Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               1.4.2012 14:45:53
                                                                                                                                                                          
===ČSOB-SLA============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.1km   20m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-82      3-65      4-70      5-100   
  1 Sanna Karin                    20.14  3.08/1*   5.18/1*  12.52/1*  16.31/1*  19.54/1*  20.14/1* 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.08/1*   2.10/1*   7.34/1*   3.39/2    3.23/1*   0.20/3  
  2 Jirkovská Katerina             22.52  3.48/3    7.36/4   15.42/3   18.49/2   22.33/2   22.52/2  
    SKOB Slany                            3.48/3    3.48/6    8.06/5    3.07/1*   3.44/2    0.19/1* 
  3 Cechmánková Anna               23.14  3.30/2    6.46/3   14.20/2   18.49/2   22.54/3   23.14/3  
    VSK Prírodoveda                       3.30/2    3.16/5    7.34/1*   4.29/5    4.05/3    0.20/3  
  4 Fantová Katerina               26.52  4.02/4    6.43/2   16.20/4   22.13/4   26.28/4   26.52/4  
    VSTJ Ekonom Praha                     4.02/4    2.41/2    9.37/6    5.53/7    4.15/4    0.24/7  
  5 Aschermannová Tereza           27.35  7.36/7   10.25/6   18.16/5   22.36/5   27.15/5   27.35/5  
    USK Praha                             7.36/7    2.49/4    7.51/3    4.20/3    4.39/6    0.20/3  
  6 Aschermannová Klára            31.43  4.35/5   14.34/7   22.25/6   26.47/6   31.20/6   31.43/6  
    USK Praha                             4.35/5    9.59/7    7.51/3    4.22/4    4.33/5    0.23/6  
  7 Chalupová Aneta                37.45  6.34/6    9.17/5   26.21/7   31.06/7   37.26/7   37.45/7  
    OK Roztoky                            6.34/6    2.43/3   17.04/7    4.45/6    6.20/7    0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.6km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-82      3-65      4-70      5-100   
  1 Bulírová Ema               23.54 0ch  1.29/1*   6.07/2   15.42/2   19.40/1*  23.36/1*  23.54/1* 
    KOB TRETRA Praha                      1.29/1*   4.38/3    9.35/3    3.58/1*   3.56/1*   0.18/2  
  2 Radová Lucie               29.01 0ch  1.37/3    6.02/1*  14.54/1*  23.59/2   28.40/2   29.01/2  
    Oddíl OB Kotlárka                     1.37/3    4.25/2    8.52/1*   9.05/3    4.41/3    0.21/4  
  3 Longinová Adéla            29.03 0ch  4.36/6    8.20/6   17.48/3   24.19/3   28.47/3   29.03/3  
    KOB TRETRA Praha                      4.36/6    3.44/1*   9.28/2    6.31/2    4.28/2    0.16/1* 
  4 De Heij Laura              38.04 0ch  2.03/5    6.46/3   19.46/4   31.18/4   37.40/4   38.04/4  
    VSSK MFF UK Praha                     2.03/5    4.43/4   13.00/4   11.32/4    6.22/7    0.24/5  
  5 Kopecká Valentyna          42.09 0ch  1.47/4    7.06/5   23.44/5   35.20/5   41.41/5   42.09/5  
    USK Praha                             1.47/4    5.19/5   16.38/6   11.36/6    6.21/6    0.28/8  
  6 Chládková Eliska           47.45 0ch  1.30/2    6.58/4   24.07/6   38.14/6   47.25/6   47.45/6  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            1.30/2    5.28/6   17.09/7   14.07/8    9.11/8    0.20/3  
  7 Cechová Klára              53.02 0ch 12.29/8   19.27/7   35.13/7   46.47/7   52.38/7   53.02/7  
    SKOB Slany                           12.29/8    6.58/7   15.46/5   11.34/5    5.51/4    0.24/5  
  8 Jirkovská Magdaléna        57.02 0ch 10.54/7   19.48/8   38.39/8   50.38/8   56.35/8   57.02/8  
    SKOB Slany                           10.54/7    8.54/8   18.51/8   11.59/7    5.57/5    0.27/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.8km   30m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-40      3-65      4-75      5-70      6-100   
  1 Dedková Teodora                21.39  2.29/4    7.42/2   14.20/1*  16.31/1*  18.23/1*  21.23/1*  21.39/1* 
    KOB TRETRA Praha                      2.29/4    5.13/2    6.38/1*   2.11/2    1.52/2    3.00/2    0.16/3  
  2 Vyhnálková Marie               22.20  1.36/1*   6.22/1*  15.34/2   18.01/2   19.37/2   22.05/2   22.20/2  
    VSSK MFF UK Praha                     1.36/1*   4.46/1*   9.12/4    2.27/5    1.36/1*   2.28/1*   0.15/1* 
  3 Srámková Hana                  24.33  2.07/2    8.07/3   16.11/3   18.54/3   20.50/3   24.08/3   24.33/3  
    VSSK MFF UK Praha                     2.07/2    6.00/3    8.04/2    2.43/7    1.56/3    3.18/3    0.25/15 
  4 Krejcí Zuzana                  35.03  5.03/10  12.11/4   25.35/5   28.04/4   31.03/4   34.43/4   35.03/4  
    OB SK Zvole                           5.03/10   7.08/5   13.24/10   2.29/6    2.59/7    3.40/9    0.20/7  
  5 Rusá Vendula                   36.41 12.50/16  19.15/15  27.38/7   29.58/6   32.52/6   36.25/5   36.41/5  
    KOB Dobrichovice                     12.50/16   6.25/4    8.23/3    2.20/4    2.54/6    3.33/6    0.16/3  
  6 Cermáková Katerina             36.47  3.14/8   12.51/6   25.34/4   29.39/5   32.27/5   36.27/6   36.47/6  
    OK Roztoky                            3.14/8    9.37/6   12.43/5    4.05/11   2.48/5    4.00/14   0.20/7  
  7 Skáchová Magdalena             37.56  2.22/3   12.25/5   27.30/6   30.27/7   34.04/7   37.36/7   37.56/7  
    SK Kamenice                           2.22/3   10.03/8   15.05/13   2.57/8    3.37/14   3.32/5    0.20/7  
  8 Santrucková Anna               40.17  2.59/7   16.19/9   29.16/9   33.25/9   36.06/8   39.57/8   40.17/8  
    SK Kamenice                           2.59/7   13.20/14  12.57/7    4.09/12   2.41/4    3.51/12   0.20/7  
  9 Sedlácková Linda               40.27  2.38/6   13.46/7   29.15/8   33.05/8   36.28/9   40.08/9   40.27/9  
    OK Roztoky                            2.38/6   11.08/9   15.29/14   3.50/10   3.23/13   3.40/9    0.19/5  
 10 Safkova Sofie                  40.41  5.23/11  17.20/11  31.40/12  33.50/10  36.55/10  40.26/10  40.41/10 
    SK Kamenice                           5.23/11  11.57/12  14.20/12   2.10/1*   3.05/11   3.31/4    0.15/1* 
 11 Benesová Hana                  42.53  6.34/14  19.27/16  33.44/15  36.00/11  38.59/11  42.32/11  42.53/11 
    KOB Kladno                            6.34/14  12.53/13  14.17/11   2.16/3    2.59/7    3.33/6    0.21/12 
 12 Kováciková Jolana              46.22  3.40/9   15.33/8   32.57/14  37.30/13  40.31/12  46.01/12  46.22/12 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            3.40/9   11.53/10  17.24/15   4.33/13   3.01/9    5.30/16   0.21/12 
 13 Jirkovská Michaela             47.07  7.04/15  16.48/10  29.53/10  36.39/12  43.11/13  46.48/13  47.07/13 
    SKOB Slany                            7.04/15   9.44/7   13.05/8    6.46/15   6.32/15   3.37/8    0.19/5  
 14 Geislerová Aneta               49.41  5.27/12  18.55/14  32.04/13  38.41/14  45.17/14  49.16/14  49.41/14 
    KOB Kladno                            5.27/12  13.28/15  13.09/9    6.37/14   6.36/16   3.59/13   0.25/15 
 15 Chládková Jana                 52.21  5.58/13  17.53/12  30.41/11  45.11/15  48.14/15  52.00/15  52.21/15 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            5.58/13  11.55/11  12.48/6   14.30/16   3.03/10   3.46/11   0.21/12 
 16 Rosendorfová Lenka             60.07  2.32/5   18.17/13  47.51/16  51.11/16  54.21/16  59.47/16  60.07/16 
    KOB TRETRA Praha                      2.32/5   15.45/16  29.34/16   3.20/9    3.10/12   5.26/15   0.20/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.8km   75m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-83      3-80      4-77      5-63      6-75      7-67      8-79      9-100   
  1 Vyhnálková Barbora             25.41  2.51/1*   4.04/1*   6.47/1*   9.29/1*  13.08/1*  20.08/1*  23.07/1*  24.23/1*  25.26/1*  25.41/1* 
    VSSK MFF UK Praha                     2.51/1*   1.13/1*   2.43/1*   2.42/1*   3.39/1*   7.00/4    2.59/1*   1.16/1*   1.03/1*   0.15/1* 
  2 Sieglová Eliska                30.09  3.32/2    5.00/2    8.29/2   11.50/2   15.58/2   23.34/2   27.07/2   28.41/2   29.52/2   30.09/2  
    VSSK MFF UK Praha                     3.32/2    1.28/3    3.29/2    3.21/3    4.08/3    7.36/6    3.33/2    1.34/2    1.11/2    0.17/4  
  3 Doubková Petra                 31.26  3.36/4    5.10/3    9.42/7   13.27/6   18.07/5   24.37/3   28.16/3   29.51/3   31.07/3   31.26/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.36/4    1.34/4    4.32/15   3.45/5    4.40/4    6.30/2    3.39/4    1.35/3    1.16/3    0.19/10 
  4 Repiská Amálie                 32.16  3.32/2    5.15/4    9.22/4   12.42/3   18.54/6   25.20/4   29.05/4   30.43/4   31.59/4   32.16/4  
    VSSK MFF UK Praha                     3.32/2    1.43/6    4.07/11   3.20/2    6.12/9    6.26/1*   3.45/5    1.38/4    1.16/3    0.17/4  
  5 Poláková Katerina              32.53  4.00/6    5.44/6    9.26/5   13.12/5   18.02/4   25.27/6   29.23/6   31.13/5   32.36/5   32.53/5  
    KOB TRETRA Praha                      4.00/6    1.44/7    3.42/4    3.46/6    4.50/5    7.25/5    3.56/8    1.50/6    1.23/8    0.17/4  
  6 Illnerová Katerina             33.09  4.01/7    5.54/7    9.40/6   13.38/7   17.29/3   25.25/5   29.10/5   31.27/6   32.53/6   33.09/6  
    Oddíl OB Kotlárka                     4.01/7    1.53/11   3.46/6    3.58/10   3.51/2    7.56/9    3.45/5    2.17/11   1.26/12   0.16/3  
  7 Hájková Eliska                 34.19  6.29/17   7.54/14  11.33/11  15.21/10  20.49/8   27.22/7   30.57/7   32.38/7   34.01/7   34.19/7  
    OB SK Zvole                           6.29/17   1.25/2    3.39/3    3.48/7    5.28/6    6.33/3    3.35/3    1.41/5    1.23/8    0.18/7  
  8 Poláková Tereza                36.10  4.24/9    6.20/8   10.22/9   14.36/9   20.31/7   28.26/8   32.33/8   34.26/8   35.51/8   36.10/8  
    KOB TRETRA Praha                      4.24/9    1.56/13   4.02/10   4.14/11   5.55/7    7.55/8    4.07/10   1.53/8    1.25/11   0.19/10 
  9 Hrabánková Zuzana              37.28  4.44/10   6.30/10  10.21/8   14.12/8   20.50/9   29.51/9   33.44/9   35.50/9   37.09/9   37.28/9  
    SK Praga                              4.44/10   1.46/9    3.51/8    3.51/9    6.38/10   9.01/13   3.53/7    2.06/10   1.19/5    0.19/10 
 10 Zimmerová Katerina             38.00  3.47/5    5.32/5    9.18/3   13.06/4   22.06/10  30.14/10  34.14/10  36.04/10  37.41/10  38.00/10 
    OB SK Zvole                           3.47/5    1.45/8    3.46/6    3.48/7    9.00/16   8.08/10   4.00/9    1.50/6    1.37/17   0.19/10 
 11 Ruzicková Aneta                40.59  4.13/8    6.24/9   10.33/10  15.39/11  23.21/11  31.56/11  36.27/11  39.25/11  40.44/11  40.59/11 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.13/8    2.11/14   4.09/12   5.06/16   7.42/12   8.35/11   4.31/13   2.58/18   1.19/5    0.15/1* 
 12 Susánková Hana                 42.30  5.08/12   7.48/13  12.14/14  16.37/12  25.38/13  33.29/12  38.08/12  40.37/12  42.09/12  42.30/12 
    SKOB Slany                            5.08/12   2.40/19   4.26/14   4.23/12   9.01/17   7.51/7    4.39/14   2.29/14   1.32/14   0.21/17 
 13 Ciháková Barbora               43.05  5.55/14   8.22/16  12.36/15  17.43/16  25.19/12  34.03/13  38.33/13  41.21/13  42.45/13  43.05/13 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            5.55/14   2.27/17   4.14/13   5.07/17   7.36/11   8.44/12   4.30/12   2.48/17   1.24/10   0.20/15 
 14 Zábranská Kristyna             47.01 10.02/19  11.57/19  15.53/18  20.57/17  27.08/17  36.57/16  42.34/15  45.06/14  46.37/14  47.01/14 
    SKOB Slany                           10.02/19   1.55/12   3.56/9    5.04/14   6.11/8    9.49/14   5.37/17   2.32/15   1.31/13   0.24/18 
 15 Pohoralá Anna                  47.14  5.06/11   7.20/12  12.12/13  17.05/13  25.39/14  36.36/14  43.03/16  45.23/15  46.55/15  47.14/15 
    SKOB Roudnice nad Labem               5.06/11   2.14/15   4.52/16   4.53/13   8.34/13  10.57/17   6.27/18   2.20/13   1.32/14   0.19/10 
 16 Albrechtová Iveta              47.47  5.31/13   7.08/11  14.07/16  17.42/15  26.17/15  36.44/15  41.58/14  45.32/16  47.22/16  47.47/16 
    SK Kamenice                           5.31/13   1.37/5    6.59/19   3.35/4    8.35/14  10.27/16   5.14/15   3.34/19   1.50/19   0.25/19 
 17 Kopecká Johana                 48.11  6.11/15   8.02/15  11.47/12  17.15/14  26.56/16  40.10/17  44.38/17  46.33/17  47.53/17  48.11/17 
    USK Praha                             6.11/15   1.51/10   3.45/5    5.28/18   9.41/18  13.14/19   4.28/11   1.55/9    1.20/7    0.18/7  
 18 Kyselová Nela                  52.14  8.31/18  11.08/18  16.08/19  21.13/18  30.03/18  42.42/18  47.56/18  50.13/18  51.56/18  52.14/18 
    SKOB Roudnice nad Labem               8.31/18   2.37/18   5.00/17   5.05/15   8.50/15  12.39/18   5.14/15   2.17/11   1.43/18   0.18/7  
 19 Hrdlicková Ludmila             59.27  6.28/16   8.45/17  14.52/17  22.07/19  37.52/19  47.47/19  54.48/19  57.35/19  59.07/19  59.27/19 
    SKOB Slany                            6.28/16   2.17/16   6.07/18   7.15/19  15.45/19   9.55/15   7.01/19   2.47/16   1.32/14   0.20/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.4km  115m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-81      3-36      4-77      5-85      6-38      7-71      8-75      9-67     10-100   
  1 Kucerová Barbora               41.50  2.26/1*   8.24/1*  12.42/1*  15.08/1*  23.07/1*  28.42/1*  32.46/1*  35.34/1*  39.05/1*  41.34/1*  41.50/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.26/1*   5.58/2    4.18/2    2.26/1*   7.59/2    5.35/3    4.04/1*   2.48/3    3.31/3    2.29/4    0.16/1* 
  2 Janovská Katerina              45.34  3.58/5   12.13/5   16.25/4   19.11/4   26.38/2   32.30/2   36.53/2   39.29/2   42.45/2   45.14/2   45.34/2  
    SK Praga                              3.58/5    8.15/6    4.12/1*   2.46/3    7.27/1*   5.52/4    4.23/2    2.36/1*   3.16/2    2.29/4    0.20/7  
  3 Veljaciková Hana               46.45  3.10/3    8.35/2   12.53/2   15.24/2   28.36/3   33.28/3   38.25/3   41.02/3   44.14/3   46.29/3   46.45/3  
    OK Sparta Praha                       3.10/3    5.25/1*   4.18/2    2.31/2   13.12/5    4.52/2    4.57/3    2.37/2    3.12/1*   2.15/1*   0.16/1* 
  4 Simunková Gabriela             49.20  2.57/2    9.57/3   15.14/3   18.43/3   29.23/4   34.02/4   39.07/4   42.46/4   46.24/4   49.03/4   49.20/4  
    KOB TRETRA Praha                      2.57/2    7.00/5    5.17/4    3.29/4   10.40/4    4.39/1*   5.05/4    3.39/4    3.38/4    2.39/7    0.17/3  
  5 Hejnalová Eva                  56.50  4.09/6   11.00/4   17.37/5   21.13/5   31.45/5   37.48/5   45.30/5   49.46/5   54.17/5   56.32/5   56.50/5  
    SK Kamenice                           4.09/6    6.51/3    6.37/5    3.36/5   10.32/3    6.03/5    7.42/7    4.16/5    4.31/5    2.15/1*   0.18/5  
  6 Stehlíková Anna                67.08  3.41/4   15.05/7   21.55/7   25.44/7   39.09/6   47.19/6   53.46/6   59.05/6   64.32/6   66.50/6   67.08/6  
    VSSK MFF UK Praha                     3.41/4   11.24/7    6.50/6    3.49/6   13.25/6    8.10/7    6.27/6    5.19/7    5.27/6    2.18/3    0.18/5  
  7 Hamplová Tereza                71.50  5.47/7   12.41/6   19.53/6   25.20/6   44.29/7   52.00/7   58.21/7   63.17/7   68.59/7   71.33/7   71.50/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.47/7    6.54/4    7.12/7    5.27/7   19.09/7    7.31/6    6.21/5    4.56/6    5.42/7    2.34/6    0.17/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.9km  140m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-62      3-33      4-35      5-41      6-42      7-72      8-84      9-73     10-67     11-100   
  1 Boránková Karolína             45.24  3.06/3    3.57/2    9.19/1*  12.55/1*  15.49/1*  21.02/1*  25.36/1*  30.12/1*  42.02/1*  43.12/1*  45.07/1*  45.24/1* 
    SK Kamenice                           3.06/3    0.51/1*   5.22/1*   3.36/1*   2.54/1*   5.13/1*   4.34/1*   4.36/1*  11.50/1*   1.10/2    1.55/1*   0.17/2  
  2 Krivancová Zdenka              52.34  2.56/2    4.42/3   12.20/3   16.04/3   19.24/2   25.11/2   30.45/2   36.57/2   48.50/2   50.06/2   52.19/2   52.34/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.56/2    1.46/4    7.38/3    3.44/2    3.20/2    5.47/2    5.34/3    6.12/3   11.53/2    1.16/3    2.13/2    0.15/1* 
  3 Nováková Katerina              56.24  2.49/1*   3.41/1*  11.35/2   15.51/2   20.16/3   26.31/3   31.58/3   38.05/3   52.18/3   53.20/3   56.05/3   56.24/3  
    SK OK 24 Praha                        2.49/1*   0.52/2    7.54/4    4.16/3    4.25/4    6.15/3    5.27/2    6.07/2   14.13/3    1.02/1*   2.45/4    0.19/3  
  4 Pavlu Katerina                 76.41  8.14/4    9.25/4   16.02/4   21.54/4   26.02/4   32.48/4   39.53/4   46.45/4   71.52/4   73.38/4   76.19/4   76.41/4  
    SK Praga                              8.14/4    1.11/3    6.37/2    5.52/4    4.08/3    6.46/4    7.05/4    6.52/4   25.07/4    1.46/4    2.41/3    0.22/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        5.9km  140m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-62      3-33      4-35      5-41      6-42      7-72      8-84      9-73     10-67     11-100   
  1 Spurná Martina                 52.59  2.42/1*   4.16/2   10.03/2   14.01/2   17.36/1*  23.38/1*  28.57/1*  35.12/1*  47.26/1*  50.00/1*  52.37/1*  52.59/1* 
    SK Praga                              2.42/1*   1.34/8    5.47/2    3.58/3    3.35/1*   6.02/1*   5.19/1*   6.15/2   12.14/1*   2.34/8    2.37/4    0.22/2  
  2 Tichovská Hana                 54.24  3.11/2    4.15/1*  10.00/1*  13.54/1*  17.37/2   24.13/2   30.19/2   36.37/2   49.13/2   50.44/2   53.57/2   54.24/2  
    SK Praga                              3.11/2    1.04/2    5.45/1*   3.54/1*   3.43/2    6.36/2    6.06/3    6.18/3   12.36/2    1.31/2    3.13/8    0.27/7  
  3 Zoubková Jana                  58.22  3.18/4    4.18/3   10.59/3   15.20/4   19.12/4   26.18/4   33.04/4   39.16/4   54.19/3   55.57/3   57.58/3   58.22/3  
    SK Zbraslav OOB                       3.18/4    1.00/1*   6.41/3    4.21/4    3.52/5    7.06/7    6.46/6    6.12/1*  15.03/3    1.38/3    2.01/1*   0.24/5  
  4 Znamenácková Helena            60.30  3.15/3    4.24/4   11.10/4   15.05/3   18.56/3   26.01/3   31.43/3   38.22/3   56.25/4   57.44/4   60.07/4   60.30/4  
    KOB TRETRA Praha                      3.15/3    1.09/3    6.46/4    3.55/2    3.51/4    7.05/6    5.42/2    6.39/4   18.03/8    1.19/1*   2.23/3    0.23/4  
  5 Simková Markéta                65.37  4.05/5    5.16/5   16.10/6   20.48/6   25.00/5   32.02/5   38.31/5   45.46/5   61.12/5   62.56/5   65.17/5   65.37/5  
    VSK Prírodoveda                       4.05/5    1.11/4   10.54/7    4.38/5    4.12/6    7.02/4    6.29/5    7.15/5   15.26/4    1.44/5    2.21/2    0.20/1* 
  6 Krecová Kristyna               69.39  4.36/6    5.53/6   15.30/5   20.25/5   25.37/6   32.44/6   39.05/6   47.10/6   64.36/6   66.23/6   69.17/6   69.39/6  
    KOB Kladno                            4.36/6    1.17/6    9.37/6    4.55/7    5.12/8    7.07/8    6.21/4    8.05/6   17.26/5    1.47/6    2.54/6    0.22/2  
  7 Schütznerová Lucie             84.31 18.32/8   19.43/8   28.05/8   32.59/7   36.48/7   43.47/7   52.29/8   61.59/7   79.43/7   81.26/7   84.06/7   84.31/7  
    TJ Start Náchod                      18.32/8    1.11/4    8.22/5    4.54/6    3.49/3    6.59/3    8.42/8    9.30/7   17.44/7    1.43/4    2.40/5    0.25/6  
