Anna          TAP                  TAP9852 C     23.28  +      8.41
 14.Mikulášová Martina       PGP                  PGP9852 C     23.40  +      8.53
 15.Hrdličková Ludmila       SLA                  SLA9851 C     25.08  +     10.21
 16.Hájková Eliška           ZVO                  ZVO9851 B     26.09  +     11.22
 17.Neumanová Kristýna       TAP                  TAP           49.26  +     34.39
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubučková Kristýna      KAM                  KAM9551 A     17.50  +      0.00
  2.Hausenblasová Karolína   KAM                  KAM9650 A     19.59  +      2.09
  3.Hejnalová Eva            KAM                  KAM9651 C     22.10  +      4.20
  4.Karmazínová Lucie        LBE                  LBE9550 C     29.34  +     11.44
  5.Kubenová Karolína        DKP                  DKP9654       40.13  +     22.23
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.2km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            KAM                  KAM9350 A     20.11  +      0.00
  2.Pavlů Kateřina           PGP                  PGP9554       20.18  +      0.07
  3.Procházková Marie        KAM                  KAM9554 A     20.31  +      0.20
  4.Mikulášová Helena        PGP                  PGP9353 C     24.36  +      4.25
  5.Procházková Kateřina     LBE                  LBE9350 C     25.08  +      4.57
  6.Borovičková Jana         FSP                  FSP9455 B     26.31  +      6.20
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.2km    0m 14k  Ranking:0.2226 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sládková Helena          TAP                  TAP9151 C     22.56  +      0.00  R: 2449b
  2.Nováková Lenka           ROU                  ROU9250 B     26.07  +      3.11  R: 2171b
  3.Winklerová Hanna         LPM                  LPM8051 C     27.25  +      4.29  R: 2057b
  4.Hofmanová Michaela       LPM                  LPM7751 C     31.05  +      8.09  R: 1737b
  5.Dobešová Kateřina        KPY                  KPY8750 C     38.08  +     15.12  R: 1122b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        2.5km    0m 15k  Ranking:0.8550 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzana Hermanová         LPU                  LPU8752       18.20  +      0.00  R: 8809b
  2.Kovářová Kristýna        DKP                  DKP8450 E     18.34  +      0.14  R: 8703b
  3.Košárková Iva            SCP                  SCP8152 R     19.49  +      1.29  R: 8138b
  4.Gabrovská Lucie          TAP                  TAP8854 C     20.11  +      1.51  R: 7972b
  5.Dlouhá Marie             DKP                  DKP8756 R     20.37  +      2.17  R: 7776b
  6.Magdalena Rysava         PGP                  PGP7650       20.40  +      2.20  R: 7753b
  7.Svobodová Jitka          DCE                  DCE7450 C     21.33  +      3.13  R: 7354b
  8.Kožinová Anna            PGP                  PGP9350 A     21.52  +      3.32  R: 7211b
  9.Dlouhá Hana              DKP                  DKP9450 A     21.53  +      3.33  R: 7203b
 10.Čermáková Kristýna       PGP                  PGP9154 A     22.11  +      3.51  R: 7068b
 11.Kožinová Zuzana          PGP                  PGP9650 B     22.51  +      4.31  R: 6766b
 12.Hanzlová Veronika        BOR                  BOR8150 C     23.12  +      4.52  R: 6608b
 13.Mezníková Lenka          SJC                  SJC8484 C     23.21  +      5.01  R: 6540b
 14.Hůlková Marie            SNA                  SNA8255 C     23.22  +      5.02  R: 6532b
 15.Vildmonová Pavla         LBE                  LBE7451 C     23.25  +      5.05  R: 6510b
 16.Gregorová Kamila         CTB                  CTB8151 E     24.06  +      5.46  R: 6201b
 16.Křížová Vendula          SCP                  SCP8355 C     24.06  +      5.46  R: 6201b