  8 Kalinová Markéta               85.31 12.04/7   13.23/7   27.34/7   33.10/8   37.37/8   44.39/8   52.12/7   62.13/8   79.46/8   81.56/8   85.04/8   85.31/8  
    VSTJ Ekonom Praha                    12.04/7    1.19/7   14.11/8    5.36/8    4.27/7    7.02/4    7.33/7   10.01/8   17.33/6    2.10/7    3.08/7    0.27/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        9.2km  225m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-76      3-59      4-81      5-84      6-39      7-60      8-47      9-43     10-41     11-35     12-34     13-90     14-77     15-37     16-87     17-88     18-100   
  1 Svobodná Sárka                 66.25  4.27/22   5.35/19   9.11/7   12.12/7   18.20/2   21.49/1*  24.24/1*  30.53/1*  37.01/1*  41.03/1*  42.57/1*  44.42/1*  46.36/1*  49.56/1*  57.58/1*  60.35/1*  64.40/1*  66.07/1*  66.25/1* 
    Oddíl OB Kotlárka                     4.27/22   1.08/7    3.36/1*   3.01/9    6.08/1*   3.29/3    2.35/5    6.29/2    6.08/3    4.02/1*   1.54/2    1.45/3    1.54/2    3.20/3    8.02/3    2.37/2    4.05/2    1.27/1*   0.18/7  
  2 Gregorová Kamila               67.19  3.07/7    4.17/7    9.00/6   11.16/3   21.57/12  25.04/8   27.34/8   33.01/5   37.54/3   42.43/2   44.29/2   46.01/2   47.54/2   51.00/2   58.50/2   61.17/2   65.20/2   67.04/2   67.19/2  
    SK OB Chotebor                        3.07/7    1.10/10   4.43/9    2.16/1*  10.41/27   3.07/1*   2.30/1*   5.27/1*   4.53/1*   4.49/3    1.46/1*   1.32/1*   1.53/1*   3.06/1*   7.50/1*   2.27/1*   4.03/1*   1.44/2    0.15/1* 
  3 Baldrianová Barbora            72.16  2.58/5    3.57/2    8.00/1*  11.27/4   18.27/4   22.38/4   25.20/4   32.24/4   40.04/6   44.56/6   47.22/6   49.24/6   51.25/6   54.31/5   62.25/3   65.06/3   70.08/3   71.55/3   72.16/3  
    USK Praha                             2.58/5    0.59/2    4.03/3    3.27/16   7.00/3    4.11/13   2.42/7    7.04/8    7.40/15   4.52/5    2.26/17   2.02/6    2.01/5    3.06/1*   7.54/2    2.41/3    5.02/9    1.47/3    0.21/18 
  4 Karochová Simona               72.42  3.01/6    4.02/5    8.16/2   10.56/1*  18.05/1*  21.55/2   24.27/2   31.30/2   37.53/2   42.44/3   44.52/3   46.48/3   49.21/3   53.05/3   62.40/4   65.30/4   70.11/4   72.24/4   72.42/4  
    Oddíl OB Kotlárka                     3.01/6    1.01/3    4.14/5    2.40/3    7.09/4    3.50/5    2.32/3    7.03/7    6.23/5    4.51/4    2.08/3    1.56/5    2.33/7    3.44/4    9.35/6    2.50/5    4.41/6    2.13/19   0.18/7  
  5 Betková Stepánka               73.32  3.44/17   6.02/23  10.04/14  13.00/10  19.58/7   23.44/7   26.26/6   33.52/7   39.57/5   44.39/5   46.50/5   48.52/5   50.46/4   54.30/4   64.05/6   66.48/5   71.25/5   73.15/5   73.32/5  
    VSK Prírodoveda                       3.44/17   2.18/30   4.02/2    2.56/7    6.58/2    3.46/4    2.42/7    7.26/12   6.05/2    4.42/2    2.11/4    2.02/6    1.54/2    3.44/4    9.35/6    2.43/4    4.37/5    1.50/5    0.17/4  
  6 Tichovská Hana                 74.31  2.54/2    4.14/6    8.23/3   11.09/2   18.25/3   22.24/3   25.06/3   31.46/3   38.01/4   43.55/4   46.20/4   48.13/4   50.59/5   54.48/6   63.58/5   66.51/6   71.46/6   74.10/6   74.31/6  
    SK Praga                              2.54/2    1.20/14   4.09/4    2.46/5    7.16/5    3.59/8    2.42/7    6.40/3    6.15/4    5.54/14   2.25/16   1.53/4    2.46/19   3.49/7    9.10/5    2.53/8    4.55/8    2.24/23   0.21/18 
  7 Foglarová Kamila               77.04  3.16/8    4.25/8    8.46/4   11.36/5   19.40/6   23.38/6   26.30/7   34.07/8   40.52/8   46.11/7   48.31/7   50.36/7   53.13/7   57.08/7   66.48/7   69.38/7   74.28/7   76.43/7   77.04/7  
    Oddíl OB Kotlárka                     3.16/8    1.09/8    4.21/7    2.50/6    8.04/11   3.58/7    2.52/14   7.37/13   6.45/7    5.19/6    2.20/12   2.05/9    2.37/11   3.55/11   9.40/9    2.50/5    4.50/7    2.15/21   0.21/18 
  8 Slavíková Lucie                77.09  2.55/4    3.57/2    9.13/8   14.10/15  21.37/10  25.59/10  28.44/10  35.35/9   42.00/9   48.07/9   50.22/9   52.32/9   54.32/9   58.33/9   67.31/8   70.29/8   75.05/8   76.53/8   77.09/8  
    SK Praga                              2.55/4    1.02/4    5.16/13   4.57/27   7.27/6    4.22/17   2.45/11   6.51/5    6.25/6    6.07/20   2.15/7    2.10/14   2.00/4    4.01/14   8.58/4    2.58/9    4.36/4    1.48/4    0.16/3  
  9 Rusá Sárka                     78.49  3.29/10   4.33/9    8.52/5   11.37/6   19.25/5   23.30/5   26.14/5   33.34/6   40.33/7   46.35/8   48.51/8   50.58/8   53.43/8   57.29/8   68.08/9   71.09/9   76.36/9   78.30/9   78.49/9  
    SK Kamenice                           3.29/10   1.04/6    4.19/6    2.45/4    7.48/9    4.05/9    2.44/10   7.20/10   6.59/10   6.02/18   2.16/9    2.07/10   2.45/18   3.46/6   10.39/15   3.01/10   5.27/14   1.54/10   0.19/11 
 10 Dlouhá Hana                    81.09  4.30/23   5.39/20  12.06/22  14.40/18  22.27/14  26.41/14  29.13/13  36.09/10  44.03/11  50.44/14  53.02/14  55.10/14  57.56/13  61.48/13  71.26/12  74.27/11  78.53/10  80.54/10  81.09/10 
    Oddíl OB Kotlárka                     4.30/23   1.09/8    6.27/26   2.34/2    7.47/8    4.14/15   2.32/3    6.56/6    7.54/17   6.41/24   2.18/10   2.08/13   2.46/19   3.52/8    9.38/8    3.01/10   4.26/3    2.01/13   0.15/1* 
 11 Smolková Katerina              81.54  2.54/2    3.57/2   10.03/13  13.27/12  22.40/16  26.36/13  29.29/14  37.09/12  44.34/12  50.18/13  52.30/12  54.13/11  56.54/11  60.46/10  71.24/11  74.14/10  79.20/11  81.37/11  81.54/11 
    SK Praga                              2.54/2    1.03/5    6.06/22   3.24/15   9.13/23   3.56/6    2.53/15   7.40/14   7.25/14   5.44/11   2.12/5    1.43/2    2.41/14   3.52/8   10.38/14   2.50/5    5.06/10   2.17/22   0.17/4  
 12 Setínková Eva                  82.51  3.40/14   4.51/11   9.14/9   13.07/11  21.22/9   26.07/12  28.55/11  37.36/13  44.43/14  50.07/12  52.25/11  54.29/12  57.11/12  61.10/12  71.12/10  74.47/12  80.40/12  82.30/12  82.51/12 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.40/14   1.11/12   4.23/8    3.53/21   8.15/12   4.45/18   2.48/12   8.41/21   7.07/11   5.24/7    2.18/10   2.04/8    2.42/16   3.59/13  10.02/11   3.35/19   5.53/19   1.50/5    0.21/18 
 13 Svobodová Jitka                83.15  3.19/9    4.57/12   9.59/12  12.59/9   21.56/11  26.04/11  28.58/12  36.20/11  43.15/10  49.02/10  51.24/10  53.31/10  56.23/10  60.55/11  71.41/13  75.28/13  80.59/13  82.55/13  83.15/13 
    KOB Dobrichovice                      3.19/9    1.38/22   5.02/11   3.00/8    8.57/18   4.08/11   2.54/17   7.22/11   6.55/8    5.47/12   2.22/14   2.07/10   2.52/22   4.32/18  10.46/17   3.47/23   5.31/16   1.56/12   0.20/15 
 14 Horová Magda                   84.49  3.38/13   5.18/17  11.16/19  14.35/17  23.35/18  27.48/16  30.36/16  38.17/15  46.06/16  52.12/16  54.36/16  56.43/16  59.18/16  63.15/16  72.56/14  76.06/14  81.44/14  84.27/14  84.49/14 
    USK Praha                             3.38/13   1.40/23   5.58/20   3.19/13   9.00/20   4.13/14   2.48/12   7.41/15   7.49/16   6.06/19   2.24/15   2.07/10   2.35/10   3.57/12   9.41/10   3.10/13   5.38/18   2.43/28   0.22/24 
 15 Jiríková Dana                  85.16  4.08/20   5.05/14   9.56/11  15.24/19  24.22/19  27.49/17  31.44/18  38.32/16  45.39/15  51.33/15  53.47/15  56.22/15  58.59/15  63.09/15  74.20/15  77.34/15  83.05/15  84.58/15  85.16/15 
    KOB TRETRA Praha                      4.08/20   0.57/1*   4.51/10   5.28/29   8.58/19   3.27/2    3.55/28   6.48/4    7.07/11   5.54/14   2.14/6    2.35/26   2.37/11   4.10/15  11.11/18   3.14/15   5.31/16   1.53/8    0.18/7  
 16 Nedbalová Jana                 85.52  2.42/1*   3.52/1*   9.22/10  12.44/8   20.17/8   25.28/9   28.23/9   37.41/14  44.37/13  50.02/11  52.49/13  55.03/13  58.06/14  62.38/14  75.03/16  78.13/16  83.43/16  85.35/16  85.52/16 
    VSSK MFF UK Praha                     2.42/1*   1.10/10   5.30/17   3.22/14   7.33/7    5.11/22   2.55/18   9.18/25   6.56/9    5.25/8    2.47/23   2.14/17   3.03/25   4.32/18  12.25/24   3.10/13   5.30/15   1.52/7    0.17/4  
 17 Janovská Petra                 88.03  3.42/15   5.07/15  10.54/17  14.25/16  23.08/17  27.59/18  31.15/17  39.25/18  47.22/18  53.04/17  55.39/17  58.08/18  61.12/18  65.53/17  76.30/17  80.06/17  85.18/17  87.43/17  88.03/17 
    SK Praga                              3.42/15   1.25/16   5.47/19   3.31/17   8.43/16   4.51/21   3.16/23   8.10/17   7.57/18   5.42/10   2.35/20   2.29/22   3.04/26   4.41/24  10.37/13   3.36/20   5.12/11   2.25/24   0.20/15 
 18 Hermannová Anna                89.13  3.55/18   5.26/18  10.51/16  14.05/13  22.35/15  30.37/19  33.30/19  41.26/19  49.28/19  55.20/19  57.40/19  60.09/19  62.55/19  67.16/19  77.31/18  80.45/18  86.42/18  88.54/18  89.13/18 
    KOB TRETRA Praha                      3.55/18   1.31/19   5.25/15   3.14/12   8.30/15   8.02/31   2.53/15   7.56/16   8.02/19   5.52/13   2.20/12   2.29/22   2.46/19   4.21/16  10.15/12   3.14/15   5.57/20   2.12/18   0.19/11 
 19 Bozdechová Lenka               90.28  3.29/10   4.48/10  10.34/15  14.09/14  22.24/13  27.10/15  30.34/15  39.05/17  47.16/17  53.12/18  55.40/18  58.04/17  61.05/17  66.03/18  77.46/19  81.53/19  87.58/19  90.07/19  90.28/19 
    SK Praga                              3.29/10   1.19/13   5.46/18   3.35/20   8.15/12   4.46/19   3.24/25   8.31/19   8.11/20   5.56/16   2.28/18   2.24/20   3.01/23   4.58/26  11.43/22   4.07/26   6.05/21   2.09/16   0.21/18 
 20 Vildmonová Pavla               92.51  3.34/12   5.03/13  11.26/20  25.40/32  33.39/30  37.44/27  40.21/26  47.40/26  54.48/24  60.45/24  63.00/24  65.12/24  67.40/24  71.34/22  82.14/20  85.17/20  90.31/20  92.32/20  92.51/20 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.34/12   1.29/18   6.23/25  14.14/32   7.59/10   4.05/9    2.37/6    7.19/9    7.08/13   5.57/17   2.15/7    2.12/15   2.28/6    3.54/10  10.40/16   3.03/12   5.14/12   2.01/13   0.19/11 
 21 Neumannová Katerina            95.31  5.35/28   8.06/29  14.56/29  18.51/28  27.54/24  32.03/23  34.34/22  43.19/21  52.16/22  59.02/22  61.32/21  64.02/21  67.04/22  71.41/23  83.58/23  87.37/23  92.57/21  95.08/21  95.31/21 
    VSK Prírodoveda                       5.35/28   2.31/31   6.50/28   3.55/22   9.03/21   4.09/12   2.31/2    8.45/23   8.57/26   6.46/25   2.30/19   2.30/24   3.02/24   4.37/23  12.17/23   3.39/22   5.20/13   2.11/17   0.23/26 
 22 Albrechtová Eva                96.43  4.31/24   6.07/24  12.19/23  16.16/20  25.28/20  31.52/22  34.50/23  43.26/22  52.13/21  58.28/21  61.46/22  64.07/22  66.41/21  71.17/21  82.46/21  86.45/21  93.37/22  96.21/23  96.43/22 
    SK Kamenice                           4.31/24   1.36/21   6.12/23   3.57/23   9.12/22   6.24/28   2.58/19   8.36/20   8.47/24   6.15/22   3.18/27   2.21/18   2.34/8    4.36/22  11.29/21   3.59/25   6.52/23   2.44/30   0.22/24 
 23 Landovská Anna                 96.46  4.00/19   5.59/21  11.12/18  17.42/22  26.25/22  30.46/20  33.50/20  44.53/23  53.23/23  59.32/23  62.18/23  64.42/23  67.23/23  71.55/24  83.10/22  86.46/22  93.42/23  96.19/22  96.46/23 
    SK Praga                              4.00/19   1.59/28   5.13/12   6.30/31   8.43/16   4.21/16   3.04/21  11.03/30   8.30/22   6.09/21   2.46/22   2.24/20   2.41/14   4.32/18  11.15/19   3.36/20   6.56/25   2.37/25   0.27/30 
 24 Skáchová Petra                 97.28  3.42/15   5.07/15  14.39/28  17.46/24  26.05/21  30.53/21  33.55/21  43.14/20  51.33/20  58.04/20  60.46/20  62.58/20  65.38/20  70.13/20  84.35/24  87.55/24  95.15/24  97.09/24  97.28/24 
    OOB Slavia Praha                      3.42/15   1.25/16   9.32/31   3.07/10   8.19/14   4.48/20   3.02/20   9.19/26   8.19/21   6.31/23   2.42/21   2.12/15   2.40/13   4.35/21  14.22/28   3.20/17   7.20/29   1.54/10   0.19/11 
 25 Mikulásová Helena             100.54  4.10/21  10.54/31  19.58/32  23.10/30  33.36/29  39.17/29  42.26/28  50.36/27  59.17/27  64.52/27  67.39/26  70.00/26  72.34/25  76.56/25  88.22/25  91.49/25  98.43/25 100.36/25 100.54/25 
    SK Praga                              4.10/21   6.44/32   9.04/30   3.12/11  10.26/26   5.41/26   3.09/22   8.10/17   8.41/23   5.35/9    2.47/23   2.21/18   2.34/8    4.22/17  11.26/20   3.27/18   6.54/24   1.53/8    0.18/7  
 26 Havlícková Markéta            104.50  6.07/30   7.42/28  13.05/24  16.38/21  26.51/23  32.08/24  35.28/24  45.41/24  54.52/25  62.48/25  66.17/25  69.15/25  72.47/26  78.24/26  91.32/26  95.57/26 102.13/26 104.27/26 104.50/26 
    Klub vytrvalostních sportu Sumperk    6.07/30   1.35/20   5.23/14   3.33/19  10.13/24   5.17/23   3.20/24  10.13/28   9.11/27   7.56/28   3.29/30   2.58/28   3.32/31   5.37/29  13.08/25   4.25/29   6.16/22   2.14/20   0.23/26 
 27 Zelená Markéta                107.02  4.36/25   6.00/22  12.00/21  17.42/22  28.01/25  33.18/25  37.10/25  47.15/25  57.07/26  64.37/26  67.59/27  70.53/27  74.10/27  79.14/27  92.25/27  96.36/27 103.59/27 106.41/27 107.02/27 
    SK Praga                              4.36/25   1.24/15   6.00/21   5.42/30  10.19/25   5.17/23   3.52/27  10.05/27   9.52/29   7.30/27   3.22/28   2.54/27   3.17/30   5.04/27  13.11/26   4.11/27   7.23/30   2.42/27   0.21/18 
 28 Setínková Zuzana              112.33  5.37/29   7.37/27  13.58/27  18.30/27  30.19/26  37.24/26  41.44/27  50.41/28  59.35/28  67.58/28  71.26/28  73.56/28  76.38/28  81.29/28  99.18/29 103.06/29 110.08/28 112.13/28 112.33/28 
    Oddíl OB Kotlárka                     5.37/29   2.00/29   6.21/24   4.32/25  11.49/29   7.05/30   4.20/31   8.57/24   8.54/25   8.23/30   3.28/29   2.30/24   2.42/16   4.51/25  17.49/31   3.48/24   7.02/26   2.05/15   0.20/15 
 29 Krejcí Pavla                  113.18 11.56/32  13.50/32  19.17/30  22.49/29  34.01/31  40.09/31  44.36/31  53.20/29  63.10/29  70.12/29  73.28/29  76.45/29  79.49/29  85.08/29  98.31/28 102.54/28 110.10/29 112.50/29 113.18/29 
    OB SK Zvole                          11.56/32   1.54/25   5.27/16   3.32/18  11.12/28   6.08/27   4.27/32   8.44/22   9.50/28   7.02/26   3.16/26   3.17/31   3.04/26   5.19/28  13.23/27   4.23/28   7.16/27   2.40/26   0.28/32 
 30 Tloustová Eva                 124.09  4.44/26   6.39/25  13.46/26  18.23/26  32.11/28  39.13/28  43.00/29  54.56/31  68.14/31  76.14/31  80.05/31  83.27/31  87.24/31  93.39/31 108.24/31 112.57/31 120.14/30 123.45/30 124.09/30 
    OK Sparta Praha                       4.44/26   1.55/26   7.07/29   4.37/26  13.48/32   7.02/29   3.47/26  11.56/32  13.18/31   8.00/29   3.51/31   3.22/32   3.57/32   6.15/31  14.45/29   4.33/30   7.17/28   3.31/31   0.24/28 
 31 Cabrnochová Eva               124.34  5.10/27   6.56/26  13.41/25  18.12/25  30.39/27  39.34/30  43.29/30  54.47/30  65.13/30  73.48/30  78.43/30  81.51/30  85.07/30  91.29/30 106.51/30 111.52/30 120.30/31 124.08/31 124.34/31 
    KOB Kladno                            5.10/27   1.46/24   6.45/27   4.31/24  12.27/31   8.55/32   3.55/28  11.18/31  10.26/30   8.35/32   4.55/32   3.08/29   3.16/29   6.22/32  15.22/30   5.01/31   8.38/31   3.38/32   0.26/29 
 32 Karasová Jana                 138.03  6.47/31   8.43/30  19.37/31  24.46/31  36.40/32  42.16/32  46.21/32  56.47/32  78.25/32  86.51/32  89.48/32  93.01/32  96.10/32 102.14/32 120.39/32 126.06/32 134.53/32 137.36/32 138.03/32 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           6.47/31   1.56/27  10.54/32   5.09/28  11.54/30   5.36/25   4.05/30  10.26/29  21.38/32   8.26/31   2.57/25   3.13/30   3.09/28   6.04/30  18.25/32   5.27/32   8.47/32   2.43/28   0.27/30 
    Zamazalová Katerina        DISK      28.53/    30.01/    34.30/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    66.32/   
    KOB TRETRA Praha                     28.53/     1.08/     4.29/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35K        3.7km   75m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-90      4-77      5-85      6-75      7-79      8-100   
  1 Trnková Dana                   34.52  6.27/5    9.02/1*  11.34/1*  15.25/1*  23.00/1*  29.33/1*  33.15/1*  34.29/1*  34.52/1* 
    USK Praha                             6.27/5    2.35/1*   2.32/2    3.51/1*   7.35/1*   6.33/1*   3.42/2    1.14/2    0.23/3  
  2 Gajdová Magdalena              38.39  3.43/1*  11.15/2   13.40/2   17.34/2   25.19/2   33.35/2   37.06/2   38.17/2   38.39/2  
    KBP Praha                             3.43/1*   7.32/4    2.25/1*   3.54/2    7.45/2    8.16/2    3.31/1*   1.11/1*   0.22/2  
  3 Kyselová Jana                  51.36 10.24/6   15.30/4   18.40/4   23.41/3   36.06/3   44.53/3   49.42/3   51.16/3   51.36/3  
    SKOB Roudnice nad Labem              10.24/6    5.06/2    3.10/3    5.01/3   12.25/4    8.47/3    4.49/3    1.34/3    0.20/1* 
  4 Marholdová Martina             65.50  4.36/3   12.51/3   17.43/3   24.17/4   39.53/4   56.23/4   63.33/4   65.25/4   65.50/4  
    OB SK Zvole                           4.36/3    8.15/5    4.52/6    6.34/6   15.36/6   16.30/7    7.10/4    1.52/4    0.25/4  
  5 Pribíková Monika               67.21 21.50/7   27.01/7   30.57/7   36.09/7   47.55/5   57.34/5   64.50/5   66.51/5   67.21/5  
    SK Praga                             21.50/7    5.11/3    3.56/4    5.12/4   11.46/3    9.39/4    7.16/5    2.01/5    0.30/6  
  6 DeHeij Margita                 69.13  5.09/4   24.00/6   28.39/6   34.23/6   48.02/6   58.24/6   66.36/6   68.46/6   69.13/6  
    VSSK MFF UK Praha                     5.09/4   18.51/7    4.39/5    5.44/5   13.39/5   10.22/5    8.12/6    2.10/6    0.27/5  
  7 Geislerová Dita                80.19  4.24/2   21.55/5   26.51/5   34.18/5   53.51/7   67.49/7   77.18/7   79.47/7   80.19/7  
    KOB Kladno                            4.24/2   17.31/6    4.56/7    7.27/7   19.33/7   13.58/6    9.29/7    2.29/7    0.32/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35L        6.1km  125m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-62      3-33      4-40      5-39      6-60      7-72      8-84      9-37     10-87     11-73     12-67     13-100   
  1 Rysavá Magdalena               46.54  1.46/1*   2.40/1*   7.40/2   11.33/1*  19.44/1*  22.25/1*  25.52/1*  30.32/1*  37.22/1*  40.13/1*  43.40/1*  44.45/1*  46.33/1*  46.54/1* 
    SK Praga                              1.46/1*   0.54/4    5.00/3    3.53/1*   8.11/1*   2.41/2    3.27/1*   4.40/1*   6.50/1*   2.51/1*   3.27/1*   1.05/2    1.48/1*   0.21/11 
  2 Bejcková Jana                  54.58  2.02/4    2.52/3    9.30/7   14.04/5   23.36/3   26.15/2   30.47/3   36.27/3   44.11/3   47.14/2   50.45/2   51.48/2   54.42/2   54.58/2  
    KOB Kladno                            2.02/4    0.50/1*   6.38/11   4.34/2    9.32/3    2.39/1*   4.32/7    5.40/3    7.44/4    3.03/2    3.31/2    1.03/1*   2.54/13   0.16/1* 
  3 Longinová Lenka                55.13  1.58/3    2.49/2    7.37/1*  12.37/2   23.27/2   26.31/3   30.43/2   36.05/2   44.03/2   47.18/3   51.36/3   52.56/3   54.53/3   55.13/3  
    KOB TRETRA Praha                      1.58/3    0.51/3    4.48/1*   5.00/6   10.50/8    3.04/4    4.12/4    5.22/2    7.58/5    3.15/3    4.18/9    1.20/4    1.57/2    0.20/5  
  4 Voltrová Svatava               56.03  1.55/2    3.19/5    8.52/4   13.39/4   24.20/5   27.40/5   32.03/5   37.44/5   45.12/5   48.45/5   52.35/5   53.44/4   55.43/4   56.03/4  
    OK Roztoky                            1.55/2    1.24/12   5.33/6    4.47/3   10.41/5    3.20/6    4.23/5    5.41/4    7.28/2    3.33/9    3.50/4    1.09/3    1.59/3    0.20/5  