 18.Landovská Anna           PGP                  PGP9251 B     24.11  +      5.51  R: 6163b
 19.Kožinová Jana            PGP                  PGP6651 C     24.32  +      6.12  R: 6005b
 20.Kozáková Zuzana          KAM                  KAM9451 A     25.20  +      7.00  R: 5643b
 21.Koppová Ingrid           SLP                  SLP7960 C     25.29  +      7.09  R: 5575b
 22.Janovská Petra           PGP                  PGP7355 C     25.35  +      7.15  R: 5530b
 23.Chloupková Jana          SLP                  SLP5951 C     25.46  +      7.26  R: 5447b
 24.Hrabánková Klára         PGP                  PGP9654 A     25.54  +      7.34  R: 5387b
 25.Škáchová Petra           SLP                  SLP7051 C     26.00  +      7.40  R: 5341b
 26.Jarošová Klára           DCE                  DCE7950       26.26  +      8.06  R: 5145b
 27.Kettnerová Dana          SHK                  SHK8950 C     26.44  +      8.24  R: 5010b
 28.Zelená Markéta           PGP                  PGP5850 C     27.44  +      9.24  R: 4558b
 29.Smolková Kateřina        PGP                  PGP8852 B     28.02  +      9.42  R: 4422b
 30.Röschová Martina         LBE                  LBE8160 C     28.22  +     10.02  R: 4271b
 31.Cabrnochová Eva          DKL                  DKL8450 C     30.59  +     12.39  R: 3088b
 32.Ježková Dominika         PGP                  PGP9053 C     31.07  +     12.47  R: 3027b
 33.Karasová Jana            FSP                  FSP6153 C     32.12  +     13.52  R: 2538b
 34.Tloušťová Eva            SCP                  SCP6950 C     34.12  +     15.52  R: 1633b
 35.Clarissa Schwab          TAP                  TAP7750 C     40.54  +     22.34  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oncirková Monika         ONO                  ONO6750 C     20.35  +      0.00
  2.Benešová Jaroslava       DKL                  DKL7050 C     20.44  +      0.09
  3.Červinková Jitka         OKP                  OKP6451 C     21.17  +      0.42
  4.Škvorová Zuzana          KAM                  KAM7350 C     21.25  +      0.50
  5.Smolková Alena           PGP                  PGP6450 C     22.16  +      1.41
  6.Kavková Dana             SCP                  SCP6150 C     22.43  +      2.08
  7.Buková Jana              ROU                  ROU7150 C     23.00  +      2.25
  8.Čiháková Lenka           KNC                  KNC6750 C     23.15  +      2.40
  8.Semíková Iva             OKP                  OKP6852 C     23.15  +      2.40
 10.Procházková Pavlína      LBE                  LBE6450 C     23.32  +      2.57
 11.Pavlů Veronika           PGP                  PGP6950       23.48  +      3.13
 12.Ježková Regina           MKP                  MKP6350 C     26.37  +      6.02
 13.Klofáčová Romana         SLP                  SLP6951 C     30.33  +      9.58
 14.Dudíková Hana            LBE                  LBE5550 C     31.47  +     11.12
 15.Sedláčková Petra         ROZ                  ROZ7050 C     31.54  +     11.19
 16.Marholdová Martina       ZVO                  ZVO7451 C     40.32  +     19.57
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         ROZ                  ROZ6150 C     18.46  +      0.00
  2.Procházková Miluše       DCE                  DCE5450 C     19.44  +      0.58
  3.Vrabcová Jindra          SCP                  SCP6151 C     19.53  +      1.07
  4.Kettnerová Lenka         HCE                  HCE6450 C     20.22  +      1.36
  5.Havlíčková Jindra        KNC                  KNC6150 C     21.10  +      2.24
  6.Tihonová Jindra          TAP                  TAP6253 C     21.24  +      2.38
  7.Hejnalová Hana           PHK                  PHK6151 C     21.40  +      2.54
  8.Svobodná Eva             DKP                  DKP5851 C     21.48  +      3.02
  9.Mrázová Pavla            DCE                  DCE5550 C     22.18  +      3.32
 10.Slavíková Kateřina       PGP                  PGP6650 C     22.39  +      3.53
 11.Mrázková Ivana           DKP                  DKP5650 C     22.44  +      3.58
 12.Tvrdková Eva             LBE                  LBE5150 C     22.59  +      4.13
 13.Doležalová Vlasta        PGP                  PGP5550 C     23.04  +      4.18
 14.Dudová Hana              DKP                  DKP5752 C     23.19  +      4.33
 15.Štrossová Jiřinka        DCE                  DCE5650 C     24.06  +      5.20
 16.Malačková Jana           DVP                  DVP6151 C     24.12  +      5.26
 17.Landovská Ivana          PGP                  PGP6251 C     25.17  +      6.31
 18.Mudrová Martina          HCE                  HCE6451 C     29.59  +     11.13
 19.Šámalová Hana            PGP                  PGP6150 C     31.17  +     12.31
 20.Rusá Lenka               DCE                  DCE6452 C     31.55  +     13.09
 21.Illnerová Daniela        DKP                  DKP6651 C     32.38  +     13.52
 22.Čechmánková Helena       OKP                  OKP6450 C     33.34  +     14.48
 23.Zimmerová Lenka          ZVO                  ZVO6451 C     35.43  +     16.57
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           PGP                  PGP4050 C     20.56  +      0.00
  2.Zavadilová Naďa          SCP                  SCP5450 C     23.31  +      2.35
  3.Paulová Mirka            DCE                  DCE5250 C     24.29  +      3.33
  4.Jůzková Jaroslava        SCP                  SCP5250 C     24.57  +      4.01
  5.Stehnová Hana            DKP                  DKP5150 C     25.30  +      4.34
  6.Lohrová Jarmila          SCP                  SCP4650 C     32.13  +     11.17
  7.Zmeková Míla             SLP                  SLP4451 C     33.12  +     12.16
  8.Ryšavá Lubomíra          TJP                  TJP4750 C     34.23  +     13.27
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovský Tomáš           PGP                  PGP0101 C     17.39  +      0.00
  1.Longin Jan               TAP                  TAP0103 C     17.39  +      0.00
  3.Švarc Antonín            DKP                  DKP0203 C     20.47  +      3.08
  4.Marhold Ondřej           ZVO                  ZVO0101 C     22.14  +      4.35
  5.Havelka Ondřej           TAP                  TAP     C     23.52  +      6.13
  6.Lejbl Jakub              LBE                  LBE0200 C     28.13  +     10.34
  7.Kolář Matyáš             SLA                  SLA0300 C     30.56  +     13.17
  8.Reichl Tomáš             MKP                  MKP0100 C     35.41  +     18.02
  9.Hrdlička Jan             SLA                  SLA0200 C     37.48  +     20.09
 10.Šplíchal Radim           ZVO                  ZVO0103 C     49.09  +     31.30
    Riegr Jakub              ODV                  ODV0201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.2km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Štěpán            PGP                  PGP0300 C 0ch 11.13         
  2.Sedláček Jaroslav        ROZ                  ROZ0300 C 0ch 20.08         
  3.Losos Matěj              KNC                  KNC0200 C 0ch 26.15         
  4.Marhold Přemysl          ZVO                  ZVO0301 C 0ch 26.51         
  5.Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 0ch 30.23         
  6.Malý Vojtěch             KNC                  KNC0201 C 0ch 37.17         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.7km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Buk Petr                 ROU                  ROU0001 B     15.42  +      0.00
  2.Šantrůček Vít            KAM                  KAM9901 C     15.51  +      0.09
  3.Čech Richard             SLA                  SLA0001 C     17.48  +      2.06
  4.Zemko Zdeněk             SLA                  SLA9900 C     22.22  +      6.40
  5.Dědek Matěj              TAP                  TAP0001       22.32  +      6.50