  5 Komersová Jana                 57.30  2.23/8    3.26/6    8.16/3   13.08/3   23.56/4   27.29/4   31.35/4   37.25/4   45.04/4   48.30/4   52.23/4   54.51/5   57.09/5   57.30/5  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            2.23/8    1.03/5    4.50/2    4.52/4   10.48/7    3.33/12   4.06/2    5.50/6    7.39/3    3.26/8    3.53/5    2.28/18   2.18/6    0.21/11 
  6 Folprechtova Katka             58.18  2.05/5    3.16/4   10.17/9   16.37/10  25.30/6   28.54/6   33.00/6   38.57/6   47.17/6   50.37/6   54.24/6   55.55/6   57.58/6   58.18/6  
    SK OK 24 Praha                        2.05/5    1.11/6    7.01/14   6.20/13   8.53/2    3.24/10   4.06/2    5.57/7    8.20/6    3.20/4    3.47/3    1.31/5    2.03/4    0.20/5  
  7 Pokorná Magdalena              62.08  3.04/18   3.54/10   9.15/5   17.00/11  27.28/7   30.50/7   35.20/7   41.36/7   50.09/7   53.32/7   57.31/7   59.30/7   61.48/7   62.08/7  
    SK Praga                              3.04/18   0.50/1*   5.21/4    7.45/18  10.28/4    3.22/7    4.30/6    6.16/8    8.33/9    3.23/5    3.59/6    1.59/16   2.18/6    0.20/5  
  8 Ciháková Lenka                 63.35  2.16/6    4.28/15  11.25/13  16.19/8   28.14/10  31.36/11  36.11/9   41.57/8   50.24/8   53.57/8   58.08/8   59.42/8   63.14/8   63.35/8  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            2.16/6    2.12/16   6.57/12   4.54/5   11.55/11   3.22/7    4.35/8    5.46/5    8.27/8    3.33/9    4.11/8    1.34/8    3.32/19   0.21/11 
  9 Fantová Libuse                 65.04  2.48/14   3.59/12  10.26/11  17.30/13  28.11/9   31.21/8   36.03/8   44.12/11  52.34/9   55.58/9   60.08/9   61.45/9   64.40/9   65.04/9  
    VSTJ Ekonom Praha                     2.48/14   1.11/6    6.27/9    7.04/17  10.41/5    3.10/5    4.42/10   8.09/17   8.22/7    3.24/6    4.10/7    1.37/9    2.55/15   0.24/14 
 10 Forstová Jitka                 65.11  2.40/13   3.59/12   9.59/8   15.57/7   27.40/8   31.24/9   36.39/11  43.07/9   52.39/10  56.24/10  61.09/10  62.40/10  64.51/10  65.11/10 
    SK Praga                              2.40/13   1.19/11   6.00/7    5.58/11  11.43/10   3.44/14   5.15/14   6.28/10   9.32/11   3.45/12   4.45/15   1.31/5    2.11/5    0.20/5  
 11 Benesová Jaroslava             65.56  2.22/7    3.40/7   11.07/12  16.32/9   28.34/11  31.29/10  36.11/9   43.27/10  53.15/11  56.56/11  61.33/11  63.11/11  65.32/11  65.56/11 
    KOB Kladno                            2.22/7    1.18/10   7.27/15   5.25/8   12.02/12   2.55/3    4.42/10   7.16/12   9.48/14   3.41/11   4.37/12   1.38/12   2.21/9    0.24/14 
 12 Smolková Alena                 68.57  2.31/10   3.48/8   10.19/10  15.31/6   29.55/12  33.33/12  38.43/12  45.42/12  55.28/12  59.13/12  63.57/12  65.42/12  68.33/12  68.57/12 
    SK Praga                              2.31/10   1.17/9    6.31/10   5.12/7   14.24/16   3.38/13   5.10/13   6.59/11   9.46/13   3.45/12   4.44/14   1.45/14   2.51/10   0.24/14 
 13 Hejnalová Hana                 71.30  3.02/17   5.36/18  11.36/14  17.12/12  32.58/15  37.46/16  42.24/13  48.41/13  58.30/13  61.54/13  66.36/13  68.13/13  71.05/13  71.30/13 
    OK 99 Hradec Králové                  3.02/17   2.34/18   6.00/7    5.36/9   15.46/18   4.48/18   4.38/9    6.17/9    9.49/15   3.24/6    4.42/13   1.37/9    2.52/11   0.25/18 
 14 Sieglová Dagmar                75.44  2.38/12   3.49/9    9.15/5   20.54/17  32.16/13  35.39/13  46.06/17  53.24/17  63.00/14  66.53/14  71.23/14  73.00/14  75.20/14  75.44/14 
    VSSK MFF UK Praha                     2.38/12   1.11/6    5.26/5   11.39/19  11.22/9    3.23/9   10.27/19   7.18/13   9.36/12   3.53/15   4.30/10   1.37/9    2.20/8    0.24/14 
 15 Forstová Lenka                 78.27  2.27/9    3.57/11  13.42/16  20.18/16  32.30/14  36.53/14  44.02/15  51.49/14  63.41/16  68.01/15  73.04/15  75.16/15  78.09/15  78.27/15 
    VSSK MFF UK Praha                     2.27/9    1.30/13   9.45/17   6.36/15  12.12/13   4.23/17   7.09/18   7.47/15  11.52/18   4.20/18   5.03/18   2.12/17   2.53/12   0.18/3  
 16 Buková Jana                    78.45  2.32/11   4.09/14  14.48/18  21.04/18  35.44/17  40.01/17  45.37/16  53.04/16  64.47/17  69.03/17  73.54/16  75.26/16  78.27/16  78.45/16 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.32/11   1.37/15  10.39/18   6.16/12  14.40/17   4.17/16   5.36/16   7.27/14  11.43/17   4.16/17   4.51/16   1.32/7    3.01/16   0.18/3  
 17 Pelikánová Lucie               81.23  3.00/16   4.33/16  12.28/15  19.28/14  32.58/15  37.13/15  44.01/14  52.09/15  63.30/15  68.25/16  74.54/17  77.28/17  80.57/17  81.23/17 
    VSSK MFF UK Praha                     3.00/16   1.33/14   7.55/16   7.00/16  13.30/15   4.15/15   6.48/17   8.08/16  11.21/16   4.55/19   6.29/19   2.34/19   3.29/18   0.26/19 
 18 Srámková Iva                   82.42  2.57/15   5.22/17  19.04/19  25.31/19  38.54/18  43.49/18  48.49/18  60.15/18  69.31/18  73.16/18  77.47/18  79.28/18  82.22/18  82.42/18 
    VSSK MFF UK Praha                     2.57/15   2.25/17  13.42/19   6.27/14  13.23/14   4.55/19   5.00/12  11.26/19   9.16/10   3.45/12   4.31/11   1.41/13   2.54/13   0.20/5  
 19 Sedlácková Petra              104.56  3.19/19   7.13/19  14.11/17  20.08/15  56.34/19  59.58/19  65.26/19  76.31/19  90.45/19  94.47/19  99.43/19 101.34/19 104.39/19 104.56/19 
    OK Roztoky                            3.19/19   3.54/19   6.58/13   5.57/10  36.26/19   3.24/10   5.28/15  11.05/18  14.14/19   4.02/16   4.56/17   1.51/15   3.05/17   0.17/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45K        2.8km   40m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-33      3-80      4-40      5-83      6-75      7-79      8-100   
  1 Safkova Petra                  32.47  6.21/1*   8.11/1*  12.03/1*  14.26/1*  17.40/1*  25.05/1*  31.05/1*  32.28/1*  32.47/1* 
    SK Kamenice                           6.21/1*   1.50/1*   3.52/2    2.23/2    3.14/4    7.25/1*   6.00/3    1.23/1*   0.19/1* 
  2 Svobodová Lenka                33.05  6.27/2    9.12/2   13.08/2   15.11/2   18.28/2   26.19/2   31.09/2   32.43/2   33.05/2  
    SKOB Roudnice nad Labem               6.27/2    2.45/2    3.56/3    2.03/1*   3.17/5    7.51/2    4.50/1*   1.34/2    0.22/4  
  3 Hermannová Marta               38.23  7.29/4   10.24/3   14.47/3   17.19/3   20.22/3   30.23/3   36.21/3   38.03/3   38.23/3  
    KOB TRETRA Praha                      7.29/4    2.55/5    4.23/4    2.32/4    3.03/3   10.01/3    5.58/2    1.42/4    0.20/2  
  4 Marcela Mikesová               44.29  8.38/6   11.30/4   14.50/4   17.21/4   20.22/3   36.18/6   42.18/4   44.05/4   44.29/4  
    KOB TRETRA Praha                      8.38/6    2.52/3    3.20/1*   2.31/3    3.01/2   15.56/7    6.00/3    1.47/5    0.24/5  
  5 Rusá Lenka                     44.48  8.05/5   11.41/5   17.15/5   20.45/5   24.34/6   35.41/5   42.24/5   44.21/5   44.48/5  
    KOB Dobrichovice                      8.05/5    3.36/6    5.34/6    3.30/7    3.49/7   11.07/6    6.43/5    1.57/6    0.27/6  
  6 Hrabánková Ilona               48.28 14.16/7   17.08/7   21.40/7   24.44/7   28.20/7   38.59/7   45.50/6   47.59/6   48.28/6  
    SK Praga                             14.16/7    2.52/3    4.32/5    3.04/6    3.36/6   10.39/5    6.51/6    2.09/7    0.29/7  
  7 Illnerová Daniela              49.16  6.58/3   11.44/6   18.31/6   21.08/6   23.43/5   33.51/4   47.20/7   48.55/7   49.16/7  
    Oddíl OB Kotlárka                     6.58/3    4.46/7    6.47/7    2.37/5    2.35/1*  10.08/4   13.29/7    1.35/3    0.21/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45L        4.3km   95m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-31      3-59      4-90      5-77      6-85      7-87      8-73      9-78     10-100   
  1 Neumannová Renata              37.31  1.58/2    3.40/2    6.03/2    9.55/2   13.45/2   21.39/2   28.49/2   33.04/2   35.27/1*  37.12/1*  37.31/1* 
    VSK Prírodoveda                       1.58/2    1.42/2    2.23/2    3.52/1*   3.50/2    7.54/2    7.10/7    4.15/6    2.23/1*   1.45/5    0.19/3  
  2 Mrázová Pavla                  41.56  2.08/4    4.13/6    7.39/6   11.43/4   16.26/4   25.13/4   32.20/4   36.36/4   39.41/2   41.34/2   41.56/2  
    KOB Dobrichovice                      2.08/4    2.05/9    3.26/7    4.04/2    4.43/6    8.47/4    7.07/5    4.16/7    3.05/12   1.53/6    0.22/12 
  3 Kavková Dana                   43.08  2.25/10   4.27/8    7.15/3   11.34/3   16.01/3   24.03/3   30.59/3   35.08/3   41.09/4   42.52/3   43.08/3  
    OK Sparta Praha                       2.25/10   2.02/8    2.48/3    4.19/5    4.27/5    8.02/3    6.56/2    4.09/5    6.01/24   1.43/3    0.16/1* 
  4 Cervinková Jitka               43.18  2.23/9    5.01/12   8.01/7   12.19/5   17.07/5   27.09/6   34.16/5   38.24/5   40.54/3   42.56/4   43.18/4  
    SK OK 24 Praha                        2.23/9    2.38/19   3.00/4    4.18/4    4.48/8   10.02/10   7.07/5    4.08/4    2.30/5    2.02/13   0.22/12 
  5 Klusáková Jitka                43.38  2.08/4    4.03/4    7.32/4   14.04/9   17.58/7   26.45/5   34.57/6   39.13/6   41.38/5   43.22/5   43.38/5  
    Oddíl OB Kotlárka                     2.08/4    1.55/4    3.29/8    6.32/21   3.54/3    8.47/4    8.12/10   4.16/7    2.25/2    1.44/4    0.16/1* 
  6 Cejková Katerina               44.19  1.55/1*   3.34/1*   5.41/1*   9.45/1*  13.21/1*  20.23/1*  26.49/1*  30.34/1*  42.35/6   43.59/6   44.19/6  
    KOB Kladno                            1.55/1*   1.39/1*   2.07/1*   4.04/2    3.36/1*   7.02/1*   6.26/1*   3.45/1*  12.01/28   1.24/1*   0.20/6  
  7 Procházková Miluse             46.14  2.38/14   5.15/15  11.14/20  15.57/17  20.40/15  30.03/10  37.01/7   41.08/7   43.51/7   45.53/7   46.14/7  
    KOB Dobrichovice                      2.38/14   2.37/18   5.59/25   4.43/9    4.43/6    9.23/6    6.58/3    4.07/3    2.43/8    2.02/13   0.21/8  
  8 Slavíková Katerina             46.34  1.58/2    3.53/3    8.53/13  13.20/7   18.10/8   29.02/9   37.04/8   41.45/9   44.16/8   46.15/8   46.34/8  
    SK Praga                              1.58/2    1.55/4    5.00/21   4.27/7    4.50/9   10.52/15   8.02/8    4.41/11   2.31/6    1.59/11   0.19/3  
  9 Lustigová Lenka                47.01  2.18/7    4.28/10   8.42/11  13.28/8   18.48/9   28.19/8   37.08/9   41.30/8   44.27/9   46.41/9   47.01/9  
    Oddíl OB Kotlárka                     2.18/7    2.10/10   4.14/17   4.46/10   5.20/15   9.31/8    8.49/12   4.22/9    2.57/11   2.14/20   0.20/6  
 10 Dudová Hana                    47.11  2.14/6    4.27/8    7.35/5   12.24/6   17.41/6   28.15/7   37.14/10  42.09/10  44.47/10  46.45/10  47.11/10 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.14/6    2.13/11   3.08/5    4.49/11   5.17/14  10.34/12   8.59/13   4.55/15   2.38/7    1.58/10   0.26/23 
 11 Lohrová Hana                   47.30  2.43/16   5.07/13  10.58/19  15.20/15  19.40/11  31.56/17  38.58/11  43.04/11  45.29/11  47.09/11  47.30/11 
    OK Sparta Praha                       2.43/16   2.24/15   5.51/24   4.22/6    4.20/4   12.16/24   7.02/4    4.06/2    2.25/2    1.40/2    0.21/8  
 12 Jahnová Helena                 51.08  2.52/19   5.15/15   8.45/12  14.15/11  19.46/12  31.26/13  40.39/12  45.50/13  48.35/12  50.44/12  51.08/12 
    OK Sparta Praha                       2.52/19   2.23/14   3.30/9    5.30/16   5.31/18  11.40/20   9.13/17   5.11/17   2.45/9    2.09/19   0.24/18 
 13 Sládková Eva                   51.38  5.14/27   7.36/26  13.19/25  18.11/21  23.07/20  32.30/18  41.13/17  46.07/16  49.18/13  51.14/13  51.38/13 
    Sokol Tehov                           5.14/27   2.22/13   5.43/23   4.52/12   4.56/11   9.23/6    8.43/11   4.54/14   3.11/13   1.56/8    0.24/18 
 14 Slezácková Vera                51.41  2.18/7    4.04/5    8.26/8   16.26/18  22.03/18  31.55/16  41.03/15  45.40/12  49.21/14  51.15/14  51.41/14 
    KOB Kamenicky Senov                   2.18/7    1.46/3    4.22/18   8.00/28   5.37/19   9.52/9    9.08/16   4.37/10   3.41/17   1.54/7    0.26/23 
 15 Nováková Irena                 51.52  2.27/11   4.23/7    8.31/9   15.07/12  20.09/13  31.10/12  42.12/18  47.02/17  49.29/15  51.29/15  51.52/15 
    SK OK 24 Praha                        2.27/11   1.56/6    4.08/15   6.36/22   5.02/12  11.01/16  11.02/25   4.50/13   2.27/4    2.00/12   0.23/16 
 16 Malacková Jana                 52.23  2.36/13   5.26/19   9.08/14  15.11/13  20.19/14  31.35/15  40.41/13  45.58/14  49.30/16  52.01/16  52.23/16 
    Sokol Praha Sporilov - Roztyly        2.36/13   2.50/21   3.42/10   6.03/19   5.08/13  11.16/19   9.06/15   5.17/19   3.32/16   2.31/24   0.22/12 
 17 Sebková Helena                 53.30  3.03/23   6.08/21  10.01/17  15.13/14  20.51/16  31.33/14  41.06/16  47.36/18  51.02/18  53.05/17  53.30/17 
    OK Sparta Praha                       3.03/23   3.05/23   3.53/11   5.12/14   5.38/20  10.42/13   9.33/19   6.30/27   3.26/14   2.03/16   0.25/21 
 18 Tvrdková Eva                   53.39  2.50/18   5.19/17   8.38/10  14.10/10  19.38/10  30.41/11  40.53/14  46.04/15  50.49/17  53.16/18  53.39/18 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.50/18   2.29/16   3.19/6    5.32/17   5.28/16  11.03/17  10.12/23   5.11/17   4.45/23   2.27/22   0.23/16 
 19 Landovská Ivana                56.22  2.34/12   4.35/11  15.43/28  20.19/27  25.47/27  35.49/22  44.53/21  49.38/20  53.27/19  55.56/19  56.22/19 
    SK Praga                              2.34/12   2.01/7   11.08/28   4.36/8    5.28/16  10.02/10   9.04/14   4.45/12   3.49/20   2.29/23   0.26/23 
 20 Veljacíková Markéta            58.20  3.06/24   6.24/23  10.23/18  16.38/19  23.31/21  35.27/21  47.28/24  53.03/24  55.49/20  57.53/20  58.20/20 
    OK Sparta Praha                       3.06/24   3.18/25   3.59/14   6.15/20   6.53/28  11.56/21  12.01/27   5.35/21   2.46/10   2.04/17   0.27/27 
 21 Sámalová Hana                  58.44  3.27/26   6.09/22  11.38/21  18.26/22  24.28/23  36.50/24  46.33/23  52.15/23  55.58/21  58.22/21  58.44/21 
    SK Praga                              3.27/26   2.42/20   5.29/22   6.48/24   6.02/25  12.22/25   9.43/21   5.42/22   3.43/18   2.24/21   0.22/12 
 22 Havlícková Jindra              59.00  2.39/15   5.47/20   9.41/15  16.54/20  22.35/19  33.24/19  43.00/19  48.20/19  56.29/23  58.35/22  59.00/22 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            2.39/15   3.08/24   3.54/12   7.13/27   5.41/21  10.49/14   9.36/20   5.20/20   8.09/27   2.06/18   0.25/21 
 23 Dolezalová Vlasta              59.04  2.49/17   5.20/18   9.51/16  15.42/16  22.01/17  34.15/20  45.17/22  52.08/22  56.05/22  58.36/23  59.04/23 
    SK Praga                              2.49/17   2.31/17   4.31/20   5.51/18   6.19/27  12.14/23  11.02/25   6.51/28   3.57/21   2.31/24   0.28/28 
 24 Svobodná Eva                   59.05  2.55/22   5.12/14  15.11/27  20.37/28  25.32/25  36.38/23  44.45/20  50.27/21  56.47/24  58.44/24  59.05/24 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.55/22   2.17/12   9.59/27   5.26/15   4.55/10  11.06/18   8.07/9    5.42/22   6.20/25   1.57/9    0.21/8  
 25 Mudrová Martina                61.09  3.22/25   6.56/24  13.05/24  20.16/26  26.07/28  38.08/25  47.56/25  53.48/25  58.05/25  60.48/25  61.09/25 
    TJ Sokol Hostivice                    3.22/25   3.34/26   6.09/26   7.11/26   5.51/23  12.01/22   9.48/22   5.52/25   4.17/22   2.43/28   0.21/8  
 26 Wolkerová Dagmar               63.56  2.52/19   7.27/25  11.40/22  18.33/23  24.25/22  40.52/27  51.34/27  57.22/27  60.52/26  63.32/26  63.56/26 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.52/19   4.35/27   4.13/16   6.53/25   5.52/24  16.27/27  10.42/24   5.48/24   3.30/15   2.40/26   0.24/18 
 27 Cechmánková Helena             64.02  2.54/21   8.47/27  12.43/23  19.26/25  25.41/26  38.21/26  50.56/26  57.08/26  60.56/27  63.36/27  64.02/27 
    SK OK 24 Praha                        2.54/21   5.53/28   3.56/13   6.43/23   6.15/26  12.40/26  12.35/28   6.12/26   3.48/19   2.40/26   0.26/23 
 28 Zavadilová Nada                69.30  6.50/28   9.51/28  14.13/26  19.17/24  25.05/24  45.49/28  55.17/28  60.25/28  67.09/28  69.11/28  69.30/28 
    OK Sparta Praha                       6.50/28   3.01/22   4.22/18   5.04/13   5.48/22  20.44/28   9.28/18   5.08/16   6.44/26   2.02/13   0.19/3  
    Kettnerová Lenka           DISK       4.34/     7.43/    12.14/         /         /    35.49/    50.40/    59.17/    62.42/    66.06/    66.53/   
    TJ Sokol Hostivice                    4.34/     3.09/     4.31/         /         /         /    14.51/     8.37/     3.25/     3.24/     0.47/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.7km   75m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-90      4-77      5-85      6-75      7-79      8-100   
  1 Hankovská Jana                 40.50  3.12/1*   7.06/1*  10.47/1*  15.21/1*  24.39/1*  33.50/1*  39.06/1*  40.30/1*  40.50/1* 
    SK Praga                              3.12/1*   3.54/1*   3.41/4    4.34/2    9.18/1*   9.11/6    5.16/3    1.24/2    0.20/2  
  2 Strossová Jirinka              42.25  3.36/5    7.49/2   11.26/2   16.28/2   27.13/2   35.14/2   40.28/2   42.04/2   42.25/2  
    KOB Dobrichovice                      3.36/5    4.13/3    3.37/3    5.02/3   10.45/5    8.01/1*   5.14/2    1.36/5    0.21/3  
  3 Cabrnochová Hana               43.18  3.17/2    7.54/3   11.28/3   17.02/3   27.15/3   36.19/3   41.36/4   42.59/4   43.18/3  
    KOB Kladno                            3.17/2    4.37/4    3.34/2    5.34/6   10.13/2    9.04/5    5.17/4    1.23/1*   0.19/1* 
  4 Dohnalová Dana                 43.25  3.19/3    8.20/4   11.46/4   17.08/4   27.51/4   36.32/4   41.22/3   42.57/3   43.25/4  
    USK Praha                             3.19/3    5.01/5    3.26/1*   5.22/4   10.43/4    8.41/3    4.50/1*   1.35/4    0.28/8  
  5 Paulová Mirka                  49.08  4.53/8    9.03/5   13.13/5   19.23/5   32.00/5   41.03/5   46.44/5   48.43/5   49.08/5  
    KOB Dobrichovice                      4.53/8    4.10/2    4.10/6    6.10/8   12.37/6    9.03/4    5.41/5    1.59/8    0.25/5  
  6 Dlasková Anna                  53.29  4.51/7   11.01/6   15.06/6   20.35/6   33.19/6   44.50/6   51.12/6   53.04/6   53.29/6  
    Oddíl OB Kotlárka                     4.51/7    6.10/6    4.05/5    5.29/5   12.44/8   11.31/9    6.22/8    1.52/7    0.25/5  
  7 Kubátová Milada                56.39  3.22/4   13.43/7   25.26/8   29.52/8   40.22/7   48.49/7   54.44/7   56.16/7   56.39/7  
    SK Praga                              3.22/4   10.21/7   11.43/9    4.26/1*  10.30/3    8.27/2    5.55/6    1.32/3    0.23/4  
  8 Lohrová Jarmila                58.49  4.14/6   16.57/8   21.39/7   27.42/7   40.23/8   50.26/8   56.39/8   58.24/8   58.49/8  
    OK Sparta Praha                       4.14/6   12.43/9    4.42/7    6.03/7   12.41/7   10.03/7    6.13/7    1.45/6    0.25/5  
  9 Krákorová Iva                  78.57 18.43/9   29.58/9   35.44/9   42.57/9   58.46/9   69.24/9   76.18/9   78.28/9   78.57/9  
                                         18.43/9   11.15/8    5.46/8    7.13/9   15.49/9   10.38/8    6.54/9    2.10/9    0.29/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D75         2.8km   40m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-33      3-80      4-40      5-83      6-75      7-79      8-100   
  1 Bláhová Blanka                 63.14 10.24/1*  15.57/1*  25.46/1*  28.51/1*  33.14/1*  51.46/1*  60.03/1*  62.35/1*  63.14/1* 
    Slavoj Praha                         10.24/1*   5.33/1*   9.49/1*   3.05/1*   4.23/1*  18.32/2    8.17/1*   2.32/1*   0.39/1* 
  2 Dolecková Míla                 93.07 11.21/2   29.23/2   43.17/2   48.35/2   57.58/2   75.29/2   88.28/2   92.12/2   93.07/2  
    OOB TJ Sokol Troja                   11.21/2   18.02/2   13.54/2    5.18/2    9.23/2   17.31/1*  12.59/2    3.44/2    0.55/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.8km   30m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-40      3-65      4-75      5-70      6-100   
  1 Lejbl Jakub                    24.25  2.28/3    8.09/1*  17.05/2   19.33/2   21.38/2   24.11/1*  24.25/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.28/3    5.41/1*   8.56/3    2.28/2    2.05/3    2.33/1*   0.14/1* 
  2 Skvor Adam                     24.48  1.53/1*   8.11/2   16.53/1*  19.28/1*  21.31/1*  24.30/2   24.48/2  
    SK Kamenice                           1.53/1*   6.18/3    8.42/1*   2.35/3    2.03/1*   2.59/4    0.18/3  
  3 Gajda Martin                   26.50  4.15/8   10.13/5   18.58/3   21.34/3   23.38/3   26.31/3   26.50/3  
    USK Praha                             4.15/8    5.58/2    8.45/2    2.36/4    2.04/2    2.53/3    0.19/5  
  4 Subrt Matej                    28.26  2.45/6    9.46/4   19.57/4   22.22/4   24.58/4   28.06/4   28.26/4  
    Oddíl OB Kotlárka                     2.45/6    7.01/4   10.11/5    2.25/1*   2.36/6    3.08/5    0.20/7  
  5 Malacka Milan                  28.47  2.12/2    9.34/3   20.55/5   23.33/5   25.40/5   28.29/5   28.47/5  
    Sokol Praha Sporilov - Roztyly        2.12/2    7.22/5   11.21/6    2.38/5    2.07/4    2.49/2    0.18/3  
  6 Srámek Jaromír                 37.49  2.36/4   11.53/6   25.35/6   29.07/6   34.00/6   37.29/6   37.49/6  
    VSSK MFF UK Praha                     2.36/4    9.17/6   13.42/7    3.32/6    4.53/12   3.29/6    0.20/7  
  7 Sedlácek Jaroslav              39.05  2.39/5   13.50/7   27.46/7   32.24/7   34.53/7   38.36/7   39.05/7  
    OK Roztoky                            2.39/5   11.11/8   13.56/8    4.38/8    2.29/5    3.43/8    0.29/12 
  8 Kolár Matyás                   47.07 13.11/11  26.04/9   36.05/9   40.16/9   43.11/9   46.50/8   47.07/8  
    SKOB Slany                           13.11/11  12.53/9   10.01/4    4.11/7    2.55/7    3.39/7    0.17/2  
  9 Hrdlicka Jan                   50.18  4.00/7   14.01/8   29.22/8   37.04/8   41.21/8   49.53/9   50.18/9  
    SKOB Slany                            4.00/7   10.01/7   15.21/9    7.42/9    4.17/8    8.32/12   0.25/11 
 10 Albrecht Adam                  89.22  5.48/9   26.16/10  71.14/10  79.17/10  83.40/10  89.02/10  89.22/10 
    SK Kamenice                           5.48/9   20.28/10  44.58/10   8.03/12   4.23/9    5.22/11   0.20/7  
 11 Baldrián Tomás                 91.26  7.39/10  28.25/11  73.40/11  81.22/11  86.01/11  91.05/11  91.26/11 
    USK Praha                             7.39/10  20.46/11  45.15/12   7.42/9    4.39/10   5.04/10   0.21/10 
 12 Hovorka Metodej               101.18 17.12/12  38.17/12  83.17/12  91.19/12  95.59/12 100.59/12 101.18/12 
    KOB Dobrichovice                     17.12/12  21.05/12  45.00/11   8.02/11   4.40/11   5.00/9    0.19/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.6km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-82      3-65      4-70      5-100   
  1 Bláha Matyás               24.28 0ch  1.30/1*   5.33/1*  13.57/1*  20.44/2   24.09/1*  24.28/1* 
    Slavoj Praha                          1.30/1*   4.03/1*   8.24/1*   6.47/4    3.25/1*   0.19/1* 
  2 Lustig Adam                24.34 0ch  1.51/3    6.19/3   15.28/2   19.49/1*  24.13/2   24.34/2  
    Oddíl OB Kotlárka                     1.51/3    4.28/3    9.09/3    4.21/1*   4.24/3    0.21/5  
  3 Hnízdil Matej              25.57 0ch  1.40/2    5.59/2   15.45/3   21.53/3   25.37/3   25.57/3  
    KOB Kamenicky Senov                   1.40/2    4.19/2    9.46/4    6.08/3    3.44/2    0.20/2  
  4 Marhold Premysl            36.48 0ch  3.15/6   12.07/5   22.57/5   28.57/4   36.28/4   36.48/4  
    OB SK Zvole                           3.15/6    8.52/5   10.50/5    6.00/2    7.31/6    0.20/2  
  5 Jirkovsky Jan              36.59 0ch  2.15/5   13.59/6   22.50/4   32.02/5   36.39/5   36.59/5  
    SKOB Slany                            2.15/5   11.44/6    8.51/2    9.12/6    4.37/4    0.20/2  
  6 Bláha Vojtech              45.15 0ch  2.01/4    8.07/4   31.46/6   39.56/6   44.54/6   45.15/6  
    Slavoj Praha                          2.01/4    6.06/4   23.39/6    8.10/5    4.58/5    0.21/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.8km   75m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-83      3-80      4-77      5-63      6-75      7-67      8-79      9-100   
  1 Lejbl Ladislav                 25.02  2.52/1*   4.26/1*   7.45/1*  10.24/1*  13.58/1*  19.46/1*  22.22/1*  23.47/1*  24.47/1*  25.02/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.52/1*   1.34/2    3.19/1*   2.39/1*   3.34/1*   5.48/1*   2.36/1*   1.25/1*   1.00/1*   0.15/1* 
  2 Safka Sebastian                28.53  3.35/5    5.10/3    9.09/4   12.35/3   16.35/3   22.52/2   25.55/2   27.24/2   28.38/2   28.53/2  
    SK Kamenice                           3.35/5    1.35/3    3.59/5    3.26/2    4.00/2    6.17/2    3.03/2    1.29/2    1.14/4    0.15/1* 
  3 Buk Petr                       34.04  3.18/2    5.10/3    8.41/2   12.10/2   16.14/2   25.29/3   30.27/3   32.21/3   33.47/3   34.04/3  
    SKOB Roudnice nad Labem               3.18/2    1.52/5    3.31/2    3.29/3    4.04/3    9.15/6    4.58/7    1.54/6    1.26/5    0.17/7  
  4 Gajda Jan                      34.19  3.32/4    5.04/2    8.51/3   13.00/4   17.57/4   26.04/4   31.05/4   32.54/4   34.02/4   34.19/4  
    SK Kamenice                           3.32/4    1.32/1*   3.47/3    4.09/4    4.57/5    8.07/5    5.01/8    1.49/5    1.08/3    0.17/7  
  5 Janovsky Tomás                 35.37  3.49/6    5.50/6    9.40/5   14.02/5   18.55/5   29.09/5   32.20/5   34.15/5   35.22/5   35.37/5  
    SK Praga                              3.49/6    2.01/6    3.50/4    4.22/5    4.53/4   10.14/7    3.11/3    1.55/7    1.07/2    0.15/1* 
  6 Longin Jan                     40.46  3.28/3    5.13/5    9.46/6   14.52/6   25.06/6   33.02/6   37.15/6   39.02/6   40.31/6   40.46/6  
    KOB TRETRA Praha                      3.28/3    1.45/4    4.33/6    5.06/7   10.14/8    7.56/4    4.13/4    1.47/3    1.29/6    0.15/1* 
  7 Cech Richard                   42.52  4.14/7    7.10/7   11.57/7   16.57/7   27.19/7   35.04/7   39.20/7   41.07/7   42.36/7   42.52/7  
    SKOB Slany                            4.14/7    2.56/9    4.47/7    5.00/6   10.22/9    7.45/3    4.16/5    1.47/3    1.29/6    0.16/5  
  8 Pohoraly Hugo                  54.01  6.36/10   9.02/8   14.50/8   20.48/8   28.54/8   40.02/8   48.28/8   51.18/8   53.40/8   54.01/8  
    SKOB Roudnice nad Labem               6.36/10   2.26/7    5.48/8    5.58/9    8.06/6   11.08/8    8.26/11   2.50/9    2.22/11   0.21/10 
  9 Krejcí Tomás                   72.12 11.09/11  15.39/11  23.27/11  28.38/11  37.16/9   62.08/10  66.58/10  70.13/10  71.56/10  72.12/10 
    OB SK Zvole                          11.09/11   4.30/12   7.48/10   5.11/8    8.38/7   24.52/11   4.50/6    3.15/10   1.43/9    0.16/5  
 10 Marhold Ondrej                 81.44  5.23/8    9.16/10  19.47/10  28.00/10  40.50/10  63.33/11  73.35/11  78.35/11  81.20/11  81.44/11 
    OB SK Zvole                           5.23/8    3.53/10  10.31/11   8.13/11  12.50/11  22.43/10  10.02/12   5.00/12   2.45/12   0.24/11 
 11 Brachtl Adam                  109.28 22.24/12  26.24/12  41.40/12  50.30/12  61.08/12  96.58/12 104.46/12 107.24/12 109.02/12 109.28/12 
    OB SK Zvole                          22.24/12   4.00/11  15.16/12   8.50/12  10.38/10  35.50/12   7.48/10   2.38/8    1.38/8    0.26/12 
    Kdyr Matej                 DISK      13.19/    18.21/    25.59/    31.12/         /         /         /         /    70.03/    70.24/   
    TJ AERO Odolena Voda                 13.19/     5.02/     7.38/     5.13/         /         /         /         /         /     0.21/   
 13 Hejda Ondrej              MS   71.36  6.30/9    9.12/9   15.39/9   21.48/9   43.41/11  60.17/9   65.40/9   69.28/9   71.16/9   71.36/9  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            6.30/9    2.42/8    6.27/9    6.09/10  21.53/12  16.36/9    5.23/9    3.48/11   1.48/10   0.20/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.4km  115m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-81      3-36      4-77      5-85      6-38      7-71      8-75      9-67     10-100   
  1 Semerád Antonín                37.16  1.59/1*   6.06/1*   9.27/1*  11.43/1*  24.26/2   27.16/2   30.38/2   32.28/2   35.32/1*  37.02/1*  37.16/1* 
    Oddíl OB Kotlárka                     1.59/1*   4.07/1*   3.21/1*   2.16/2   12.43/8    2.50/1*   3.22/1*   1.50/2    3.04/2    1.30/1*   0.14/2  
  2 Skvor Ota                      37.57  2.36/3    7.47/3   12.27/3   14.21/3   20.51/1*  24.19/1*  28.33/1*  31.22/1*  35.36/2   37.39/2   37.57/2  
    SK Kamenice                           2.36/3    5.11/3    4.40/3    1.54/1*   6.30/1*   3.28/3    4.14/3    2.49/4    4.14/7    2.03/4    0.18/7  
  3 Jíra Tomás                     39.18  2.17/2    7.09/2   11.10/2   13.36/2   26.28/3   29.18/3   32.41/3   34.30/3   37.26/3   39.05/3   39.18/3  
    OK Roztoky                            2.17/2    4.52/2    4.01/2    2.26/3   12.52/9    2.50/1*   3.23/2    1.49/1*   2.56/1*   1.39/2    0.13/1* 
  4 Mikes Jan                      48.33  3.02/4   10.26/5   16.21/6   19.15/6   28.04/4   32.39/4   38.33/4   41.59/4   45.38/4   48.13/4   48.33/4  
    KOB TRETRA Praha                      3.02/4    7.24/6    5.55/9    2.54/4    8.49/3    4.35/7    5.54/4    3.26/8    3.39/6    2.35/8    0.20/13 
  5 Sebek Petr                     51.14  4.11/9   11.07/6   15.56/5   18.59/5   29.24/5   33.45/5   40.05/5   43.20/5   48.17/5   50.55/5   51.14/5  
    Oddíl OB Kotlárka                     4.11/9    6.56/5    4.49/5    3.03/6   10.25/5    4.21/6    6.20/6    3.15/6    4.57/11   2.38/9    0.19/10 
  6 Ondrejcek Jirí                 53.59  4.16/11  11.58/7   17.22/7   20.30/7   34.00/7   38.37/7   46.37/8   48.35/7   51.44/6   53.40/6   53.59/6  
    TJ AERO Odolena Voda                  4.16/11   7.42/7    5.24/7    3.08/7   13.30/10   4.37/8    8.00/10   1.58/3    3.09/3    1.56/3    0.19/10 
  7 Pelikán Lukás                  55.16  6.01/15  15.22/12  20.09/9   23.05/8   33.33/6   37.48/6   44.09/6   47.23/6   52.19/7   54.58/7   55.16/7  
    VSSK MFF UK Praha                     6.01/15   9.21/9    4.47/4    2.56/5   10.28/6    4.15/5    6.21/7    3.14/5    4.56/10   2.39/10   0.18/7  
  8 Borovicka Tomás                55.19  3.35/7   18.16/15  23.20/11  26.33/10  34.56/9   38.54/8   45.40/7   49.06/8   52.33/8   55.01/8   55.19/8  
    VSTJ Stavební fakulta Praha           3.35/7   14.41/15   5.04/6    3.13/8    8.23/2    3.58/4    6.46/8    3.26/8    3.27/4    2.28/7    0.18/7  
  9 Ransdorf Jakub                 57.01  3.20/6    8.42/4   15.40/4   18.55/4   34.42/8   41.53/9   47.47/9   51.05/9   54.42/9   56.47/9   57.01/9  
    KOB TRETRA Praha                      3.20/6    5.22/4    6.58/11   3.15/9   15.47/12   7.11/11   5.54/4    3.18/7    3.37/5    2.05/5    0.14/2  
 10 Santrucek Vít                  65.11  3.09/5   13.49/8   20.08/8   23.29/9   37.16/10  42.58/10  52.25/10  57.31/10  62.04/10  64.52/10  65.11/10 
    SK Kamenice                           3.09/5   10.40/13   6.19/10   3.21/10  13.47/11   5.42/9    9.27/12   5.06/12   4.33/8    2.48/12   0.19/10 
 11 Neumann Jindrich               71.33  4.22/12  13.49/8   26.53/15  30.29/11  42.44/11  50.22/11  57.40/11  62.24/11  67.48/11  71.08/11  71.33/11 
    VSK Prírodoveda                       4.22/12   9.27/11  13.04/17   3.36/12  12.15/7    7.38/12   7.18/9    4.44/11   5.24/12   3.20/15   0.25/16 
 12 Svatos Jan                     76.56  4.11/9   26.11/16  32.05/16  35.45/16  45.50/12  54.04/12  64.36/13  69.14/13  74.06/12  76.31/12  76.56/12 
    TJ AERO Odolena Voda                  4.11/9   22.00/16   5.54/8    3.40/13  10.05/4    8.14/14  10.32/13   4.38/10   4.52/9    2.25/6    0.25/16 
 13 Reiterman Adam                 78.11  5.52/14  14.47/11  26.01/12  31.53/14  47.41/13  54.49/13  62.55/12  69.00/12  74.48/13  77.47/13  78.11/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.52/14   8.55/8   11.14/16   5.52/15  15.48/13   7.08/10   8.06/11   6.05/16   5.48/13   2.59/13   0.24/15 
 14 Kaspar Frantisek               83.03  4.05/8   16.45/13  26.48/14  31.26/13  47.44/14  55.39/14  67.20/14  73.30/14  79.55/14  82.42/14  83.03/14 
    SKOB Slany                            4.05/8   12.40/14  10.03/14   4.38/14  16.18/14   7.55/13  11.41/16   6.10/17   6.25/14   2.47/11   0.21/14 
 15 Postolka Jáchym                95.45  4.36/13  14.21/10  22.17/10  31.20/12  53.41/15  62.02/15  73.20/15  78.56/15  92.23/15  95.28/15  95.45/15 
    KOB Kladno                            4.36/13   9.45/12   7.56/12   9.03/17  22.21/16   8.21/15  11.18/14   5.36/14  13.27/16   3.05/14   0.17/5  
 16 Benes Jan                     100.52  7.48/17  17.10/14  26.22/13  35.22/15  57.36/16  66.01/16  77.23/16  83.06/16  96.36/16 100.36/16 100.52/16 
    KOB Kladno                            7.48/17   9.22/10   9.12/13   9.00/16  22.14/15   8.25/16  11.22/15   5.43/15  13.30/17   4.00/16   0.16/4  
 17 Zemko Zdenek                  113.40  6.03/16  30.51/17  41.38/17  45.13/17  73.11/17  82.02/17  94.22/17  99.28/17 109.18/17 113.23/17 113.40/17 
    SKOB Slany                            6.03/16  24.48/17  10.47/15   3.35/11  27.58/17   8.51/17  12.20/17   5.06/12   9.50/15   4.05/17   0.17/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.8km  185m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-81      4-90      5-41      6-43      7-44      8-47      9-84     10-71     11-67     12-100   
  1 Illner Vojtech                 47.59  2.19/1*   4.13/1*   7.32/1*   9.31/1*  13.22/1*  18.18/1*  19.47/1*  27.51/1*  35.21/1*  43.03/1*  46.18/1*  47.45/1*  47.59/1* 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.19/1*   1.54/3    3.19/1*   1.59/3    3.51/1*   4.56/1*   1.29/1*   8.04/1*   7.30/1*   7.42/1*   3.15/1*   1.27/1*   0.14/2  
  2 Goj Tomás                      55.55  2.30/3    4.25/2    8.29/3   10.24/2   14.58/2   20.36/2   22.25/2   31.13/2   40.06/2   49.12/2   53.38/2   55.42/2   55.55/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.30/3    1.55/4    4.04/5    1.55/2    4.34/2    5.38/3    1.49/4    8.48/4    8.53/6    9.06/3    4.26/7    2.04/7    0.13/1* 
  3 Kalista Michael                56.12  2.44/6    4.40/4    8.01/2   10.30/3   15.12/3   21.27/3   23.39/3   32.06/3   40.58/3   49.34/3   54.16/3   55.57/3   56.12/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.44/6    1.56/5    3.21/2    2.29/7    4.42/4    6.15/6    2.12/7    8.27/2    8.52/5    8.36/2    4.42/8    1.41/2    0.15/5  
  4 Janác Václav                   57.55  2.39/5    5.46/8   10.23/9   12.23/7   17.00/6   22.37/4   24.24/4   33.15/4   42.08/4   51.17/4   55.39/4   57.40/4   57.55/4  
    KOB TRETRA Praha                      2.39/5    3.07/9    4.37/9    2.00/4    4.37/3    5.37/2    1.47/3    8.51/5    8.53/6    9.09/4    4.22/5    2.01/4    0.15/5  
  5 Buk Michal                     59.25  2.34/4    4.54/6    8.49/4   11.18/5   16.03/5   23.21/6   25.15/6   35.17/5   43.11/5   53.25/6   56.58/5   59.11/5   59.25/5  
    SKOB Roudnice nad Labem               2.34/4    2.20/7    3.55/4    2.29/7    4.45/6    7.18/10   1.54/5   10.02/8    7.54/2   10.14/7    3.33/2    2.13/8    0.14/2  
  6 Brázdil Petr                   60.11  2.28/2    4.31/3    9.18/7   12.53/9   18.18/9   24.38/9   26.50/9   35.36/7   44.10/6   53.19/5   57.41/6   59.55/6   60.11/6  
    TJ AERO Odolena Voda                  2.28/2    2.03/6    4.47/10   3.35/10   5.25/8    6.20/7    2.12/7    8.46/3    8.34/4    9.09/4    4.22/5    2.14/9    0.16/8  
  7 Landovsky Jakub                61.09  2.55/7    4.48/5    9.02/5   10.55/4   15.49/4   22.43/5   24.52/5   35.46/8   44.11/7   55.14/8   58.54/7   60.54/7   61.09/7  
    SK Praga                              2.55/7    1.53/2    4.14/8    1.53/1*   4.54/7    6.54/8    2.09/6   10.54/9    8.25/3   11.03/9    3.40/3    2.00/3    0.15/5  
  8 Vlásek Jakub                   62.19  3.53/10   5.42/7    9.06/6   11.25/6   17.10/7   24.14/8   26.26/8   35.19/6   44.54/8   54.36/7   59.59/8   62.02/8   62.19/8  
    KOB TRETRA Praha                      3.53/10   1.49/1*   3.24/3    2.19/6    5.45/9    7.04/9    2.12/7    8.53/6    9.35/8    9.42/6    5.23/10   2.03/5    0.17/9  
  9 Valach Marek                   64.42  3.23/8    6.09/9   10.17/8   12.34/8   17.16/8   23.23/7   25.46/7   37.24/9   47.28/9   58.29/9   62.19/9   64.22/9   64.42/9  
    KOB TRETRA Praha                      3.23/8    2.46/8    4.08/7    2.17/5    4.42/4    6.07/5    2.23/10  11.38/10  10.04/9   11.01/8    3.50/4    2.03/5    0.20/10 
 10 Kolár Otto                     82.10  3.36/9    7.33/10  11.38/10  14.11/10  24.28/10  30.22/10  31.51/10  40.49/10  59.06/10  72.06/10  77.10/10  81.56/10  82.10/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.36/9    3.57/10   4.05/6    2.33/9   10.17/10   5.54/4    1.29/1*   8.58/7   18.17/10  13.00/10   5.04/9    4.46/10   0.14/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         9.2km  225m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-76      3-59      4-81      5-84      6-39      7-60      8-47      9-43     10-41     11-35     12-34     13-90     14-77     15-37     16-87     17-88     18-100   
  1 Kettner Lukás                  59.10  3.06/5    3.49/4    7.59/3    9.51/3   15.54/2   19.06/2   21.19/2   26.54/2   31.38/1*  36.00/1*  37.50/1*  39.25/1*  41.10/1*  44.06/1*  51.47/1*  54.04/1*  57.42/1*  58.56/1*  59.10/1* 
    SK Kamenice                           3.06/5    0.43/1*   4.10/3    1.52/1*   6.03/1*   3.12/5    2.13/2    5.35/1*   4.44/1*   4.22/2    1.50/1*   1.35/1*   1.45/2    2.56/2    7.41/2    2.17/1*   3.38/1*   1.14/1*   0.14/3  
  2 Kettner Vojtech                60.35  2.26/2    3.25/2    6.57/1*   8.50/1*  17.10/3   20.03/3   22.08/3   27.51/3   33.10/3   37.02/3   38.53/3   40.34/3   42.18/3   45.13/3   52.44/2   55.06/2   58.55/2   60.21/2   60.35/2  
    SK Kamenice                           2.26/2    0.59/5    3.32/1*   1.53/2    8.20/5    2.53/1*   2.05/1*   5.43/2    5.19/3    3.52/1*   1.51/2    1.41/2    1.44/1*   2.55/1*   7.31/1*   2.22/2    3.49/3    1.26/2    0.14/3  
  3 Semík Ondrej                   60.49  2.25/1*   3.18/1*   7.08/2    9.22/2   15.27/1*  18.26/1*  20.39/1*  26.28/1*  31.51/2   36.27/2   38.23/2   40.08/2   42.02/2   45.12/2   52.53/3   55.25/3   59.03/3   60.37/3   60.49/3  
    SK Kamenice                           2.25/1*   0.53/3    3.50/2    2.14/3    6.05/2    2.59/2    2.13/2    5.49/3    5.23/5    4.36/4    1.56/3    1.45/3    1.54/3    3.10/3    7.41/2    2.32/3    3.38/1*   1.34/3    0.12/1* 