  6.Oubrecht Tomáš           DKL                  DKL0001 C     23.08  +      7.26
  7.Lejbl Ladislav           LBE                  LBE0000 B     23.28  +      7.46
  8.Kopanica Zdeněk          ZVO                  ZVO9904 C     25.01  +      9.19
  9.Prkno Jonáš              KNC                  KNC9903 C     27.18  +     11.36
 10.Hejda Ondřej             KNC                  KNC9902 C     27.40  +     11.58
 11.Šíma Vladislav           DKL                  DKL9700 C     31.38  +     15.56
 12.Vondra Matěj             OKP                  OKP0000 C     41.12  +     25.30
    Kdýr Matěj               ODV                  ODV0000 C DISK              
    Krejbich Daniel          TAP                  TAP9901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Ondřej             SLA                  SLA9701 A     14.43  +      0.00
  2.Aschermann Daniel        KAM                  KAM9801 B     15.29  +      0.46
  3.Brázdil Petr             ODV                  ODV9700 C     15.45  +      1.02
  4.Hausenblas Šimon         KAM                  KAM9803 B     16.53  +      2.10
  5.Škvor Ota                KAM                  KAM9900 B     17.31  +      2.48
  6.Valášek Jiří             KAM                  KAM9700 B     18.29  +      3.46
  7.Valach Marek             TAP                  TAP9703 C     19.03  +      4.20
  8.Semerád Antonín          DKP                  DKP9801 B     19.26  +      4.43
  9.Goj Tomáš                LBE                  LBE9700 B     19.35  +      4.52
 10.Mikeš Jan                TAP                  TAP9802 C     20.16  +      5.33
 11.Ondřejček Jiří           ODV                  ODV9800 B     20.34  +      5.51
 12.Najman Matouš            DKP                  DKP9800 B     21.30  +      6.47
 13.Novák Aleš               ODV                  ODV9805 C     23.33  +      8.50
 14.Šplíchal Jakub           ZVO                  ZVO9801 C     25.39  +     10.56
 15.Lukáš Marek              DKL                  DKL9702 C     26.17  +     11.34
 16.Řeháček Michal           DKP                  DKP9702 C     26.45  +     12.02
 17.Kubena Martin            DKP                  DKP9804       29.49  +     15.06
 18.Borovička Tomáš          FSP                  FSP9801 B     43.03  +     28.20
 19.Svatoš Jan               ODV                  ODV9803 B     44.41  +     29.58
 20.Kašpar František         SLA                  SLA9800 C     47.41  +     32.58
    Jíra Tomáš               ROZ                  ROZ9800 B DISK              
    Beneš Jan                DKL                  DKL9800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtěch           DKP                  DKP9600 A     16.41  +      0.00
  2.Buk Michal               ROU                  ROU9601 B     19.58  +      3.17
  3.Čermák Adam              PGP                  PGP9701 C     20.50  +      4.09
  4.Zamazal Tomáš            TAP                  TAP9501 C     22.03  +      5.22
  5.Landovský Jakub          PGP                  PGP9601 B     28.15  +     11.34
    Veselý Jakub             LBE                  LBE9500 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Ondřej             KAM                  KAM9401 A     27.04  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        2.2km    0m 15k  Ranking:0.1314 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tvrdek Vojtěch           LBE                  LBE4900 C     22.38  +      0.00  R: 1340b
  2.Benc Jiří                TAP                  TAP8002 C     23.00  +      0.22  R: 1320b
  3.Izák Petr                PVP                  PVP7802 C     23.41  +      1.03  R: 1281b
  4.Jiri Hosek               TAP                  TAP7601 C     25.42  +      3.04  R: 1166b
  5.Halíř Radim              MFP                  MFP7000 C     27.05  +      4.27  R: 1087b