  4 Neumann Vojtech                70.18  2.56/4    3.53/5    8.14/5   10.41/4   19.00/4   22.08/4   24.27/4   30.44/4   36.02/4   41.23/4   43.28/4   45.16/4   47.21/4   51.03/4   60.41/4   63.23/4   68.14/4   69.59/4   70.18/4  
    VSK Prírodoveda                       2.56/4    0.57/4    4.21/4    2.27/4    8.19/4    3.08/4    2.19/4    6.17/5    5.18/2    5.21/5    2.05/6    1.48/4    2.05/4    3.42/4    9.38/4    2.42/4    4.51/6    1.45/5    0.19/7  
  5 Rada Jakub                     74.19  2.48/3    3.32/3    8.04/4   15.18/7   21.37/5   24.44/5   27.03/5   33.01/5   38.20/5   42.51/5   44.53/5   46.51/5   49.23/5   53.26/5   63.36/5   66.59/5   71.46/5   74.01/5   74.19/5  
    Oddíl OB Kotlárka                     2.48/3    0.44/2    4.32/6    7.14/7    6.19/3    3.07/3    2.19/4    5.58/4    5.19/3    4.31/3    2.02/5    1.58/5    2.32/5    4.03/6   10.10/5    3.23/6    4.47/5    2.15/7    0.18/5  
  6 Lustig Matyás                  85.56  4.00/7    5.09/6   10.15/7   13.20/5   21.59/6   26.56/6   29.49/6   37.52/7   45.53/6   51.34/6   54.20/6   56.59/6   59.33/6   64.06/6   75.18/6   79.02/6   83.44/6   85.43/6   85.56/6  
    Oddíl OB Kotlárka                     4.00/7    1.09/6    5.06/7    3.05/5    8.39/6    4.57/7    2.53/7    8.03/7    8.01/6    5.41/7    2.46/7    2.39/6    2.34/7    4.33/7   11.12/6    3.44/7    4.42/4    1.59/6    0.13/2  
  7 Kolár Jakub                    89.35  3.23/6    5.14/7    9.37/6   14.36/6   23.33/7   27.34/7   30.07/7   37.41/6   48.33/7   54.06/7   56.05/7   60.09/7   62.41/7   66.33/7   78.06/7   81.03/7   87.41/7   89.17/7   89.35/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.23/6    1.51/7    4.23/5    4.59/6    8.57/7    4.01/6    2.33/6    7.34/6   10.52/7    5.33/6    1.59/4    4.04/7    2.32/5    3.52/5   11.33/7    2.57/5    6.38/7    1.36/4    0.18/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        7.6km  180m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-59      3-34      4-35      5-77      6-37      7-38      8-39      9-60     10-72     11-84     12-87     13-73     14-88     15-100   
  1 Vesely Jakub                   53.13  3.11/7    6.54/2    9.21/2   10.57/2   14.56/2   23.41/2   26.28/2   29.10/1*  31.38/1*  34.49/1*  38.29/1*  46.57/1*  50.05/1*  51.16/1*  53.02/1*  53.13/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.11/7    3.43/5    2.27/2    1.36/1*   3.59/3    8.45/3    2.47/5    2.42/1*   2.28/3    3.11/3    3.40/1*   8.28/3    3.08/2    1.11/4    1.46/5    0.11/1* 
  2 Simon Václav                   54.20  2.14/1*   5.07/1*   7.24/1*   9.12/1*  13.08/1*  21.00/1*  23.25/1*  30.44/3   33.09/2   36.09/2   40.11/2   48.32/2   51.42/3   52.45/2   54.06/2   54.20/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.14/1*   2.53/1*   2.17/1*   1.48/2    3.56/2    7.52/1*   2.25/1*   7.19/15   2.25/2    3.00/1*   4.02/3    8.21/2    3.10/3    1.03/2    1.21/1*   0.14/3  
  3 Klusák Martin                  56.21  4.24/13   7.38/5   10.12/3   12.08/3   16.01/3   24.15/3   26.48/3   30.08/2   33.19/3   36.24/3   40.23/3   48.34/3   51.36/2   53.32/3   56.04/3   56.21/3  
                                          4.24/13   3.14/2    2.34/4    1.56/3    3.53/1*   8.14/2    2.33/2    3.20/2    3.11/12   3.05/2    3.59/2    8.11/1*   3.02/1*   1.56/13   2.32/11   0.17/6  
  4 Svoboda Jakub                  62.52  4.19/12   7.56/6   11.17/7   13.33/7   18.26/4   28.10/4   30.59/5   35.43/5   38.07/5   41.46/5   46.33/5   55.44/4   59.40/4   60.56/4   62.36/4   62.52/4  
    SKOB Roudnice nad Labem               4.19/12   3.37/3    3.21/9    2.16/6    4.53/5    9.44/4    2.49/6    4.44/13   2.24/1*   3.39/5    4.47/5    9.11/5    3.56/10   1.16/5    1.40/4    0.16/5  
  5 Besta Lukás                    64.04  2.19/2    8.55/10  11.23/8   13.24/5   18.34/6   28.43/6   31.23/6   34.46/4   37.15/4   40.51/4   46.24/4   57.01/5   60.36/5   61.54/5   63.42/5   64.04/5  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            2.19/2    6.36/15   2.28/3    2.01/4    5.10/7   10.09/7    2.40/3    3.23/3    2.29/4    3.36/4    5.33/11  10.37/8    3.35/4    1.18/6    1.48/6    0.22/14 
  6 Safka Dan                      67.25  5.02/15   9.03/11  12.16/10  14.33/10  20.09/10  31.14/10  34.06/10  37.36/8   40.08/8   45.55/11  51.06/11  60.46/8   64.30/8   65.35/7   67.12/7   67.25/6  
    SK Kamenice                           5.02/15   4.01/7    3.13/8    2.17/7    5.36/11  11.05/11   2.52/8    3.30/5    2.32/5    5.47/15   5.11/8    9.40/7    3.44/6    1.05/3    1.37/2    0.13/2  
  7 Zácek Martin                   67.28  3.33/8    8.08/9   11.00/4   13.05/4   18.26/4   28.15/5   30.57/4   37.37/9   40.59/10  45.26/10  50.32/8   59.36/6   63.15/6   65.15/6   67.11/6   67.28/7  
    VSTJ Stavební fakulta Praha           3.33/8    4.35/9    2.52/5    2.05/5    5.21/9    9.49/6    2.42/4    6.40/14   3.22/13   4.27/10   5.06/7    9.04/4    3.39/5    2.00/14   1.56/7    0.17/6  
  8 Vanek Petr                     68.19  4.09/11   8.01/8   11.01/5   13.25/6   19.06/8   30.23/9   33.18/9   36.45/6   39.46/7   44.06/7   49.38/6   60.40/7   64.26/7   66.03/8   68.01/8   68.19/8  
    SK Zbraslav OOB                       4.09/11   3.52/6    3.00/7    2.24/8    5.41/13  11.17/12   2.55/9    3.27/4    3.01/9    4.20/8    5.32/10  11.02/9    3.46/8    1.37/10   1.58/8    0.18/9  
  9 Parizek Jan                    69.57  5.12/16  10.00/14  13.51/14  16.19/13  20.58/12  31.15/11  34.48/11  38.28/11  41.23/11  45.18/9   50.53/10  62.25/11  66.14/10  67.34/9   69.33/9   69.57/9  
                                          5.12/16   4.48/11   3.51/12   2.28/11   4.39/4   10.17/8    3.33/13   3.40/6    2.55/6    3.55/6    5.35/12  11.32/11   3.49/9    1.20/7    1.59/9    0.24/15 
 10 Novák Libor                    70.47 10.25/17  14.02/16  17.00/16  19.24/16  25.04/15  34.49/14  37.38/14  41.24/12  44.26/12  49.52/13  54.56/12  64.10/12  67.54/12  68.51/12  70.29/10  70.47/10 
    SK OK 24 Praha                       10.25/17   3.37/3    2.58/6    2.24/8    5.40/12   9.45/5    2.49/6    3.46/7    3.02/10   5.26/13   5.04/6    9.14/6    3.44/6    0.57/1*   1.38/3    0.18/9  
 11 Borovicka Milan                71.20  3.07/6    7.36/4   11.29/9   14.00/9   19.05/7   29.50/7   32.49/7   36.48/7   39.45/6   44.01/6   50.04/7   61.22/9   65.48/9   68.20/10  70.55/11  71.20/11 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           3.07/6    4.29/8    3.53/14   2.31/12   5.05/6   10.45/9    2.59/10   3.59/8    2.57/7    4.16/7    6.03/13  11.18/10   4.26/11   2.32/17   2.35/12   0.25/16 
 12 Tvrdek Vojtech                 71.36  2.59/4    7.34/3   11.09/6   13.50/8   19.14/9   30.06/8   33.05/8   37.39/10  40.45/9   45.05/8   50.33/9   62.23/10  66.52/11  68.29/11  71.16/12  71.36/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.59/4    4.35/9    3.35/10   2.41/14   5.24/10  10.52/10   2.59/10   4.34/12   3.06/11   4.20/8    5.28/9   11.50/12   4.29/12   1.37/10   2.47/14   0.20/12 
 13 Tomascin Jaroslav              80.43  3.05/5    9.03/11  12.51/12  15.17/11  20.27/11  32.43/12  36.56/12  44.56/14  47.53/14  53.56/14  58.40/14  71.27/14  76.06/14  77.39/14  80.23/13  80.43/13 
    SK Meteor Kacerov Praha               3.05/5    5.58/14   3.48/11   2.26/10   5.10/7   12.16/14   4.13/14   8.00/16   2.57/7    6.03/16   4.44/4   12.47/13   4.39/14   1.33/9    2.44/13   0.20/12 
 14 Pruner Petr                    80.47  2.46/3    7.58/7   12.29/11  15.17/11  21.40/13  33.40/13  37.04/13  41.27/13  44.49/13  49.51/12  56.45/13  70.15/13  75.27/13  77.22/13  80.28/14  80.47/14 
                                          2.46/3    5.12/12   4.31/16   2.48/15   6.23/14  12.00/13   3.24/12   4.23/9    3.22/13   5.02/12   6.54/14  13.30/15   5.12/17   1.55/12   3.06/16   0.19/11 
 15 Tousek Filip                   86.46  4.01/10   9.37/13  13.28/13  16.29/14  22.57/14  35.42/15  40.59/15  45.25/15  49.42/15  55.23/15  62.46/15  76.24/15  81.03/15  83.08/15  86.20/15  86.46/15 
    SK Zbraslav OOB                       4.01/10   5.36/13   3.51/12   3.01/16   6.28/15  12.45/15   5.17/15   4.26/10   4.17/16   5.41/14   7.23/15  13.38/16   4.39/14   2.05/16   3.12/17   0.26/17 
 16 Stránsky Matej                 89.16  3.48/9   10.56/15  14.50/15  18.07/15  25.41/16  40.51/16  46.37/16  51.05/16  55.09/16  60.05/16  67.48/16  80.50/16  85.19/16  86.47/16  88.59/16  89.16/16 
    VSSK MFF UK Praha                     3.48/9    7.08/16   3.54/15   3.17/17   7.34/17  15.10/16   5.46/17   4.28/11   4.04/15   4.56/11   7.43/16  13.02/14   4.29/12   1.28/8    2.12/10   0.17/6  
 17 Cervinka Jaroslav             114.19  4.52/14  19.58/17  24.54/17  27.32/17  34.45/17  51.06/17  56.36/17  65.09/17  71.42/17  80.42/17  89.36/17 104.15/17 109.07/17 111.07/17 114.04/17 114.19/17 
    SK OK 24 Praha                        4.52/14  15.06/17   4.56/17   2.38/13   7.13/16  16.21/17   5.30/16   8.33/17   6.33/17   9.00/17   8.54/17  14.39/17   4.52/16   2.00/14   2.57/15   0.15/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L       12.5km  390m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-90     11-41     12-42     13-44     14-45     15-46     16-47     17-84     18-85     19-87     20-88     21-100   
  1 Makovsky Jakub                 75.56  2.22/2    3.48/3    7.44/5    9.10/3   10.39/2   12.05/2   21.46/1*  23.41/1*  26.11/1*  34.03/1*  37.06/1*  41.00/1*  44.13/1*  47.40/1*  52.33/1*  58.14/1*  64.07/1*  66.07/1*  70.57/1*  74.20/1*  75.41/1*  75.56/1* 
    KOB TRETRA Praha                      2.22/2    1.26/7    3.56/7    1.26/1*   1.29/2    1.26/1*   9.41/3    1.55/3    2.30/4    7.52/6    3.03/2    3.54/1*   3.13/2    3.27/7    4.53/3    5.41/3    5.53/1*   2.00/1*   4.50/3    3.23/2    1.21/2    0.15/2  
  2 Kozák Petr                     77.49  3.16/18   5.06/16   9.25/15  10.58/13  12.29/9   14.01/8   22.19/3   24.15/3   26.45/3   34.38/3   37.41/3   41.43/3   45.27/3   48.40/3   53.28/3   59.21/3   65.21/2   67.38/2   72.31/2   75.49/2   77.32/2   77.49/2  
    SK Kamenice                           3.16/18   1.50/16   4.19/10   1.33/4    1.31/3    1.32/2    8.18/1*   1.56/4    2.30/4    7.53/7    3.03/2    4.02/4    3.44/8    3.13/2    4.48/2    5.53/4    6.00/3    2.17/6    4.53/4    3.18/1*   1.43/16   0.17/8  
  3 Kovár Miroslav                 78.00  2.27/4    3.42/1*   7.27/3    9.19/4   10.54/3   12.35/3   22.45/5   24.37/4   27.12/4   34.20/2   37.30/2   41.28/2   44.57/2   48.08/2   53.24/2   59.03/2   65.54/3   67.58/3   72.46/3   76.19/3   77.44/3   78.00/3  
    OK Sparta Praha                       2.27/4    1.15/1*   3.45/3    1.52/10   1.35/4    1.41/5   10.10/10   1.52/2    2.35/7    7.08/2    3.10/4    3.58/2    3.29/5    3.11/1*   5.16/6    5.39/2    6.51/7    2.04/2    4.48/2    3.33/7    1.25/4    0.16/5  
  4 Mateju Lubos                   80.04  4.42/27   6.05/24  10.35/18  12.18/17  13.54/16  15.30/16  26.04/16  27.50/11  30.19/11  38.19/11  41.14/10  45.15/10  48.27/10  51.43/8   56.28/6   62.01/6   67.57/4   70.22/4   74.58/4   78.24/4   79.47/4   80.04/4  
    SK Praga                              4.42/27   1.23/5    4.30/13   1.43/9    1.36/5    1.36/4   10.34/13   1.46/1*   2.29/2    8.00/10   2.55/1*   4.01/3    3.12/1*   3.16/3    4.45/1*   5.33/1*   5.56/2    2.25/9    4.36/1*   3.26/3    1.23/3    0.17/8  
  5 Laciga Radek                   81.16  2.25/3    4.13/7    8.48/11  10.15/7   11.52/7   13.33/7   22.46/6   24.50/5   27.18/5   34.47/4   38.22/4   43.07/4   46.30/4   49.53/4   54.57/4   61.38/5   68.31/6   70.54/6   75.51/6   79.22/6   80.59/5   81.16/5  
    SK Praga                              2.25/3    1.48/14   4.35/16   1.27/2    1.37/6    1.41/5    9.13/2    2.04/6    2.28/1*   7.29/3    3.35/7    4.45/14   3.23/3    3.23/5    5.04/4    6.41/9    6.53/8    2.23/8    4.57/6    3.31/6    1.37/10   0.17/8  
  5 Procházka Jan                  81.16  2.20/1*   3.44/2    7.13/1*   8.50/1*  10.18/1*  11.51/1*  21.53/2   23.53/2   26.35/2   35.05/5   39.05/6   43.08/5   46.54/6   50.13/6   55.20/5   61.35/4   68.25/5   70.39/5   75.40/5   79.21/5   81.00/6   81.16/5  
    SK Praga                              2.20/1*   1.24/6    3.29/1*   1.37/5    1.28/1*   1.33/3   10.02/8    2.00/5    2.42/8    8.30/12   4.00/13   4.03/5    3.46/10   3.19/4    5.07/5    6.15/6    6.50/5    2.14/5    5.01/8    3.41/8    1.39/12   0.16/5  
  7 Janovsky Tomás                 84.03  2.46/10   4.46/14   8.36/8   10.34/9   12.40/11  14.26/11  24.20/10  26.25/9   28.59/9   36.34/8   40.08/8   44.13/7   47.58/7   51.39/7   57.08/8   63.46/8   71.58/9   74.08/8   79.02/8   82.29/8   83.48/7   84.03/7  
    SK Praga                              2.46/10   2.00/19   3.50/6    1.58/16   2.06/21   1.46/8    9.54/7    2.05/8    2.34/6    7.35/4    3.34/6    4.05/6    3.45/9    3.41/9    5.29/7    6.38/8    8.12/15   2.10/4    4.54/5    3.27/4    1.19/1*   0.15/2  
  8 Fiser Jirí                     84.32  2.33/5    3.51/4    7.26/2    9.03/2   11.06/4   12.59/4   22.41/4   25.01/6   28.27/7   35.15/6   38.58/5   43.18/6   46.42/5   50.05/5   56.31/7   63.19/7   69.56/7   72.53/7   78.13/7   82.08/7   84.11/8   84.32/8  
    OOB Slavia Praha                      2.33/5    1.18/2    3.35/2    1.37/5    2.03/19   1.53/11   9.42/4    2.20/13   3.26/20   6.48/1*   3.43/9    4.20/8    3.24/4    3.23/5    6.26/17   6.48/11   6.37/4    2.57/15   5.20/12   3.55/10   2.03/23   0.21/23 
  9 Sysel Ondrej                   85.49  2.43/9    4.04/6    7.53/6    9.45/6   11.31/6   13.24/6   23.17/8   25.27/8   28.53/8   36.50/9   40.18/9   44.46/9   48.22/8   52.03/9   57.34/9   64.17/9   71.51/8   74.24/9   79.43/9   83.59/9   85.31/9   85.49/9  
    SK Praga                              2.43/9    1.21/3    3.49/5    1.52/10   1.46/8    1.53/11   9.53/5    2.10/9    3.26/20   7.57/9    3.28/5    4.28/9    3.36/6    3.41/9    5.31/9    6.43/10   7.34/12   2.33/10   5.19/10   4.16/14   1.32/8    0.18/11 
 10 Vlach Martin                   86.45  2.47/12   4.44/13   9.33/16  11.28/15  13.16/14  15.26/14  25.37/12  27.53/12  30.48/12  38.38/12  42.14/11  46.25/11  50.01/11  53.45/11  59.16/11  65.53/11  74.00/11  76.05/11  81.07/11  84.56/11  86.27/10  86.45/10 
    OK Sparta Praha                       2.47/12   1.57/17   4.49/19   1.55/14   1.48/11   2.10/19  10.11/11   2.16/12   2.55/10   7.50/5    3.36/8    4.11/7    3.36/6    3.44/11   5.31/9    6.37/7    8.07/14   2.05/3    5.02/9    3.49/9    1.31/5    0.18/11 
 11 Hora Vojtech                   86.59  2.33/5    3.54/5    7.42/4    9.20/5   11.07/5   13.00/5   23.05/7   25.09/7   27.38/6   35.32/7   39.49/7   44.21/8   48.22/8   52.16/10  57.47/10  64.41/10  72.05/10  75.02/10  80.35/10  84.38/10  86.40/11  86.59/11 
    SK Praga                              2.33/5    1.21/3    3.48/4    1.38/8    1.47/9    1.53/11  10.05/9    2.04/6    2.29/2    7.54/8    4.17/16   4.32/10   4.01/11   3.54/12   5.31/9    6.54/12   7.24/10   2.57/15   5.33/14   4.03/11   2.02/22   0.19/17 
 12 Nemecek Jan                    90.01  2.47/12   4.19/10   8.59/13  11.16/14  13.25/15  15.28/15  25.44/13  28.11/14  31.12/14  39.24/13  43.17/13  47.55/13  52.11/13  56.06/13  62.20/13  69.23/12  76.13/12  78.49/12  84.08/12  88.11/12  89.43/12  90.01/12 
    USK Praha                             2.47/12   1.32/9    4.40/18   2.17/21   2.09/22   2.03/16  10.16/12   2.27/19   3.01/12   8.12/11   3.53/11   4.38/12   4.16/14   3.55/13   6.14/13   7.03/13   6.50/5    2.36/11   5.19/10   4.03/11   1.32/8    0.18/11 
 13 Pokorny Ondrej                 91.30  2.42/8    4.14/8    8.47/10  10.24/8   12.11/8   14.15/9   24.08/9   26.29/10  29.25/10  37.57/10  42.16/12  47.29/12  51.36/12  55.48/12  62.05/12  69.45/13  77.15/13  79.53/13  85.32/13  89.41/13  91.12/13  91.30/13 
    SK Praga                              2.42/8    1.32/9    4.33/15   1.37/5    1.47/9    2.04/18   9.53/5    2.21/14   2.56/11   8.32/13   4.19/17   5.13/21   4.07/13   4.12/19   6.17/15   7.40/17   7.30/11   2.38/12   5.39/15   4.09/13   1.31/5    0.18/11 
 14 Buk Jindrich                   93.08  3.07/15   5.34/19  11.37/25  13.31/23  15.41/23  18.04/23  29.07/21  31.54/21  35.02/21  43.45/18  48.23/18  53.19/18  57.49/18  61.56/19  67.25/17  73.24/17  80.29/15  82.47/14  87.47/14  91.17/14  92.55/14  93.08/14 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.07/15   2.27/22   6.03/25   1.54/12   2.10/23   2.23/25  11.03/16   2.47/24   3.08/17   8.43/15   4.38/20   4.56/17   4.30/16   4.07/18   5.29/7    5.59/5    7.05/9    2.18/7    5.00/7    3.30/5    1.38/11   0.13/1* 
 15 Illner Jakub                   96.16  2.46/10   4.21/11   8.28/7   10.37/10  12.32/10  14.24/10  25.33/11  27.57/13  31.04/13  40.07/14  44.17/14  49.16/14  53.58/14  58.03/14  64.17/15  71.47/15  80.13/14  83.01/15  88.55/15  93.52/15  95.53/15  96.16/15 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.46/10   1.35/11   4.07/8    2.09/20   1.55/13   1.52/10  11.09/18   2.24/17   3.07/16   9.03/16   4.10/15   4.59/19   4.42/20   4.05/17   6.14/13   7.30/15   8.26/17   2.48/14   5.54/18   4.57/19   2.01/21   0.23/24 
 16 Mezník Vladimír                98.26  3.38/22   5.26/18  10.51/20  12.18/17  13.55/17  15.39/17  27.43/19  29.53/17  32.54/18  41.28/16  45.25/16  50.10/16  54.13/15  58.15/15  64.06/14  71.28/14  84.05/17  86.47/17  92.11/17  96.35/16  98.06/16  98.26/16 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.38/22   1.48/14   5.25/23   1.27/2    1.37/6    1.44/7   12.04/22   2.10/9    3.01/12   8.34/14   3.57/12   4.45/14   4.03/12   4.02/15   5.51/12   7.22/14  12.37/28   2.42/13   5.24/13   4.24/15   1.31/5    0.20/19 
 17 Zajíc Vítezslav                99.14  2.58/14   4.24/12   8.48/11  10.42/12  12.41/12  14.58/13  25.49/14  28.11/14  31.29/16  40.57/15  44.40/15  49.51/15  54.13/15  58.29/16  64.59/16  72.37/16  81.09/16  84.30/16  91.15/16  96.45/17  98.50/17  99.14/17 
    KOB TRETRA Praha                      2.58/14   1.26/7    4.24/11   1.54/12   1.59/16   2.17/21  10.51/15   2.22/15   3.18/19   9.28/17   3.43/9    5.11/20   4.22/15   4.16/20   6.30/18   7.38/16   8.32/18   3.21/20   6.45/23   5.30/24   2.05/24   0.24/25 
 18 Nyvlt Martin                  100.19  3.19/19   5.04/15   9.15/14  11.34/16  13.55/17  15.58/18  27.23/17  29.54/18  32.43/17  43.57/19  48.48/19  53.22/19  57.58/19  61.36/18  67.57/18  76.34/19  84.39/18  87.40/18  93.33/18  98.10/18  99.59/18 100.19/18 
    TJ Start Náchod                       3.19/19   1.45/13   4.11/9    2.19/23   2.21/25   2.03/16  11.25/20   2.31/21   2.49/9   11.14/24   4.51/22   4.34/11   4.36/17   3.38/8    6.21/16   8.37/23   8.05/13   3.01/17   5.53/17   4.37/16   1.49/19   0.20/19 
 19 Benes Filip                   104.26  3.24/21   5.51/22  12.24/26  14.30/26  16.28/26  18.29/25  29.42/22  32.04/22  35.07/22  44.47/21  49.47/21  54.37/21  59.13/21  63.15/20  71.00/20  79.30/20  88.43/20  91.46/20  97.30/20 102.25/19 104.07/19 104.26/19 
    KOB TRETRA Praha                      3.24/21   2.27/22   6.33/26   2.06/18   1.58/14   2.01/14  11.13/19   2.22/15   3.03/15   9.40/18   5.00/24   4.50/16   4.36/17   4.02/15   7.45/24   8.30/22   9.13/20   3.03/19   5.44/16   4.55/18   1.42/14   0.19/17 
 20 Boránek Petr                  105.20  2.38/7    4.16/9    8.46/9   10.41/11  12.43/13  14.54/12  25.57/15  28.21/16  31.23/15  42.23/17  46.30/17  52.04/17  57.01/17  61.23/17  68.06/19  76.24/18  85.44/19  89.38/19  96.20/19 102.42/20 104.55/20 105.20/20 