  6.Mencl Pavel              DKP                  DKP7912 C     43.25  +     20.47  R:  159b
    Matějovský Martin        PVP                  PVP8500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        2.9km    0m 18k  Ranking:0.8607 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázek Jan               SCP                  SCP8102 E     16.20  +      0.00  R: 9183b
  2.Kozák Petr               KAM                  KAM6501 C     17.53  +      1.33  R: 8421b
  3.Procházka Jan            PGP                  PGP8206 C     18.18  +      1.58  R: 8216b
  4.Kovář Miroslav           SCP                  SCP8103 C     18.32  +      2.12  R: 8102b
  5.Pospíšil Vít             SCP                  SCP6800 R     18.46  +      2.26  R: 7987b
  6.Kazda Ondřej             SJC                  SJC8202 C     18.57  +      2.37  R: 7897b
  7.Hodek Michal             TAP                  TAP8808 C     19.08  +      2.48  R: 7807b
  8.Kalous Vladislav         EKP                  EKP7702 C     19.16  +      2.56  R: 7741b
  9.Sysel Ondřej             PGP                  PGP8302 C     19.30  +      3.10  R: 7626b
 10.Žaloudek Petr            SJC                  SJC8309 C     19.31  +      3.11  R: 7618b
 11.Pašek František          KAM                  KAM7600 C     19.34  +      3.14  R: 7594b
 12.Janovský Tomáš           PGP                  PGP6401 C     19.43  +      3.23  R: 7520b
 13.Nývlt Martin             SNA                  SNA8206 C     19.47  +      3.27  R: 7487b
 14.Kondrát Martin           PGP                  PGP6501 C     19.49  +      3.29  R: 7471b
 15.Wohanka Petr             VRL                  VRL7305 C     20.11  +      3.51  R: 7290b
 16.Pražák Jiří              ZBP                  ZBP7800 C     20.14  +      3.54  R: 7266b
 17.Pavlů Ondřej             PGP                  PGP8904 A     20.25  +      4.05  R: 7176b
 18.Buk Jindřich             ROU                  ROU9303 B     20.27  +      4.07  R: 7159b
 19.Dvořák Miroslav          ZBP                  ZBP7601 C     20.34  +      4.14  R: 7102b
 20.Kolín Jan                JIL                  JIL7701 C     20.41  +      4.21  R: 7045b
 20.Procházka Tomáš          SCP                  SCP8200 C     20.41  +      4.21  R: 7045b
 22.Boudný Jan               SCP                  SCP7417 C     20.45  +      4.25  R: 7012b
 23.Černý Martin             TAP                  TAP8902 C     20.57  +      4.37  R: 6913b
 24.Vrabec Ondřej            SCP                  SCP8303 C     21.08  +      4.48  R: 6823b
 25.Blahuta Marek            MFP                  MFP7301 C     21.16  +      4.56  R: 6758b
 26.Hanč Petr                VRL                  VRL8001 C     21.17  +      4.57  R: 6750b
 27.Červinka Jan             OKP                  OKP8901 C     21.26  +      5.06  R: 6676b
 28.Kettner Vojtěch          KAM                  KAM9601 A     21.27  +      5.07  R: 6668b
 29.Janda Martin             DOB                  DOB8002 C     21.32  +      5.12  R: 6627b
 30.Škvor Martin             KAM                  KAM6700 C     21.35  +      5.15  R: 6602b
 30.Kettner Lukáš            KAM                  KAM9403 A     21.35  +      5.15  R: 6602b
 32.Vlach Martin             SCP                  SCP8605 C     21.52  +      5.32  R: 6463b
 33.Mezník Vladimír          LBE                  LBE6400 C     21.53  +      5.33  R: 6455b
 34.Illner Jakub             DKP                  DKP6601 C     22.14  +      5.54  R: 6282b
 35.Khel Richard             SCP                  SCP7500 C     22.18  +      5.58  R: 6250b
 36.Pecka Jan                EKP                  EKP6800 C     22.32  +      6.12  R: 6135b
 37.Kučerka Jan              LIT                  LIT8002 C     22.34  +      6.14  R: 6119b
 38.Řada Jakub               DKP                  DKP9401 B     22.35  +      6.15  R: 6110b