    USK Praha                             2.38/7    1.38/12   4.30/13   1.55/14   2.02/18   2.11/20  11.03/16   2.24/17   3.02/14  11.00/23   4.07/14   5.34/23   4.57/22   4.22/21   6.43/19   8.18/21   9.20/22   3.54/25   6.42/22   6.22/27   2.13/27   0.25/27 
 21 Vrabec Ondrej                 107.32  3.38/22   6.21/26  10.49/19  12.51/19  14.51/19  17.11/20  28.55/20  31.24/20  34.55/20  44.35/20  48.54/20  54.15/20  59.09/20  64.08/21  71.31/21  79.47/21  89.57/21  93.18/21  99.35/21 104.59/21 107.05/21 107.32/21 
    OK Sparta Praha                       3.38/22   2.43/27   4.28/12   2.02/17   2.00/17   2.20/22  11.44/21   2.29/20   3.31/22   9.40/18   4.19/17   5.21/22   4.54/21   4.59/25   7.23/20   8.16/20  10.10/24   3.21/20   6.17/21   5.24/23   2.06/25   0.27/28 
 22 Ramba Jirí                    108.02  3.22/20   6.24/27  11.03/23  13.20/20  15.18/21  17.40/22  32.21/25  34.31/25  38.25/25  49.11/24  54.09/24  58.47/23  63.23/23  67.22/23  74.48/23  83.31/23  91.51/23  95.18/23 101.14/23 106.04/22 107.46/22 108.02/22 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.22/20   3.02/28   4.39/17   2.17/21   1.58/14   2.22/24  14.41/27   2.10/9    3.54/27  10.46/22   4.58/23   4.38/12   4.36/17   3.59/14   7.26/21   8.43/24   8.20/16   3.27/22   5.56/19   4.50/17   1.42/14   0.16/5  
 23 Rakovec Michal                108.11  3.43/24   5.58/23  10.59/22  13.27/21  15.16/20  17.03/19  27.39/18  30.12/19  33.28/19  45.51/22  50.35/22  55.32/22  60.49/22  66.46/22  74.27/22  82.34/22  91.17/22  95.08/22 101.08/22 106.07/23 107.53/23 108.11/23 
    OK Sparta Praha                       3.43/24   2.15/21   5.01/20   2.28/24   1.49/12   1.47/9   10.36/14   2.33/22   3.16/18  12.23/28   4.44/21   4.57/18   5.17/26   5.57/28   7.41/23   8.07/19   8.43/19   3.51/24   6.00/20   4.59/20   1.46/18   0.18/11 
 24 Dvorák Petr                   116.47  3.12/17   5.40/20  11.22/24  13.29/22  15.33/22  17.35/21  29.55/23  32.54/23  36.27/23  47.50/23  53.31/23  59.43/24  66.00/24  70.45/24  78.19/24  88.13/24  99.26/24 102.28/24 109.21/24 114.42/24 116.27/24 116.47/24 
                                          3.12/17   2.28/25   5.42/24   2.07/19   2.04/20   2.02/15  12.20/23   2.59/26   3.33/24  11.23/25   5.41/26   6.12/26   6.17/28   4.45/22   7.34/22   9.54/27  11.13/26   3.02/18   6.53/24   5.21/22   1.45/17   0.20/19 
 25 Hora Vladimír                 122.41  5.06/28   7.35/28  14.33/27  17.13/27  19.40/27  22.17/27  35.44/27  38.39/27  42.33/27  53.13/27  59.02/27  64.43/27  69.59/27  75.26/27  83.32/27  92.36/27 102.59/26 106.55/26 114.18/26 120.18/26 122.17/25 122.41/25 
    USK Praha                             5.06/28   2.29/26   6.58/27   2.40/26   2.27/27   2.37/27  13.27/26   2.55/25   3.54/27  10.40/21   5.49/27   5.41/24   5.16/25   5.27/26   8.06/26   9.04/25  10.23/25   3.56/26   7.23/26   6.00/26   1.59/20   0.24/25 
 26 Wagner Libor                  122.42  3.10/16   5.15/17  10.27/17  13.40/25  15.58/24  18.36/26  34.19/26  37.58/26  41.30/26  52.00/26  56.22/26  63.31/26  68.43/26  73.34/26  82.58/26  90.45/25 100.10/25 103.52/25 111.55/25 117.30/25 122.22/26 122.42/26 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.10/16   2.05/20   5.12/22   3.13/28   2.18/24   2.38/28  15.43/28   3.39/28   3.32/23  10.30/20   4.22/19   7.09/28   5.12/23   4.51/23   9.24/28   7.47/18   9.25/23   3.42/23   8.03/27   5.35/25   4.52/28   0.20/19 
 27 Krejcí Jan                    122.56  3.50/25   6.17/25  16.05/28  18.48/28  21.14/28  23.40/28  36.30/28  39.29/28  43.09/28  55.06/28  61.08/28  66.56/28  72.56/28  77.48/28  85.38/28  95.13/28 104.29/28 109.00/28 115.58/27 121.00/27 122.41/27 122.56/27 
    OB SK Zvole                           3.50/25   2.27/22   9.48/28   2.43/27   2.26/26   2.26/26  12.50/25   2.59/26   3.40/25  11.57/26   6.02/28   5.48/25   6.00/27   4.52/24   7.50/25   9.35/26   9.16/21   4.31/28   6.58/25   5.02/21   1.41/13   0.15/2  
 28 Bitter Ales                   125.49  3.51/26   5.48/21  10.57/21  13.32/24  16.00/25  18.21/24  31.03/24  33.45/24  37.27/24  49.30/25  55.06/25  61.31/25  66.45/25  72.15/25  80.50/25  91.16/26 103.31/27 107.48/27 116.38/28 123.23/28 125.31/28 125.49/28 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            3.51/26   1.57/17   5.09/21   2.35/25   2.28/28   2.21/23  12.42/24   2.42/23   3.42/26  12.03/27   5.36/25   6.25/27   5.14/24   5.30/27   8.35/27  10.26/28  12.15/27   4.17/27   8.50/28   6.45/28   2.08/26   0.18/11 
    Gregor Martin              DISK       2.48/     4.44/     8.55/    10.54/    13.01/         /         /         /         /         /    16.32/         /    23.27/    28.26/    34.42/    42.17/    50.16/    53.44/    60.03/    64.38/    66.31/    66.52/   
    SK OB Chotebor                        2.48/     1.56/     4.11/     1.59/     2.07/         /         /         /         /         /         /         /         /     4.59/     6.16/     7.35/     7.59/     3.28/     6.19/     4.35/     1.53/     0.21/   
    Pospísil Ondrej            DISK       3.58/     7.17/    13.18/    15.27/    17.36/    20.09/    33.30/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    37.25/    42.51/    45.33/    46.13/   
    Oddíl OB Kotlárka                     3.58/     3.19/     6.01/     2.09/     2.09/     2.33/    13.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.26/     2.42/     0.40/   
    Simek Tomás                DISK       9.32/    11.23/    15.56/    18.05/    20.13/    22.41/         /         /         /    28.31/    32.39/    38.15/    43.20/    48.11/    55.14/    63.37/    73.08/    80.06/    88.10/    93.23/    95.28/    95.51/   
    VSTJ Stavební fakulta Praha           9.32/     1.51/     4.33/     2.09/     2.08/     2.28/         /         /         /         /     4.08/     5.36/     5.05/     4.51/     7.03/     8.23/     9.31/     6.58/     8.04/     5.13/     2.05/     0.23/   
    Nyvlt Petr                 DISK       5.15/     7.11/    14.21/    16.00/    17.45/    20.07/    31.36/    34.43/    39.02/         /         /         /         /         /         /         /         /    43.26/    55.06/    64.55/    68.28/    68.55/   
    TJ Start Náchod                       5.15/     1.56/     7.10/     1.39/     1.45/     2.22/    11.29/     3.07/     4.19/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    11.40/     9.49/     3.33/     0.27/   
    Buchtík Ondrej             DISK      11.46/    17.24/    25.41/    28.34/    31.13/    33.46/    48.19/    51.56/    56.18/         /         /         /         /         /         /         /    61.45/    66.12/    73.18/    79.22/    81.39/    82.02/   
    VSK Slavia TU Liberec                11.46/     5.38/     8.17/     2.53/     2.39/     2.33/    14.33/     3.37/     4.22/         /         /         /         /         /         /         /         /     4.27/     7.06/     6.04/     2.17/     0.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35K        6.1km  125m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-62      3-33      4-40      5-39      6-60      7-72      8-84      9-37     10-87     11-73     12-67     13-100   
  1 Bíly Petr                      54.34  2.17/1*   3.01/1*   8.34/1*  16.31/1*  26.33/1*  29.05/1*  32.30/1*  37.06/1*  44.04/1*  47.47/1*  51.29/1*  52.25/1*  54.17/1*  54.34/1* 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.17/1*   0.44/1*   5.33/1*   7.57/2   10.02/1*   2.32/1*   3.25/1*   4.36/1*   6.58/1*   3.43/2    3.42/1*   0.56/1*   1.52/1*   0.17/2  
  2 Lohr Ivo                       72.34  4.44/2    5.31/2   11.30/2   17.11/2   35.06/2   39.01/2   43.23/2   50.10/2   59.33/2   62.56/2   67.24/2   69.04/2   72.18/2   72.34/2  
    OK Sparta Praha                       4.44/2    0.47/2    5.59/2    5.41/1*  17.55/2    3.55/2    4.22/2    6.47/2    9.23/2    3.23/1*   4.28/2    1.40/2    3.14/2    0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35L       10.3km  275m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-59      3-80      4-39      5-60      6-72      7-43      8-45      9-46     10-47     11-63     12-38     13-71     14-67     15-78     16-100   
  1 Semelík Petr                   72.36  2.56/8    6.05/5    9.19/3   18.10/2   20.38/2   24.17/3   30.01/2   35.25/2   41.12/2   48.38/2   56.49/2   63.12/2   66.22/1*  70.04/1*  70.59/1*  72.19/1*  72.36/1* 
    KOB Kladno                            2.56/8    3.09/3    3.14/3    8.51/3    2.28/5    3.39/5    5.44/1*   5.24/3    5.47/2    7.26/4    8.11/1*   6.23/2    3.10/1*   3.42/1*   0.55/1*   1.20/1*   0.17/4  
  2 Folprecht Eda                  74.11  2.23/3    5.26/2    8.39/1*  17.19/1*  19.42/1*  23.03/1*  28.54/1*  33.48/1*  39.48/1*  47.30/1*  56.30/1*  63.11/1*  67.17/2   71.11/2   72.17/2   73.50/2   74.11/2  
    SOK TJ Turnov                         2.23/3    3.03/1*   3.13/2    8.40/1*   2.23/4    3.21/3    5.51/2    4.54/1*   6.00/4    7.42/5    9.00/4    6.41/4    4.06/5    3.54/3    1.06/4    1.33/6    0.21/13 
  3 Aschermann Jan                 74.14  4.25/19   7.29/11  10.35/8   19.22/5   21.34/5   24.46/4   30.42/3   35.53/3   41.37/3   48.45/3   57.12/3   63.18/3   67.23/3   71.17/3   72.32/3   73.58/3   74.14/3  
    USK Praha                             4.25/19   3.04/2    3.06/1*   8.47/2    2.12/1*   3.12/1*   5.56/3    5.11/2    5.44/1*   7.08/3    8.27/2    6.06/1*   4.05/4    3.54/3    1.15/7    1.26/3    0.16/3  
  4 Klaska Pavel                   76.08  2.39/5    6.05/5    9.29/5   18.39/4   20.55/3   24.12/2   30.52/5   36.40/5   42.27/4   49.32/4   58.38/4   65.38/4   69.30/4   73.16/4   74.21/4   75.49/4   76.08/4  
    Oddíl OB Kotlárka                     2.39/5    3.26/7    3.24/4    9.10/4    2.16/2    3.17/2    6.40/5    5.48/7    5.47/2    7.05/1*   9.06/5    7.00/5    3.52/3    3.46/2    1.05/3    1.28/4    0.19/7  
  5 Procházka Antonín              78.41  2.29/4    6.19/7    9.51/6   19.34/6   22.07/6   25.35/6   32.26/6   38.25/6   45.08/6   53.08/6   61.55/6   68.21/6   71.58/6   75.55/5   76.57/5   78.22/5   78.41/5  
    KOB Dobrichovice                      2.29/4    3.50/9    3.32/5    9.43/6    2.33/6    3.28/4    6.51/6    5.59/8    6.43/7    8.00/7    8.47/3    6.26/3    3.37/2    3.57/5    1.02/2    1.25/2    0.19/7  
  6 Baldrian Petr                  79.44  2.05/1*   5.23/1*   9.10/2   18.36/3   20.57/4   24.47/5   30.50/4   36.23/4   42.49/5   49.54/5   59.26/5   67.00/5   71.28/5   76.25/6   77.55/6   79.25/6   79.44/6  
    SK Praga                              2.05/1*   3.18/5    3.47/7    9.26/5    2.21/3    3.50/7    6.03/4    5.33/5    6.26/5    7.05/1*   9.32/8    7.34/6    4.28/7    4.57/10   1.30/17   1.30/5    0.19/7  
  7 Vins Pavel                     89.30  3.41/13   7.28/10  11.49/11  22.37/9   25.16/9   28.55/9   36.53/9   43.32/9   50.28/9   58.12/7   67.29/7   75.23/7   81.33/7   86.07/7   87.18/7   89.08/7   89.30/7  
    KOB Kladno                            3.41/13   3.47/8    4.21/14  10.48/8    2.39/7    3.39/5    7.58/11   6.39/11   6.56/8    7.44/6    9.17/6    7.54/7    6.10/16   4.34/8    1.11/5    1.50/14   0.22/15 
  8 Siegl Roman                    92.54  3.18/11  12.34/21  16.52/20  27.55/16  31.12/16  35.26/16  42.49/12  48.13/12  54.45/12  62.52/10  72.10/10  80.05/9   85.20/9   89.48/9   91.01/8   92.36/8   92.54/8  
    VSSK MFF UK Praha                     3.18/11   9.16/22   4.18/12  11.03/9    3.17/14   4.14/15   7.23/9    5.24/3    6.32/6    8.07/8    9.18/7    7.55/8    5.15/10   4.28/7    1.13/6    1.35/8    0.18/5  
  9 Karmazín Pavel                 93.41  2.18/2    5.37/3    9.26/4   21.03/7   23.46/7   28.04/7   34.56/7   41.24/7   48.36/7   58.16/8   68.48/8   78.49/8   84.09/8   89.46/8   91.07/9   93.17/9   93.41/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.18/2    3.19/6    3.49/8   11.37/12   2.43/8    4.18/17   6.52/7    6.28/9    7.12/11   9.40/14  10.32/10  10.01/16   5.20/11   5.37/15   1.21/13   2.10/19   0.24/19 
 10 Peterka Frantisek              93.42  2.52/7    6.02/4    9.53/7   21.20/8   24.33/8   28.34/8   36.25/8   42.53/8   49.49/8   59.52/9   71.31/9   81.47/11  86.00/10  90.17/10  91.35/10  93.19/10  93.42/10 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.52/7    3.10/4    3.51/9   11.27/10   3.13/12   4.01/10   7.51/10   6.28/9    6.56/8   10.03/18  11.39/16  10.16/17   4.13/6    4.17/6    1.18/10   1.44/10   0.23/18 
 11 Geisler Michal                 95.31  3.52/14  11.31/19  15.40/17  26.21/12  29.35/12  33.28/11  40.41/11  47.28/11  54.24/11  63.38/12  73.41/11  81.40/10  87.10/11  92.00/11  93.23/11  95.13/11  95.31/11 
    KOB Kladno                            3.52/14   7.39/21   4.09/10  10.41/7    3.14/13   3.53/8    7.13/8    6.47/12   6.56/8    9.14/13  10.03/9    7.59/9    5.30/13   4.50/9    1.23/14   1.50/14   0.18/5  
 12 Píchal Jan                     97.42  2.51/6    6.47/8   11.08/9   23.20/10  26.19/10  30.33/10  38.58/10  46.01/10  53.35/10  63.23/11  74.29/12  83.13/12  88.56/12  94.12/12  95.30/12  97.20/12  97.42/12 
    USK Praha                             2.51/6    3.56/10   4.21/14  12.12/13   2.59/11   4.14/15   8.25/12   7.03/14   7.34/12   9.48/16  11.06/13   8.44/11   5.43/14   5.16/13   1.18/10   1.50/14   0.22/15 
 13 Subrt Antonín                 102.14  6.16/22  10.40/18  14.52/15  27.30/15  31.11/15  35.20/15  44.13/16  51.07/14  58.46/13  67.46/13  78.29/13  88.07/14  93.11/14  98.40/13  99.56/13 101.52/13 102.14/13 
    Oddíl OB Kotlárka                     6.16/22   4.24/13   4.12/11  12.38/15   3.41/18   4.09/12   8.53/16   6.54/13   7.39/13   9.00/10  10.43/11   9.38/15   5.04/9    5.29/14   1.16/9    1.56/17   0.22/15 
 14 Kalousek Jirí                 102.20  4.22/18   9.23/15  12.56/12  29.25/19  32.19/18  36.14/17  44.46/17  50.30/13  58.57/14  68.06/14  79.22/14  87.35/13  92.17/13  99.00/14 100.25/14 102.05/14 102.20/14 
    Oddíl OB Kotlárka                     4.22/18   5.01/16   3.33/6   16.29/21   2.54/9    3.55/9    8.32/13   5.44/6    8.27/15   9.09/12  11.16/14   8.13/10   4.42/8    6.43/21   1.25/16   1.40/9    0.15/1* 
 15 Brachtl Daniel                108.15  4.12/17   8.16/12  14.58/16  27.19/14  30.38/14  34.48/14  43.38/14  51.53/17  60.29/15  70.28/16  81.15/15  90.46/15  98.45/15 104.57/15 106.21/15 107.55/15 108.15/15 
    OB SK Zvole                           4.12/17   4.04/12   6.42/22  12.21/14   3.19/15   4.10/14   8.50/15   8.15/19   8.36/16   9.59/17  10.47/12   9.31/14   7.59/22   6.12/17   1.24/15   1.34/7    0.20/10 
 16 Lejbl Ladislav                108.37  3.16/10   9.10/14  13.51/13  27.12/13  30.37/13  34.40/13  43.48/15  51.26/16  60.35/16  70.18/15  83.34/16  92.55/16 100.00/16 105.14/16 106.33/16 108.17/16 108.37/16 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.16/10   5.54/19   4.41/17  13.21/18   3.25/16   4.03/11   9.08/17   7.38/17   9.09/18   9.43/15  13.16/17   9.21/13   7.05/21   5.14/12   1.19/12   1.44/10   0.20/10 
 17 Uhlír Patrik                  114.48  3.02/9    7.04/9   11.22/10  24.37/11  28.07/11  34.04/12  43.23/13  51.14/15  60.39/17  72.21/17  85.39/17  98.41/17 104.42/17 110.46/17 112.29/17 114.27/17 114.48/17 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.02/9    4.02/11   4.18/12  13.15/17   3.30/17   5.57/20   9.19/18   7.51/18   9.25/20  11.42/21  13.18/18  13.02/21   6.01/15   6.04/16   1.43/18   1.58/18   0.21/13 
 18 JUN Drahomír                  116.33  3.58/15  25.20/23  29.51/23  42.31/23  45.28/23  49.37/23  58.21/21  65.30/21  73.46/21  82.21/20  93.37/18 102.52/18 108.14/18 113.14/18 114.29/18 116.18/18 116.33/18 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            3.58/15  21.22/23   4.31/16  12.40/16   2.57/10   4.09/12   8.44/14   7.09/15   8.16/14   8.35/9   11.16/14   9.15/12   5.22/12   5.00/11   1.15/7    1.49/13   0.15/1* 
 19 Halír Radim                   124.56  4.08/16  10.10/17  15.42/18  29.12/18  33.10/19  39.17/18  50.36/19  59.44/20  70.06/20  80.51/19  95.54/19 107.03/19 113.35/19 119.58/19 121.59/19 124.24/19 124.56/19 
    VSSK MFF UK Praha                     4.08/16   6.02/20   5.32/18  13.30/19   3.58/20   6.07/21  11.19/21   9.08/21  10.22/21  10.45/19  15.03/19  11.09/19   6.32/18   6.23/19   2.01/21   2.25/21   0.32/23 
 20 Vít David                     127.55  3.37/12   8.50/13  14.37/14  30.40/20  34.55/20  40.32/19  50.31/18  58.56/19  69.21/19  82.24/21  98.38/20 109.39/20 116.13/20 123.17/20 125.01/20 127.29/20 127.55/20 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.37/12   5.13/17   5.47/20  16.03/20   4.15/22   5.37/19   9.59/19   8.25/20  10.25/22  13.03/23  16.14/21  11.01/18   6.34/19   7.04/22   1.44/19   2.28/22   0.26/21 
 21 Srámek Petr                   132.11  5.27/20  10.02/16  16.30/19  28.06/17  32.03/17  40.35/20  51.10/20  58.30/18  67.27/18  76.30/18  99.28/21 114.40/21 121.08/21 127.34/21 130.03/21 131.51/21 132.11/21 
    VSSK MFF UK Praha                     5.27/20   4.35/15   6.28/21  11.36/11   3.57/19   8.32/23  10.35/20   7.20/16   8.57/17   9.03/11  22.58/22  15.12/22   6.28/17   6.26/20   2.29/23   1.48/12   0.20/10 
 22 Rada Richard                  141.18  6.05/21  11.58/20  17.32/21  37.06/21  42.47/22  49.15/22  60.56/22  70.54/22  82.45/22  95.46/22 111.01/22 123.30/22 130.29/22 136.42/22 138.36/22 140.53/22 141.18/22 
    Oddíl OB Kotlárka                     6.05/21   5.53/18   5.34/19  19.34/23   5.41/23   6.28/22  11.41/22   9.58/22  11.51/23  13.01/22  15.15/20  12.29/20   6.59/20   6.13/18   1.54/20   2.17/20   0.25/20 
 23 Sedlácek Jaroslav             178.57  8.23/23  12.50/22  20.10/22  37.33/22  41.32/21  46.32/21  81.21/23  91.43/23 100.54/23 112.19/23 140.15/23 156.46/23 164.52/23 173.24/23 175.28/23 178.28/23 178.57/23 
    OK Roztoky                            8.23/23   4.27/14   7.20/23  17.23/22   3.59/21   5.00/18  34.49/23  10.22/23   9.11/19  11.25/20  27.56/23  16.31/23   8.06/23   8.32/23   2.04/22   3.00/23   0.29/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45K        5.9km  140m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-62      3-33      4-35      5-41      6-42      7-72      8-84      9-73     10-67     11-100   
  1 Longin Milos                   62.36  4.01/1*   6.37/2   15.34/2   21.11/3   24.31/3   30.59/1*  37.34/1*  43.10/1*  56.55/1*  59.19/1*  62.14/1*  62.36/1* 
    KOB TRETRA Praha                      4.01/1*   2.36/3    8.57/3    5.37/3    3.20/1*   6.28/1*   6.35/1*   5.36/1*  13.45/2    2.24/3    2.55/3    0.22/2  
  2 Mikes Radovan                  66.22  6.37/3    8.29/3   15.48/3   20.28/2   24.13/2   31.41/2   38.59/2   47.25/2   61.04/2   63.24/2   66.01/2   66.22/2  
    KOB TRETRA Praha                      6.37/3    1.52/2    7.19/1*   4.40/1*   3.45/2    7.28/2    7.18/2    8.26/3   13.39/1*   2.20/2    2.37/2    0.21/1* 
  3 Malacka Milan                  70.06  4.43/2    6.24/1*  13.52/1*  18.51/1*  22.59/1*  33.22/3   41.54/3   49.45/3   65.39/3   67.21/3   69.44/3   70.06/3  
    Sokol Praha Sporilov - Roztyly        4.43/2    1.41/1*   7.28/2    4.59/2    4.08/3   10.23/3    8.32/3    7.51/2   15.54/3    1.42/1*   2.23/1*   0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45L        7.6km  180m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-59      3-34      4-35      5-77      6-37      7-38      8-39      9-60     10-72     11-84     12-87     13-73     14-88     15-100   
  1 Skvor Martin                   51.04  2.08/1*   5.16/2    7.32/1*   9.45/2   13.37/1*  21.41/1*  24.00/1*  26.49/1*  29.31/1*  32.42/1*  36.54/1*  45.14/1*  48.22/1*  49.14/1*  50.46/1*  51.04/1* 
    SK Kamenice                           2.08/1*   3.08/2    2.16/1*   2.13/5    3.52/1*   8.04/1*   2.19/1*   2.49/1*   2.42/3    3.11/1*   4.12/1*   8.20/1*   3.08/1*   0.52/1*   1.32/1*   0.18/5  
  2 Novák Libor                    54.36  2.24/2    5.15/1*   7.51/2    9.41/1*  14.11/2   22.28/2   25.08/2   28.03/2   30.56/2   34.16/2   38.43/2   48.20/2   51.47/2   52.43/2   54.20/2   54.36/2  
    SK OK 24 Praha                        2.24/2    2.51/1*   2.36/3    1.50/1*   4.30/2    8.17/2    2.40/5    2.55/2    2.53/6    3.20/2    4.27/2    9.37/5    3.27/3    0.56/2    1.37/2    0.16/3  
  3 Krausz Milan                   60.26  2.48/4    7.30/10   9.55/4   11.54/3   16.52/3   26.05/3   28.44/3   32.36/4   35.33/4   39.05/4   44.17/4   53.47/4   57.10/3   58.22/3   60.07/3   60.26/3  
    VSTJ Stavební fakulta Praha           2.48/4    4.42/14   2.25/2    1.59/2    4.58/5    9.13/3    2.39/4    3.52/11   2.57/7    3.32/3    5.12/6    9.30/3    3.23/2    1.12/4    1.45/4    0.19/6  
  4 Kozina Petr                    61.10  3.11/10   6.52/4    9.54/3   12.11/4   16.52/3   26.28/4   29.01/4   32.26/3   35.14/3   38.58/3   44.00/3   53.35/3   57.24/4   58.49/4   60.50/4   61.10/4  
    SK Praga                              3.11/10   3.41/3    3.02/7    2.17/6    4.41/3    9.36/4    2.33/3    3.25/5    2.48/4    3.44/4    5.02/4    9.35/4    3.49/7    1.25/10   2.01/8    0.20/10 
  5 Buriánek Jaromír               63.35  3.03/7    7.29/8   10.37/7   13.06/7   18.08/7   28.01/5   30.44/5   33.56/5   36.33/5   40.28/5   46.10/5   56.12/5   60.01/5   61.23/5   63.15/5   63.35/5  
    OK Sparta Praha                       3.03/7    4.26/11   3.08/10   2.29/9    5.02/7    9.53/6    2.43/7    3.12/3    2.37/2    3.55/7    5.42/9   10.02/6    3.49/7    1.22/9    1.52/6    0.20/10 
  6 Veljacik Pavel                 64.26  3.25/13   8.30/14  11.13/10  13.44/10  18.45/8   29.26/8   31.58/8   35.35/8   38.43/7   42.37/7   48.16/8   57.34/6   61.09/6   62.25/6   64.07/6   64.26/6  
    OK Sparta Praha                       3.25/13   5.05/17   2.43/4    2.31/10   5.01/6   10.41/8    2.32/2    3.37/7    3.08/11   3.54/5    5.39/8    9.18/2    3.35/4    1.16/5    1.42/3    0.19/6  
  7 Horínek Jaroslav               65.32  2.42/3    6.47/3   10.02/5   12.14/6   17.04/5   28.15/6   30.59/6   34.49/6   37.54/6   41.56/6   46.56/6   57.55/7   61.40/7   63.00/7   65.11/7   65.32/7  
    USK Praha                             2.42/3    4.05/6    3.15/11   2.12/4    4.50/4   11.11/10   2.44/8    3.50/9    3.05/8    4.02/10   5.00/3   10.59/10   3.45/6    1.20/7    2.11/13   0.21/12 
  8 Hrabánek David                 67.26  3.21/12   7.13/6   10.02/5   12.13/5   17.51/6   29.06/7   31.56/7   35.25/7   38.46/8   42.46/8   48.05/7   58.57/8   63.17/8   64.34/8   67.02/8   67.26/8  
    SK Praga                              3.21/12   3.52/4    2.49/5    2.11/3    5.38/10  11.15/11   2.50/10   3.29/6    3.21/14   4.00/9    5.19/7   10.52/9    4.20/14   1.17/6    2.28/19   0.24/20 
  9 Fanta Miroslav                 68.34  3.09/8    8.58/17  11.57/13  14.22/11  20.06/11  30.12/9   33.10/9   37.00/9   39.50/9   43.47/9   50.20/9   60.36/9   64.28/9   66.01/9   68.11/9   68.34/9  
    VSTJ Ekonom Praha                     3.09/8    5.49/23   2.59/6    2.25/8    5.44/12  10.06/7    2.58/11   3.50/9    2.50/5    3.57/8    6.33/18  10.16/7    3.52/9    1.33/16   2.10/12   0.23/17 
 10 Strejc Jaroslav                73.00  2.55/5    7.10/5   10.40/8   13.37/9   19.53/9   31.17/10  34.46/10  38.50/10  41.57/10  46.17/10  51.27/10  63.39/10  68.03/10  69.33/10  72.39/10  73.00/10 
    OB SK Zvole                           2.55/5    4.15/8    3.30/14   2.57/21   6.16/18  11.24/12   3.29/17   4.04/12   3.07/9    4.20/12   5.10/5   12.12/13   4.24/17   1.30/15   3.06/26   0.21/12 
 11 Tihon Jaroslav                 74.57  4.10/18  12.14/24  15.32/23  18.16/22  24.04/22  33.52/15  36.40/14  40.03/11  42.37/11  46.31/11  52.50/11  65.40/11  69.17/11  72.26/11  74.40/11  74.57/11 
    KOB TRETRA Praha                      4.10/18   8.04/25   3.18/12   2.44/14   5.48/13   9.48/5    2.48/9    3.23/4    2.34/1*   3.54/5    6.19/14  12.50/18   3.37/5    3.09/26   2.14/14   0.17/4  
 12 Jaros Vladimír                 77.12  3.31/14   8.40/16  13.08/17  15.46/17  22.03/17  34.56/17  38.04/17  42.24/14  45.51/13  50.38/13  56.40/13  68.59/12  73.22/13  74.50/12  76.53/12  77.12/12 
    KOB Dobrichovice                      3.31/14   5.09/18   4.28/24   2.38/12   6.17/19  12.53/18   3.08/12   4.20/14   3.27/15   4.47/16   6.02/10  12.19/14   4.23/16   1.28/13   2.03/9    0.19/6  
 13 Pavlu Jaroslav                 77.34  2.59/6    7.52/11  11.37/12  14.27/12  21.05/15  33.03/14  36.20/13  40.52/12  44.22/12  49.31/12  56.26/12  69.03/13  73.17/12  75.12/13  77.15/13  77.34/13 
    KOB Dobrichovice                      2.59/6    4.53/16   3.45/19   2.50/19   6.38/23  11.58/14   3.17/13   4.32/16   3.30/16   5.09/19   6.55/20  12.37/16   4.14/12   1.55/21   2.03/9    0.19/6  
 14 Hosek Ladislav                 77.54  3.17/11   7.29/8   11.23/11  17.11/20  22.52/19  35.19/18  39.32/19  43.57/17  47.04/17  51.24/16  57.51/15  70.16/14  74.27/14  75.38/14  77.32/14  77.54/14 
    OK Sparta Praha                       3.17/11   4.12/7    3.54/20   5.48/29   5.41/11  12.27/16   4.13/22   4.25/15   3.07/9    4.20/12   6.27/17  12.25/15   4.11/11   1.11/3    1.54/7    0.22/14 
 15 Hájek Tomás                    79.46  3.31/14   8.17/13  12.00/14  14.39/13  20.43/13  33.02/13  37.57/16  42.07/13  45.53/14  51.01/14  57.22/14  70.38/15  75.35/17  77.14/16  79.31/16  79.46/15 
    OB SK Zvole                           3.31/14   4.46/15   3.43/17   2.39/13   6.04/17  12.19/15   4.55/24   4.10/13   3.46/19   5.08/18   6.21/15  13.16/20   4.57/21   1.39/17   2.17/15   0.15/1* 
 16 Cervinka Jaroslav              79.53  4.16/21   8.31/15  12.36/16  15.23/15  20.44/14  32.30/11  35.53/11  45.25/19  49.11/19  53.39/18  59.54/18  71.10/18  75.30/16  77.22/18  79.30/15  79.53/16 
    SK OK 24 Praha                        4.16/21   4.15/8    4.05/21   2.47/17   5.21/8   11.46/13   3.23/15   9.32/29   3.46/19   4.28/14   6.15/11  11.16/11   4.20/14   1.52/19   2.08/11   0.23/17 
 17 Kudrnác Martin                 79.54  3.37/16   8.06/12  12.11/15  14.48/14  20.16/12  32.58/12  36.19/12  42.36/15  46.40/16  51.23/15  58.02/16  70.45/16  75.03/15  77.08/15  79.32/17  79.54/17 
    SK Kamenice                           3.37/16   4.29/12   4.05/21   2.37/11   5.28/9   12.42/17   3.21/14   6.17/26   4.04/23   4.43/15   6.39/19  12.43/17   4.18/13   2.05/23   2.24/17   0.22/14 
 18 Vrabec Martin                  79.59  3.10/9    7.25/7   10.47/9   13.31/8   19.56/10  33.59/16  37.34/15  43.30/16  46.39/15  51.43/17  58.53/17  71.03/17  75.51/18  77.18/17  79.35/18  79.59/18 
    OK Sparta Praha                       3.10/9    4.15/8    3.22/13   2.44/14   6.25/22  14.03/22   3.35/19   5.56/25   3.09/12   5.04/17   7.10/22  12.10/12   4.48/19   1.27/11   2.17/15   0.24/20 
 19 Pribík Jan                     81.32 15.39/29  19.32/29  22.37/28  25.25/27  31.21/27  42.19/24  45.01/22  48.48/21  52.03/21  56.12/21  63.15/20  74.00/19  77.56/19  79.16/19  81.05/19  81.32/19 
    SK Praga                             15.39/29   3.53/5    3.05/8    2.48/18   5.56/15  10.58/9    2.42/6    3.47/8    3.15/13   4.09/11   7.03/21  10.45/8    3.56/10   1.20/7    1.49/5    0.27/24 
 20 Kosták Milan                   85.18  4.12/19   9.26/18  13.09/18  15.55/18  22.14/18  35.52/19  39.30/18  44.14/18  47.51/18  53.51/19  60.06/19  75.21/20  80.14/20  82.11/20  84.50/20  85.18/20 
    TJ Sokol Hostivice                    4.12/19   5.14/19   3.43/17   2.46/16   6.19/20  13.38/20   3.38/20   4.44/18   3.37/17   6.00/24   6.15/11  15.15/22   4.53/20   1.57/22   2.39/24   0.28/26 
 21 Tousek Miloslav                87.40  5.51/27  11.21/23  16.00/24  19.20/24  26.15/24  41.37/23  45.11/23  49.53/22  53.41/22  58.50/22  65.05/22  78.28/21  83.03/21  84.52/21  87.16/21  87.40/21 
    SK Meteor Kacerov Praha               5.51/27   5.30/21   4.39/26   3.20/26   6.55/25  15.22/25   3.34/18   4.42/17   3.48/21   5.09/19   6.15/11  13.23/21   4.35/18   1.49/18   2.24/17   0.24/20 
 22 Ornst Jan                      90.58  3.40/17  14.53/26  18.35/25  21.54/25  29.01/25  42.38/25  48.06/26  53.08/26  56.48/25  61.58/23  68.21/23  81.28/23  86.27/23  87.55/22  90.33/22  90.58/22 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.40/17  11.13/28   3.42/16   3.19/25   7.07/27  13.37/19   5.28/27   5.02/20   3.40/18   5.10/21   6.23/16  13.07/19   4.59/22   1.28/13   2.38/22   0.25/23 
 23 Svobodny Petr                  92.08  4.13/20   9.35/19  13.43/20  17.01/19  22.58/20  37.41/20  41.28/20  46.14/20  50.16/20  55.53/20  64.16/21  80.35/22  86.16/22  88.39/23  91.41/23  92.08/23 
    Oddíl OB Kotlárka                     4.13/20   5.22/20   4.08/23   3.18/24   5.57/16  14.43/23   3.47/21   4.46/19   4.02/22   5.37/23   8.23/24  16.19/25   5.41/25   2.23/25   3.02/25   0.27/24 
 24 Simek Miroslav                 98.20  4.53/23  10.32/21  15.00/22  18.29/23  25.25/23  40.45/22  45.51/24  51.24/24  56.18/24  62.56/26  71.49/25  88.02/25  93.57/25  95.24/25  97.57/25  98.20/24 
    VSSK MFF UK Praha                     4.53/23   5.39/22   4.28/24   3.29/27   6.56/26  15.20/24   5.06/25   5.33/21   4.54/25   6.38/25   8.53/26  16.13/24   5.55/26   1.27/11   2.33/21   0.23/17 
 25 Sváb Jan                       98.38  5.36/25  10.14/20  13.21/19  15.40/16  21.28/16  43.56/27  47.21/25  53.05/25  57.09/26  62.19/24  70.24/24  88.15/26  93.22/24  95.15/24  97.53/24  98.38/25 
    USK Praha                             5.36/25   4.38/13   3.07/9    2.19/7    5.48/13  22.28/28   3.25/16   5.44/24   4.04/23   5.10/21   8.05/23  17.51/27   5.07/23   1.53/20   2.38/22   0.45/29 
 26 Grivalsky Michal              100.55  4.52/22  11.02/22  14.36/21  17.37/21  24.01/21  39.45/21  44.29/21  50.11/23  55.57/23  62.37/25  72.23/26  87.56/24  93.58/26  96.16/26 100.33/26 100.55/26 
    SK Praga                              4.52/22   6.10/24   3.34/15   3.01/22   6.24/21  15.44/27   4.44/23   5.42/23   5.46/27   6.40/26   9.46/27  15.33/23   6.02/28   2.18/24   4.17/28   0.22/14 
 27 Dobes Václav                  108.07  6.46/28  15.11/27  20.04/26  23.10/26  29.53/26  43.48/26  49.29/27  55.53/27  61.23/27  69.09/27  77.39/27  94.48/27 100.44/27 104.02/27 107.36/27 108.07/27 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.46/28   8.25/27   4.53/27   3.06/23   6.43/24  13.55/21   5.41/28   6.24/27   5.30/26   7.46/28   8.30/25  17.09/26   5.56/27   3.18/28   3.34/27   0.31/27 
 28 Malec Jaromír                 117.20  4.59/24  16.15/28  23.08/29  25.58/29  33.38/28  49.06/28  54.54/28  60.33/28  66.21/28  73.51/28  84.18/28 105.45/28 111.22/28 114.37/28 117.05/28 117.20/28 
    SKOB Roudnice nad Labem               4.59/24  11.16/29   6.53/29   2.50/19   7.40/28  15.28/26   5.48/29   5.39/22   5.48/28   7.30/27  10.27/28  21.27/28   5.37/24   3.15/27   2.28/19   0.15/1* 
 29 Pohoraly Dobroslav            151.52  5.36/25  13.40/25  20.18/27  25.51/28  36.39/29  61.05/29  66.31/29  75.05/29  82.08/29  92.30/29 105.30/29 131.52/29 141.57/29 146.16/29 151.10/29 151.52/29 
    SKOB Roudnice nad Labem               5.36/25   8.04/25   6.38/28   5.33/28  10.48/29  24.26/29   5.26/26   8.34/28   7.03/29  10.22/29  13.00/29  26.22/29  10.05/29   4.19/29   4.54/29   0.42/28 
    Hovorka Jan                DISK       3.16/     7.37/    11.59/         /    20.05/    32.53/    37.06/    41.25/    45.11/    49.52/    54.49/    68.51/    73.08/    74.33/    76.32/    76.52/   
    KOB Dobrichovice                      3.16/     4.21/     4.22/         /         /    12.48/     4.13/     4.19/     3.46/     4.41/     4.57/    14.02/     4.17/     1.25/     1.59/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         6.1km  125m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-62      3-33      4-40      5-39      6-60      7-72      8-84      9-37     10-87     11-73     12-67     13-100   
  1 Farár Václav                   52.19  1.52/1*   2.51/1*   8.00/1*  12.48/1*  22.17/1*  25.04/1*  29.00/1*  33.43/1*  40.53/1*  44.43/1*  48.18/1*  49.43/1*  51.58/1*  52.19/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.52/1*   0.59/4    5.09/2    4.48/2    9.29/1*   2.47/1*   3.56/2    4.43/1*   7.10/1*   3.50/10   3.35/1*   1.25/2    2.15/5    0.21/6  
  2 Cedrych Karel                  56.18  1.52/1*   2.53/2    8.17/4   13.06/2   24.10/4   27.14/4   31.29/4   36.30/3   44.47/2   48.28/2   52.14/2   54.02/2   56.00/2   56.18/2  
    OOB TJ Sokol Troja                    1.52/1*   1.01/5    5.24/5    4.49/3   11.04/5    3.04/4    4.15/4    5.01/2    8.17/2    3.41/7    3.46/2    1.48/8    1.58/2    0.18/1* 
  3 Cadil Jan                      56.35  2.05/5    3.09/5    8.15/3   13.09/3   23.52/3   26.52/3   30.40/3   36.14/2   45.14/4   48.43/3   52.38/3   54.07/3   56.14/3   56.35/3  
    VSTJ Stavební fakulta Praha           2.05/5    1.04/7    5.06/1*   4.54/4   10.43/4    3.00/3    3.48/1*   5.34/4    9.00/7    3.29/3    3.55/4    1.29/5    2.07/4    0.21/6  
  4 Hájek Jan                      57.36  1.59/4    2.56/4    8.06/2   13.19/4   23.25/2   26.15/2   30.24/2   36.32/4   45.05/3   49.10/4   53.08/4   54.50/4   57.16/4   57.36/4  
    KCT As                                1.59/4    0.57/2    5.10/3    5.13/6   10.06/3    2.50/2    4.09/3    6.08/8    8.33/5    4.05/11   3.58/5    1.42/7    2.26/8    0.20/5  
  5 Brumek Stanislav               60.25  2.30/10   3.18/7    8.28/5   15.39/5   27.38/7   30.43/7   35.18/5   41.23/6   49.44/5   52.56/5   57.01/5   58.10/5   60.07/5   60.25/5  
    KOB Kladno                            2.30/10   0.48/1*   5.10/3    7.11/12  11.59/10   3.05/6    4.35/6    6.05/7    8.21/3    3.12/1*   4.05/6    1.09/1*   1.57/1*   0.18/1* 
  6 Sámal Václav                   62.39  2.15/7    3.43/8   11.51/8   16.37/7   28.06/8   31.10/8   35.36/7   42.24/7   50.45/6   53.57/6   57.46/6   59.48/6   62.20/6   62.39/6  
    SK Praga                              2.15/7    1.28/11   8.08/10   4.46/1*  11.29/8    3.04/4    4.26/5    6.48/9    8.21/3    3.12/1*   3.49/3    2.02/11   2.32/9    0.19/3  
  7 Sorm Miroslav                  65.02  1.56/3    2.54/3   11.53/9   17.15/8   27.20/6   30.34/5   37.02/8   42.28/8   53.12/8   56.43/8   61.06/8   62.33/8   64.39/7   65.02/7  
    KOB Kladno                            1.56/3    0.58/3    8.59/11   5.22/7   10.05/2    3.14/7    6.28/13   5.26/3   10.44/10   3.31/5    4.23/7    1.27/3    2.06/3    0.23/9  
  8 Knotek Kamil                   65.05  2.09/6    3.12/6   10.24/6   15.48/6   27.02/5   30.41/6   35.32/6   41.15/5   51.15/7   54.54/7   59.36/7   61.29/7   64.40/8   65.05/8  
    PSK Olymp Praha                       2.09/6    1.03/6    7.12/7    5.24/8   11.14/6    3.39/9    4.51/7    5.43/6   10.00/9    3.39/6    4.42/11   1.53/10   3.11/11   0.25/11 
  9 Koc Lumír                      66.05  2.25/9    3.43/8   13.38/12  19.29/11  30.58/11  34.31/11  39.27/10  45.02/9   53.48/9   57.32/9   61.55/9   63.26/9   65.44/9   66.05/9  
    SK Meteor Kacerov Praha               2.25/9    1.18/9    9.55/12   5.51/9   11.29/8    3.33/8    4.56/8    5.35/5    8.46/6    3.44/8    4.23/7    1.31/6    2.18/7    0.21/6  
 10 Rysavy Vít                     71.54  2.35/11   3.58/10  11.30/7   17.40/10  30.10/10  33.59/10  40.02/11  46.59/11  56.44/10  60.55/10  66.18/10  68.08/10  71.24/10  71.54/10 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.35/11   1.23/10   7.32/8    6.10/10  12.30/11   3.49/11   6.03/12   6.57/10   9.45/8    4.11/13   5.23/13   1.50/9    3.16/12   0.30/13 
 11 Paukert Milan                  72.17  5.00/14   6.05/14  12.35/11  17.34/9   28.48/9   32.28/9   38.08/9   45.54/10  58.39/11  62.09/11  66.44/11  68.12/11  71.54/11  72.17/11 
    OOB TJ Sokol Troja                    5.00/14   1.05/8    6.30/6    4.59/5   11.14/6    3.40/10   5.40/11   7.46/11  12.45/12   3.30/4    4.35/10   1.28/4    3.42/14   0.23/9  
 12 Zeleny Vladimír                80.03  2.21/8    3.58/10  14.00/13  20.18/13  34.33/12  38.45/12  44.09/12  52.08/12  65.03/12  69.08/12  74.21/12  77.01/12  79.37/12  80.03/12 
    SK Praga                              2.21/8    1.37/12  10.02/13   6.18/11  14.15/13   4.12/12   5.24/9    7.59/12  12.55/13   4.05/11   5.13/12   2.40/12   2.36/10   0.26/12 
 13 Hojny Oldrich                  91.09  2.46/12   4.34/12  12.30/10  19.51/12  37.11/13  41.49/13  49.48/13  59.20/13  71.54/13  77.46/13  84.06/13  87.23/13  90.39/13  91.09/13 
    OK Sparta Praha                       2.46/12   1.48/13   7.56/9    7.21/13  17.20/14   4.38/13   7.59/14   9.32/14  12.34/11   5.52/14   6.20/14   3.17/13   3.16/12   0.30/13 
 14 Lustig Zdenek                  93.51  2.53/13   4.42/13  25.05/14  33.03/14  46.52/14  51.44/14  57.21/14  65.42/14  79.00/14  82.46/14  87.12/14  91.17/14  93.32/14  93.51/14 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.53/13   1.49/14  20.23/14   7.58/14  13.49/12   4.52/14   5.37/10   8.21/13  13.18/14   3.46/9    4.26/9    4.05/14   2.15/5    0.19/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.3km   95m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-31      3-59      4-90      5-77      6-85      7-87      8-73      9-78     10-100   
  1 Novák Milos                    40.51  2.13/1*   4.11/2    7.15/2   11.38/1*  16.14/1*  24.44/1*  32.10/1*  36.24/1*  38.38/1*  40.32/1*  40.51/1* 
    OK Sparta Praha                       2.13/1*   1.58/3    3.04/3    4.23/1*   4.36/2    8.30/2    7.26/2    4.14/2    2.14/1*   1.54/3    0.19/1* 
  2 Frantisek Novotny              43.54  2.13/1*   4.08/1*   6.51/1*  13.01/3   17.50/4   25.59/2   32.56/2   37.00/2   41.36/2   43.30/2   43.54/2  
    OOB USK Slavie Ustí n.L.              2.13/1*   1.55/1*   2.43/1*   6.10/9    4.49/5    8.09/1*   6.57/1*   4.04/1*   4.36/11   1.54/3    0.24/6  
  3 Lebduska Petr                  44.47  2.42/5    5.14/5    8.13/4   13.08/4   17.43/3   27.18/4   35.08/3   39.43/3   42.20/3   44.27/3   44.47/3  
    SKOB Roudnice nad Labem               2.42/5    2.32/5    2.59/2    4.55/2    4.35/1*   9.35/5    7.50/3    4.35/3    2.37/4    2.07/5    0.20/2  
  4 Paul Josef                     44.59  2.30/4    4.26/4    7.31/3   12.26/2   17.11/2   26.41/3   35.41/4   40.26/4   42.45/4   44.37/4   44.59/4  
    KOB Dobrichovice                      2.30/4    1.56/2    3.05/4    4.55/2    4.45/4    9.30/4    9.00/5    4.45/5    2.19/2    1.52/2    0.22/5  
  5 Novotny Jirí                   47.46  3.05/10   5.42/6    9.26/6   14.48/5   19.32/5   28.18/5   36.20/5   40.55/5   45.35/5   47.26/5   47.46/5  
    OOB Slavia Praha                      3.05/10   2.37/6    3.44/6    5.22/4    4.44/3    8.46/3    8.02/4    4.35/3    4.40/12   1.51/1*   0.20/2  