 39.Gregor Martin            CTB                  CTB7701 C     22.39  +      6.19  R: 6078b
 39.Štěpánek Ondřej          SCP                  SCP8304 C     22.39  +      6.19  R: 6078b
 41.Buzek Martin             PGP                  PGP8401 C     22.41  +      6.21  R: 6061b
 42.Šimek Tomáš              FSP                  FSP6304 C     22.47  +      6.27  R: 6012b
 43.Simr Pavel               ROU                  ROU7504 C     22.48  +      6.28  R: 6004b
 44.Beneš Filip              TAP                  TAP8701 C     22.55  +      6.35  R: 5947b
 45.Nývlt Petr               SNA                  SNA8004 C     23.06  +      6.46  R: 5856b
 46.Petr Nemsovsky           PGP                  PGP7602       23.08  +      6.48  R: 5840b
 47.Kučera Petr              MFP                  MFP7602 C     23.13  +      6.53  R: 5799b
 48.Kurfürst Pavel           FSP                  FSP7400 C     23.17  +      6.57  R: 5766b
 49.Vondra Jiří              FSP                  FSP7600 C     23.53  +      7.33  R: 5471b
 50.Laga Miroslav            ZBP                  ZBP7900 C     25.19  +      8.59  R: 4766b
 51.Kovářík Tomáš            KAM                  KAM6901 C     25.30  +      9.10  R: 4676b
 52.Matoušek Petr            EKP                  EKP7503 C     26.51  +     10.31  R: 4013b
 53.Ryjáček Jan              LPM                  LPM8004 C     27.00  +     10.40  R: 3939b
 54.Vaníček Tomáš            LBE                  LBE6600 C     27.11  +     10.51  R: 3849b
 55.Cabrnoch Pavel           DKL                  DKL8200 C     27.12  +     10.52  R: 3841b
 56.Jaroš Marek              DCE                  DCE8100 C     28.00  +     11.40  R: 3447b
 57.Žáček Martin             FSP                  FSP6803 C     28.37  +     12.17  R: 3144b
 58.Borovička Milan          FSP                  FSP6104 C     28.51  +     12.31  R: 3029b
 59.Uhlíř Marek              LBE                  LBE9400 B     33.20  +     17.00  R:  825b
    Přeček Zdeněk            SCP                  SCP5200 C DISK              
    Pospíšil Ondřej          DKP                  DKP8717 C DISK              
    Cikhardt Jakub           TAP                  TAP8706 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šemelík Petr             DKL                  DKL6901 C     16.31  +      0.00
  2.Všetečka Michal          SJC                  SJC7503 C     16.50  +      0.19
  3.Datel Jiří               DKL                  DKL7101 C     17.18  +      0.47
  4.Procházka Antonín        DCE                  DCE5500 C     17.41  +      1.10
  5.Baldrian Petr            PGP                  PGP7203 C     18.01  +      1.30
  6.Kalousek Jiří            DKP                  DKP6901 C     21.16  +      4.45
  7.Betlach Miroslav         DKP                  DKP6300 C     21.40  +      5.09
  8.Ornst Jan                DKP                  DKP6700 C     23.42  +      7.11
  9.JUN Drahomír             KNC                  KNC5501 C     25.34  +      9.03
 10.Lejbl Ladislav           LBE                  LBE6900 C     28.01  +     11.30
 11.Uhlíř Patrik             LBE                  LBE7000 C     28.13  +     11.42
 12.Šubrt Antonín            DKP                  DKP7100 C     28.33  +     12.02
 13.Dobeš Václav             KPY                  KPY5701 C     32.01  +     15.30
 14.Lukáš Petr               DKL                  DKL6902 C     32.57  +     16.26
    Čáp David                OLP                  OLP7101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Slavík Viktor            PGP                  PGP6300 C     15.41  +      0.00
  2.Semík Luboš              OKP                  OKP6204 C     16.59  +      1.18
  3.Kožina Petr              PGP                  PGP6000 C     17.16  +      1.35
  4.John Vladimír            OLP                  OLP5502 C     17.20  +      1.39