  6 Attl Vladimír                  52.01  2.14/3    4.16/3    9.01/5   15.58/7   21.11/7   32.15/6   41.17/6   46.48/6   49.23/6   51.37/6   52.01/6  
    SK Praga                              2.14/3    2.02/4    4.45/11   6.57/11   5.13/7   11.04/6    9.02/6    5.31/8    2.35/3    2.14/6    0.24/6  
  7 Dohnal Josef                   54.32  3.07/11   5.55/8    9.27/7   15.25/6   21.06/6   32.37/7   42.33/7   48.26/7   51.40/7   54.02/7   54.32/7  
    USK Praha                             3.07/11   2.48/7    3.32/5    5.58/8    5.41/8   11.31/7    9.56/7    5.53/9    3.14/6    2.22/7    0.30/11 
  8 Duda Frantisek                 60.30  2.57/7    7.25/12  15.43/16  21.15/13  27.53/13  39.34/10  49.38/9   54.51/9   57.36/8   60.05/8   60.30/8  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.57/7    4.28/16   8.18/15   5.32/5    6.38/12  11.41/8   10.04/8    5.13/6    2.45/5    2.29/8    0.25/8  
  9 Valásek Josef                  60.54  4.09/13   7.13/11  11.28/10  17.25/9   23.57/8   36.31/8   47.45/8   54.10/8   57.43/9   60.26/9   60.54/9  
    OK Sparta Praha                       4.09/13   3.04/9    4.15/8    5.57/7    6.32/11  12.34/9   11.14/11   6.25/13   3.33/7    2.43/11   0.28/10 
 10 Rejpal Petr                    68.04  2.56/6    6.00/9   14.41/15  20.20/11  25.32/11  39.03/9   53.25/10  58.40/10  62.49/10  67.37/10  68.04/10 
    OK Sparta Praha                       2.56/6    3.04/9    8.41/16   5.39/6    5.12/6   13.31/10  14.22/16   5.15/7    4.09/9    4.48/16   0.27/9  
 11 Rakovec Milos                  71.16  5.31/16   8.39/16  12.33/11  21.32/15  27.49/12  45.33/12  55.48/11  61.57/11  68.03/11  70.42/11  71.16/11 
    OK Sparta Praha                       5.31/16   3.08/11   3.54/7    8.59/15   6.17/9   17.44/13  10.15/9    6.09/11   6.06/16   2.39/9    0.34/14 
 12 Hlavaty Václav                 71.58  2.57/7    6.08/10  10.23/8   17.17/8   23.57/8   47.41/14  58.04/13  64.17/12  68.58/12  71.38/12  71.58/12 
    Slavoj Praha                          2.57/7    3.11/12   4.15/8    6.54/10   6.40/13  23.44/15  10.23/10   6.13/12   4.41/13   2.40/10   0.20/2  
 13 Serák Zdenek                   74.24  4.17/15   8.37/15  13.05/13  20.38/12  28.17/14  43.32/11  57.24/12  65.20/13  69.53/13  73.45/13  74.24/13 
    SK Meteor Kacerov Praha               4.17/15   4.20/15   4.28/10   7.33/12   7.39/14  15.15/11  13.52/13   7.56/15   4.33/10   3.52/15   0.39/16 
 14 Mudr Stanislav                 77.32  3.04/9    5.53/7   11.22/9   18.59/10  25.30/10  50.22/15  64.19/15  70.20/15  74.12/15  77.02/14  77.32/14 
    KOB Dobrichovice                      3.04/9    2.49/8    5.29/13   7.37/13   6.31/10  24.52/16  13.57/14   6.01/10   3.52/8    2.50/12   0.30/11 
 15 Durcat Jozef                   77.45  3.59/12   7.50/13  13.04/12  21.25/14  29.12/15  47.12/13  61.11/14  68.59/14  73.47/14  77.12/15  77.45/15 
    Oddíl OB Kotlárka                     3.59/12   3.51/14   5.14/12   8.21/14   7.47/15  18.00/14  13.59/15   7.48/14   4.48/14   3.25/13   0.33/13 
 16 Kalivoda Vladimír              82.02  4.09/13   7.51/14  14.01/14  25.37/16  34.56/16  52.07/16  64.54/16  73.06/16  78.00/16  81.28/16  82.02/16 
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            4.09/13   3.42/13   6.10/14  11.36/16   9.19/16  17.11/12  12.47/12   8.12/16   4.54/15   3.28/14   0.34/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         3.7km   75m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-90      4-77      5-85      6-75      7-79      8-100   
  1 Vondra Jaroslav                61.37  4.30/1*   9.49/1*  14.47/1*  22.02/1*  38.31/1*  52.11/1*  58.52/1*  61.10/1*  61.37/1* 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           4.30/1*   5.19/1*   4.58/1*   7.15/2   16.29/2   13.40/2    6.41/1*   2.18/2    0.27/1* 
  2 Kalivoda Viktor                63.32  7.08/3   13.40/3   19.28/3   25.41/2   42.25/2   54.10/2   61.03/2   63.03/2   63.32/2  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            7.08/3    6.32/3    5.48/3    6.13/1*  16.44/3   11.45/1*   6.53/2    2.00/1*   0.29/2  
  3 Hanák Milan                    75.32  5.40/2   11.28/2   18.25/2   27.45/3   47.56/3   62.25/3   72.01/3   74.55/3   75.32/3  
    VSTJ Stavební fakulta Praha           5.40/2    5.48/2    6.57/4    9.20/4   20.11/4   14.29/3    9.36/4    2.54/3    0.37/4  
  4 Bláha Svatopluk                76.07  7.41/4   20.35/4   25.45/4   33.45/4   50.04/4   64.44/4   72.35/4   75.31/4   76.07/4  
    Slavoj Praha                          7.41/4   12.54/4    5.10/2    8.00/3   16.19/1*  14.40/4    7.51/3    2.56/4    0.36/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.6km   35m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-82      3-65      4-70      5-100   
  1 Jezek Frantisek            24.27 0ch  1.45/2    7.23/2   15.36/3   19.28/1*  24.02/1*  24.27/1* 
    SKOB Slany                            1.45/2    5.38/4    8.13/3    3.52/1*   4.34/4    0.25/6  
  2 Cechmánek Václav           25.08 0ch  1.51/4    7.24/3   15.15/2   20.04/2   24.42/2   25.08/2  
    VSK Prírodoveda                       1.51/4    5.33/3    7.51/2    4.49/2    4.38/5    0.26/7  
  3 Jíra Filip                 25.42 0ch  1.47/3    6.50/1*  14.27/1*  21.10/3   25.20/3   25.42/3  
    OK Roztoky                            1.47/3    5.03/1*   7.37/1*   6.43/5    4.10/2    0.22/3  
  4 Marhold Václav             28.57 0ch  2.53/16   8.17/4   19.55/4   24.56/4   28.36/4   28.57/4  
    OB SK Zvole                           2.53/16   5.24/2   11.38/7    5.01/3    3.40/1*   0.21/2  
  5 Belza Patrick              32.14 0ch  2.17/8   10.00/11  20.56/8   26.41/5   31.54/5   32.14/5  
    SKOB Slany                            2.17/8    7.43/11  10.56/5    5.45/4    5.13/7    0.20/1* 
  6 Doubek                     32.35 0ch  1.44/1*   9.27/9   20.13/5   27.42/7   32.12/6   32.35/6  
    SKOB Slany                            1.44/1*   7.43/11  10.46/4    7.29/9    4.30/3    0.23/5  
  7 Merta Tomás                34.29 0ch  2.04/7    8.23/6   20.23/6   27.20/6   34.07/7   34.29/7  
                                          2.04/7    6.19/6   12.00/8    6.57/6    6.47/15   0.22/3  
  8 Malecková Hana             36.54 0ch  2.47/13   9.17/7   21.18/9   29.56/9   36.12/8   36.54/8  
    SK Praga                              2.47/13   6.30/7   12.01/9    8.38/20   6.16/14   0.42/19 
  9 Belzová Katerina           37.02 0ch  2.29/9   10.21/12  21.43/10  29.39/8   36.30/10  37.02/9  
    SKOB Slany                            2.29/9    7.52/15  11.22/6    7.56/17   6.51/16   0.32/12 
 10 Siler Martin               37.05 0ch  2.37/10   8.22/5   20.53/7   31.03/11  36.26/9   37.05/10 
    SK Kamenice                           2.37/10   5.45/5   12.31/11  10.10/22   5.23/8    0.39/18 
 11 Pribíková Agáta            38.06 0ch  2.03/6    9.40/10  23.48/12  31.34/12  37.39/11  38.06/11 
    SK Praga                              2.03/6    7.37/9   14.08/15   7.46/13   6.05/12   0.27/8  
 12 Machová Karolína           39.09 0ch  1.54/5    9.23/8   22.56/11  30.21/10  38.35/14  39.09/12 
                                          1.54/5    7.29/8   13.33/13   7.25/7    8.14/21   0.34/14 
 13 Kubu Matyás                39.20 0ch  3.04/18  10.54/15  25.31/16  33.08/15  38.33/12  39.20/13 
    PSK Olymp Praha                       3.04/18   7.50/13  14.37/17   7.37/11   5.25/9    0.47/21 
 14 Kubu Julie                 39.28 0ch  3.08/19  10.47/14  26.04/18  33.48/18  38.33/12  39.28/14 
    PSK Olymp Praha                       3.08/19   7.39/10  15.17/21   7.44/12   4.45/6    0.55/23 
 15 Hrbková Eliska             39.39 0ch  4.26/25  12.24/22  24.54/13  33.21/16  39.08/15  39.39/15 
    SK Zbraslav OOB                       4.26/25   7.58/17  12.30/10   8.27/19   5.47/11   0.31/10 
 16 Voburková Lucie            39.48 0ch  4.35/26  12.31/23  25.19/14  33.05/14  39.18/16  39.48/16 
    SK Zbraslav OOB                       4.35/26   7.56/16  12.48/12   7.46/13   6.13/13   0.30/9  
 17 Bláha Simon                40.41 0ch  2.41/11  10.32/13  25.25/15  32.50/13  40.10/17  40.41/17 
    Slavoj Praha                          2.41/11   7.51/14  14.53/19   7.25/7    7.20/17   0.31/10 
 18 Kalinová Ella              43.22 0ch  3.20/21  12.08/21  26.20/19  33.55/19  41.35/18  43.22/18 
    VSTJ Ekonom Praha                     3.20/21   8.48/23  14.12/16   7.35/10   7.40/19   1.47/28 
 19 Prusa Jakub                43.48 0ch  3.16/20  11.14/18  25.54/17  33.45/17  42.44/19  43.48/19 
                                          3.16/20   7.58/17  14.40/18   7.51/15   8.59/24   1.04/25 
 20 Sedlácek Patrik            46.18 0ch  3.48/23  14.05/25  30.23/22  38.17/21  45.41/20  46.18/20 
    OK Roztoky                            3.48/23  10.17/25  16.18/23   7.54/16   7.24/18   0.37/16 
 21 Vítová Marianne            47.39 0ch  2.49/15  11.34/20  27.48/20  36.03/20  46.45/21  47.39/21 
    Oddíl OB Kotlárka                     2.49/15   8.45/22  16.14/22   8.15/18  10.42/25   0.54/22 
 22 DeHeij Robert              52.43 0ch  4.39/27  13.41/24  30.59/23  40.43/22  51.28/23  52.43/22 
    VSSK MFF UK Praha                     4.39/27   9.02/24  17.18/24   9.44/21  10.45/26   1.15/26 
 23 Malecková Pavlína          54.52 0ch  3.30/22  14.40/26  35.04/26  45.58/24  54.07/24  54.52/23 
    SK Praga                              3.30/22  11.10/26  20.24/25  10.54/23   8.09/20   0.45/20 
 24 Simková Kristyna           60.08 0ch  2.42/12  11.08/16  33.25/25  50.20/27  59.13/27  60.08/26 
    SKOB Slany                            2.42/12   8.26/20  22.17/26  16.55/27   8.53/23   0.55/23 
 25 Kadlecová Valentyna        61.46 0ch  3.50/24  15.04/27  29.01/21  44.26/23  49.53/22  61.46/27 
                                          3.50/24  11.14/27  13.57/14  15.25/26   5.27/10  11.53/29 
 26 Folprechtova Julie         64.06 1ch  2.48/14  11.13/17       /    50.01/26  58.29/25  59.06/24 
    SK OK 24 Praha                        2.48/14   8.25/19       /         /     8.28/22   0.37/16 
 27 Hronková Bára              69.09 2ch  2.54/17  11.22/19       /         /    58.37/26  59.09/25 
    USK Praha                             2.54/17   8.28/21       /         /         /     0.32/12 
 28 Kadlecová Tereza           75.24 0ch  5.44/28  17.10/28  32.04/24  46.05/25  74.49/28  75.24/28 
                                          5.44/28  11.26/28  14.54/20  14.01/24  28.44/28   0.35/15 
 29 Uhlírová Marie Milada     102.52 0ch 10.54/29  26.31/29  69.58/27  84.51/28 101.17/29 102.52/29 
    TJ Lokomotiva Beroun                 10.54/29  15.37/29  43.27/27  14.53/25  16.26/27   1.35/27 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.1km   20m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-82      3-65      4-70      5-100   
  1 Bláha Jan                      14.49  1.23/1*   3.24/1*   8.12/1*  10.51/1*  14.28/1*  14.49/1* 
    Slavoj Praha                          1.23/1*   2.01/1*   4.48/1*   2.39/1*   3.37/2    0.21/3  
  2 Cihák Pavel                    16.14  1.31/2    4.02/2   10.01/2   13.08/2   15.58/2   16.14/2  
    OOB Sokol Kostelec n. C.l.            1.31/2    2.31/2    5.59/2    3.07/2    2.50/1*   0.16/1* 
  3 Plánicková Libuse              25.57  2.39/3    5.32/3   15.52/3   20.04/3   25.38/3   25.57/3  
    Sdruz. organizátoru bank. sport. akc  2.39/3    2.53/3   10.20/4    4.12/3    5.34/5    0.19/2  
  4 Klasková Josefína              29.41  4.25/4   10.58/4   19.07/4   24.12/4   29.18/4   29.41/4  
    Oddíl OB Kotlárka                     4.25/4    6.33/5    8.09/3    5.05/4    5.06/4    0.23/4  
  5 Kopecká Alena                  51.44  7.35/5   11.37/5   30.42/5   46.15/5   51.12/5   51.44/5  
    USK Praha                             7.35/5    4.02/4   19.05/5   15.33/5    4.57/3    0.32/5  
    Albrecht Vladimír          DISK           /         /         /         /         /    62.55/   
    SK Kamenice                               /         /         /         /         /         /   
    Krízek Ladislav            DISK       2.37/     4.52/         /         /         /         /   
                                          2.37/     2.15/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T5          4.8km  145m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-83      3-90      4-77      5-63      6-39      7-71      8-75      9-78     10-100   
  1 Klusáková Barbora              38.14  2.52/2    6.31/2   10.26/1*  14.15/1*  18.14/1*  23.39/1*  28.56/1*  32.17/1*  36.21/1*  37.57/1*  38.14/1* 
                                          2.52/2    3.39/3    3.55/1*   3.49/2    3.59/1*   5.25/1*   5.17/1*   3.21/4    4.04/1*   1.36/2    0.17/2  
  2 Seborová Tereza                42.02  2.43/1*   6.41/3   11.10/3   15.20/3   19.48/3   25.45/2   32.02/2   34.50/2   39.47/2   41.41/2   42.02/2  
    KOB Kladno                            2.43/1*   3.58/8    4.29/2    4.10/3    4.28/2    5.57/2    6.17/3    2.48/2    4.57/5    1.54/5    0.21/5  
  3 Setínková Jana                 43.02  2.55/3    6.12/1*  10.41/2   14.20/2   19.21/2   26.46/3   33.00/3   36.18/3   41.00/3   42.45/3   43.02/3  
                                          2.55/3    3.17/1*   4.29/2    3.39/1*   5.01/5    7.25/6    6.14/2    3.18/3    4.42/3    1.45/3    0.17/2  
  4 Jirous Jirí                    45.45  3.29/6    7.05/5   12.57/6   17.14/5   22.17/5   28.34/4   35.16/4   39.01/4   43.55/4   45.30/4   45.45/4  
    KOB TRETRA Praha                      3.29/6    3.36/2    5.52/9    4.17/5    5.03/6    6.17/3    6.42/5    3.45/7    4.54/4    1.35/1*   0.15/1* 
  5 Kutálek Jan                    47.07  3.47/7    7.38/7   12.20/4   17.04/4   22.04/4   29.58/5   36.51/5   39.26/5   44.48/5   46.47/5   47.07/5  
    KOB TRETRA Praha                      3.47/7    3.51/4    4.42/4    4.44/7    5.00/3    7.54/7    6.53/6    2.35/1*   5.22/6    1.59/8    0.20/4  
  6 Hrbková Martina                51.34  4.19/9    8.10/8   13.39/7   18.17/7   23.58/7   31.04/6   39.43/6   43.32/6   49.14/6   51.10/6   51.34/6  
    SK Zbraslav OOB                       4.19/9    3.51/4    5.29/8    4.38/6    5.41/9    7.06/5    8.39/8    3.49/9    5.42/7    1.56/6    0.24/9  
  7 Ondrejcková Iveta              53.08  2.57/4    6.53/4   14.07/8   18.17/7   24.55/8   31.41/7   40.39/8   44.10/8   49.57/8   52.47/7   53.08/7  
    TJ AERO Odolena Voda                  2.57/4    3.56/7    7.14/10   4.10/3    6.38/11   6.46/4    8.58/9    3.31/5    5.47/8    2.50/10   0.21/5  
  8 Siegerová Lucie                53.38  3.17/5    7.10/6   12.26/5   17.31/6   22.39/6   31.57/8   40.03/7   43.50/7   49.40/7   53.12/8   53.38/8  
    KOB TRETRA Praha                      3.17/5    3.53/6    5.16/6    5.05/10   5.08/7    9.18/10   8.06/7    3.47/8    5.50/9    3.32/11   0.26/11 
  9 Kouba Kamil                    59.46  7.47/11  13.28/10  22.47/11  27.44/11  34.11/11  42.42/11  49.08/10  52.44/10  57.19/9   59.21/9   59.46/9  
                                          7.47/11   5.41/10   9.19/12   4.57/9    6.27/10   8.31/9    6.26/4    3.36/6    4.35/2    2.02/9    0.25/10 
 10 Holusová Karolína              60.14  4.13/8    8.50/9   14.09/9   20.07/9   25.07/9   34.33/9   44.32/9   50.48/9   58.00/10  59.53/10  60.14/10 
                                          4.13/8    4.37/9    5.19/7    5.58/11   5.00/3    9.26/11   9.59/10   6.16/11   7.12/11   1.53/4    0.21/5  
 11 Plánicka Jirí                  62.15  5.59/10  15.33/11  20.43/10  25.30/10  30.51/10  38.45/10  49.29/11  53.37/11  59.57/11  61.54/11  62.15/11 
    Sdruz. organizátoru bank. sport. akc  5.59/10   9.34/12   5.10/5    4.47/8    5.21/8    7.54/7   10.44/11   4.08/10   6.20/10   1.57/7    0.21/5  
 12 Hronková Milada               111.45 23.27/12  31.15/12  39.33/12  47.27/12  56.07/12  70.55/12  90.27/12  98.02/12 107.35/12 111.10/12 111.45/12 
    USK Praha                            23.27/12   7.48/11   8.18/11   7.54/12   8.40/12  14.48/12  19.32/12   7.35/12   9.33/12   3.35/12   0.35/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T7          6.8km  185m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-81      4-90      5-41      6-43      7-44      8-47      9-84     10-71     11-67     12-100   
  1 Ptácek Jan                     58.20  3.49/4    7.06/4    9.56/1*  12.28/1*  17.27/1*  23.19/1*  25.20/1*  33.09/1*  41.26/1*  50.07/1*  55.09/1*  57.58/1*  58.20/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.49/4    3.17/5    2.50/1*   2.32/3    4.59/2    5.52/1*   2.01/1*   7.49/1*   8.17/1*   8.41/1*   5.02/2    2.49/6    0.22/2  
  2 Trojan Karel                   61.37  3.57/5    7.18/5   11.26/5   13.54/2   19.05/2   25.13/2   27.33/2   35.55/2   45.46/2   55.14/2   59.29/2   61.19/2   61.37/2  
                                          3.57/5    3.21/6    4.08/4    2.28/2    5.11/3    6.08/2    2.20/2    8.22/2    9.51/3    9.28/3    4.15/1*   1.50/1*   0.18/1* 
  3 Choteticky Václav              67.27  3.21/1*   7.20/6   11.11/4   13.58/3   19.18/3   25.58/3   28.31/3   39.44/3   49.00/3   58.48/3   63.58/3   67.04/3   67.27/3  
    KCT As                                3.21/1*   3.59/7    3.51/3    2.47/4    5.20/4    6.40/3    2.33/4   11.13/4    9.16/2    9.48/4    5.10/3    3.06/7    0.23/5  
  4 Král Lubos                     71.26  4.47/8    7.26/7   10.56/3   15.33/6   20.16/4   27.38/4   30.47/5   44.04/5   54.39/4   63.38/4   68.59/4   71.04/4   71.26/4  
                                          4.47/8    2.39/4    3.30/2    4.37/7    4.43/1*   7.22/5    3.09/7   13.17/6   10.35/4    8.59/2    5.21/5    2.05/2    0.22/2  
  5 Petráková Barbora              77.50  3.39/3    6.14/2   10.30/2   14.06/4   20.57/6   29.24/6   32.10/6   42.42/4   55.50/5   68.42/5   74.17/5   77.24/5   77.50/5  
    SK OB Chotebor                        3.39/3    2.35/3    4.16/5    3.36/5    6.51/8    8.27/7    2.46/5   10.32/3   13.08/8   12.52/6    5.35/6    3.07/8    0.26/7  
  6 Kabát Jan                      78.04  3.23/2    5.40/1*  12.50/6   15.15/5   20.53/5   27.45/5   30.10/4   47.34/6   58.31/6   70.12/6   75.29/6   77.40/6   78.04/6  
    VSTJ Ekonom Praha                     3.23/2    2.17/1*   7.10/7    2.25/1*   5.38/5    6.52/4    2.25/3   17.24/9   10.57/5   11.41/5    5.17/4    2.11/3    0.24/6  
  7 Sustrová Jana                  97.08  3.57/5    6.24/3   19.32/8   24.04/8   30.53/7   39.13/7   42.02/7   57.52/7   70.01/7   85.27/7   93.51/7   96.39/7   97.08/7  
    SK Zbraslav OOB                       3.57/5    2.27/2   13.08/8    4.32/6    6.49/7    8.20/6    2.49/6   15.50/8   12.09/6   15.26/7    8.24/7    2.48/5    0.29/9  
  8 Pohoralá Karolína             107.51  5.31/9   10.11/8   15.47/7   20.49/7   30.56/8   39.33/8   43.26/8   58.05/8   74.41/8   93.31/8  104.13/8  107.29/8  107.51/8  
    SKOB Roudnice nad Labem               5.31/9    4.40/8    5.36/6    5.02/8   10.07/9    8.37/8    3.53/9   14.39/7   16.36/9   18.50/8   10.42/8    3.16/9    0.22/2  
  9 Siler Michal                  115.00  4.09/7   13.56/9   27.47/9   34.37/9   41.07/9   49.55/9   53.37/9   64.55/9   77.53/9   97.25/9  112.05/9  114.34/9  115.00/9  
                                          4.09/7    9.47/9   13.51/9    6.50/9    6.30/6    8.48/9    3.42/8   11.18/5   12.58/7   19.32/9   14.40/9    2.29/4    0.26/7