  5.Cabrnoch Jiří            DKL                  DKL5400 C     17.42  +      2.01
  6.Hrabánek David           PGP                  PGP6003 C     18.14  +      2.33
  7.Kettner Pavel            HCE                  HCE5900 C     18.18  +      2.37
  8.Buriánek Jaromír         SCP                  SCP4700 C     18.28  +      2.47
  9.Sysel Zdeněk             PGP                  PGP5200 C     19.13  +      3.32
 10.Jaroš Vladimír           DCE                  DCE5400 C     19.27  +      3.46
 11.Veljačik Pavel           SCP                  SCP6200 C     19.56  +      4.15
 12.Hájek Tomáš              ZVO                  ZVO6401 C     20.09  +      4.28
 13.Hošek Ladislav           SCP                  SCP6001 C     20.17  +      4.36
 14.Pavlů Jaroslav           DCE                  DCE6100 C     20.44  +      5.03
 15.Kudrnáč Martin           KAM                  KAM5901 C     21.14  +      5.33
 16.Mikeš Radovan            TAP                  TAP           21.19  +      5.38
 17.Vrabec Martin            SCP                  SCP6100 C     21.25  +      5.44
 18.Stehno Pavel             DKP                  DKP4900 C     22.12  +      6.31
 19.Červinka Jaroslav        OKP                  OKP5803 C     22.13  +      6.32
 20.Kavka Jiří               SCP                  SCP5900 C     22.21  +      6.40
 21.Tihon Jaroslav           TAP                  TAP6102 C     22.48  +      7.07
 22.Dlouhý Jiří              DKP                  DKP5700 C     22.55  +      7.14
 23.Šimek Miroslav           MFP                  MFP6302 C     23.15  +      7.34
 24.Grivalský Michal         PGP                  PGP5900 C     24.06  +      8.25
 25.Beneš Jan                DKL                  DKL6600 C     24.07  +      8.26
 26.Buk Miloslav             ROU                  ROU6202 C     24.44  +      9.03
 27.Fatka Ondřej             PGP                  PGP6302 C     24.54  +      9.13
 28.Hamáček Bohuslav         LBE                  LBE5000 C     27.03  +     11.22
 29.Malec Jaromír            ROU                  ROU6203 C     29.09  +     13.28
 
Konečné výsledky kategorie: H55         1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cedrych Karel            TJP                  TJP5500 C     17.41  +      0.00
  2.Čadil Jan                FSP                  FSP4300 C     17.58  +      0.17
  3.Šorm Miroslav            DKL                  DKL5200 C     19.04  +      1.23
  4.Lebduška Petr            ROU                  ROU4702 C     20.55  +      3.14
  5.Dudík Petr               LBE                  LBE5500 C     24.28  +      6.47
  6.Kramoliš Jan             PVP                  PVP5000 C     27.04  +      9.23
  7.Bitter Jiří              KNC                  KNC5201 C     31.06  +     13.25
  8.Ryšavý Vít               TJP                  TJP4700 C     33.20  +     15.39
  9.Zelený Vladimír          PGP                  PGP4800 C     41.06  +     23.25
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.František Novotný        PUL                  PUL4200       17.12  +      0.00
  2.Paul Josef               DCE                  DCE4401 C     25.02  +      7.50
  3.Attl Vladimír            PGP                  PGP3800 C     25.07  +      7.55
  4.Vondráček Jaromír        ROU                  ROU4002 C     25.57  +      8.45
  5.Rejpal Petr              SCP                  SCP4100 C     26.09  +      8.57
  6.Duda František           KPY                  KPY4600 C     26.31  +      9.19
  7.Hlavatý Karel            SJP                  SJP4200 C     27.29  +     10.17
  8.Kalivoda Vladimír        KNC                  KNC3800 C     29.42  +     12.30
  9.Chloupek Radek           SLP                  SLP4001 C     30.56  +     13.44
 10.Ďurčat Jozef             DKP                  DKP3800 C     34.47  +     17.35
 11.Valášek Josef            SCP                  SCP4501 C     37.39  +     20.27
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semorád Miloš            SCP                  SCP3300 C     28.43  +      0.00
  2.Vondra Jaroslav          FSP                  FSP3300 C     29.44  +      1.01
  3.Hanák Milan              FSP                  FSP3400 C     42.08  +     13.25
  4.Kalivoda Viktor          KNC                  KNC3300 C     42.39  +     13.56
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.2km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jíra Filip               ROZ                  ROZ0500 C 0ch 14.21         
  2.Ježek František          SLA                  SLA0501 C 0ch 15.00         
  3.Ondřejčková Tereza                                      0ch 16.36         
  4.Šormová Gabriela         DKL                  DKL       0ch 18.44         
  5.Dlasková Jasmína         DKP                  DKP0451 C 0ch 18.47         
  5.Jirkovská Magdalena      NER                  NER       0ch 18.47         
  7.Čechová Klára            SLA                  SLA0552 C 0ch 18.50         
  8.Oncirk Honzík            ONO                  ONO0301 C 0ch 20.00         
  9.Marhold Václav           ZVO                  ZVO0522 C 0ch 22.35         
 10.Zemková Pavlína          SLA                  SLA0551 C 0ch 22.39         
 11.Reichl Martin            MKP                  MKP0400 C 0ch 23.10         
 12.Učík Jan                 NER                  NER       0ch 25.10         
 13.Učík Jakub               NER                  NER       0ch 25.22         
 14.Folprechtová Julie       OKP                  OKP       0ch 28.37         
 15.Pohl Lukáš               NER                  NER       0ch 28.57         
 16.Janatová Violka          DKP                  DKP0950 C 0ch 42.44         
 17.Hofmanová Anna           NER                  NER       0ch 43.59         
 18.Uhlířová Marie           LBE                  LBE0950 C 0ch 50.22         
 19.Jirkovský Jan            NER                  NER       1ch 18.07         
 20.Dobiášová Anna           ROU                  ROU0550 C 1ch 29.20         
 
Konečné výsledky kategorie: P           1.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bazika Miroslav          TJP                  TJP6401 C     17.16  +      0.00
  2.Prknová Hana             NER                  NER           21.56  +      4.40
  3.Lejblová Jaroslava       NER                  NER           23.34  +      6.18
  4.Lafek Jan                ODV                  ODV9904 C     26.09  +      8.53
  5.Ondřejčková Iveta        ODV                  ODV7300       28.10  +     10.54
  6.Lukášová Kamila          DKL                  DKL6951 C     28.11  +     10.55
  7.Wohanková Kateřina       VRL                  VRL7955 C     38.36  +     21.20
  8.Salgueiro Fidel          DKL                  DKL8300       43.16  +     26.00
  9.Sedláček Jaroslav        ROZ                  ROZ6801 C     46.42  +     29.26
 
Konečné výsledky kategorie: T           2.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havelková Eva            LBE                  LBE5950 C     32.58  +      0.00
  2.Džmuráň Robert           NER                  NER           34.02  +      1.04
  3.Kudrnáčová Lucie         KAM                  KAM8850 C     39.56  +      6.58
  4.Nový Vlastimil           LBE                  LBE           40.51  +      7.53
  5.Švihla Tomáš             NER                  NER           43.18  +     10.20
  6.Kolář Otto               LBE                  LBE9703 C     44.38  +     11.40
  7.Švihlová Kateřina        NER                  NER           47.59  +     15.01
  8.Kudrnáčová Iveta         KAM                  KAM5951 C     59.29  +     26.31
    Janovská Vít             NER                  NER       DISK