Konečné výsledky kategorie                                                 1.4.2012 14:46:40
                                              
===ČSOB-SLA===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km   20m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Sanna Karin              Oddíl OB Kotlárka    DKP0250 C     20.14  +      0.00
  2.Jirkovská Katerina       SKOB Slany           SLA0350 C     22.52  +      2.38
  3.Cechmánková Anna         VSK Prírodoveda      PVP0450 C     23.14  +      3.00
  4.Fantová Katerina         VSTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     26.52  +      6.38
  5.Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C     27.35  +      7.21
  6.Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C     31.43  +     11.29
  7.Chalupová Aneta          OK Roztoky           ROZ0250 C     37.45  +     17.31
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.6km   35m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bulírová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP045  C 23.54 0ch         
  2.Radová Lucie             Oddíl OB Kotlárka    DKP0251 C 29.01 0ch         
  3.Longinová Adéla          KOB TRETRA Praha     TAP0351 C 29.03 0ch         
  4.De Heij Laura            VSSK MFF UK Praha    MFP0450 C 38.04 0ch         
  5.Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 C 42.09 0ch         
  6.Chládková Eliska         OOB Sokol Kostelec n KNC0350 C 47.45 0ch         
  7.Cechová Klára            SKOB Slany           SLA0552 C 53.02 0ch         
  8.Jirkovská Magdaléna      SKOB Slany           SLA0550 C 57.02 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.8km   30m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dedková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B     21.39  +      0.00
  2.Vyhnálková Marie         VSSK MFF UK Praha    MFP0151 C     22.20  +      0.41
  3.Srámková Hana            VSSK MFF UK Praha    MFP0051 B     24.33  +      2.54
  4.Krejcí Zuzana            OB SK Zvole          ZVO0055 C     35.03  +     13.24
  5.Rusá Vendula             KOB Dobrichovice     DCE0150       36.41  +     15.02
  6.Cermáková Katerina       OK Roztoky           ROZ0150 C     36.47  +     15.08
  7.Skáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 C     37.56  +     16.17
  8.Santrucková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     40.17  +     18.38
  9.Sedlácková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     40.27  +     18.48
 10.Safkova Sofie            SK Kamenice          KAM0153 C     40.41  +     19.02
 11.Benesová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     42.53  +     21.14
 12.Kováciková Jolana        OOB Sokol Kostelec n KNC0051 C     46.22  +     24.43
 13.Jirkovská Michaela       SKOB Slany           SLA0150 C     47.07  +     25.28
 14.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     49.41  +     28.02
 15.Chládková Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC0052 C     52.21  +     30.42
 16.Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C     60.07  +     38.28
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.8km   75m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Barbora       VSSK MFF UK Praha    MFP9850 B     25.41  +      0.00
  2.Sieglová Eliska          VSSK MFF UK Praha    MFP9950 B     30.09  +      4.28
  3.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 C     31.26  +      5.45
  4.Repiská Amálie           VSSK MFF UK Praha    MFP9851 C     32.16  +      6.35
  5.Poláková Katerina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B     32.53  +      7.12
  6.Illnerová Katerina       Oddíl OB Kotlárka    DKP9950 B     33.09  +      7.28
  7.Hájková Eliska           OB SK Zvole          ZVO9851 B     34.19  +      8.38
  8.Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B     36.10  +     10.29
  9.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     37.28  +     11.47
 10.Zimmerová Katerina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     38.00  +     12.19
 11.Ruzicková Aneta          TJ Lokomotiva Beroun LBE9851 C     40.59  +     15.18
 12.Susánková Hana           SKOB Slany           SLA9855 C     42.30  +     16.49
 13.Ciháková Barbora         OOB Sokol Kostelec n KNC9950 C     43.05  +     17.24
 14.Zábranská Kristyna       SKOB Slany           SLA9852 B     47.01  +     21.20
 15.Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     47.14  +     21.33
 16.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C     47.47  +     22.06
 17.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     48.11  +     22.30
 18.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     52.14  +     26.33
 19.Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA9851 C     59.27  +     33.46
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.4km  115m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kucerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B     41.50  +      0.00
  2.Janovská Katerina        SK Praga             PGP9850 A     45.34  +      3.44
  3.Veljaciková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 B     46.45  +      4.55
  4.Simunková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP97   C     49.20  +      7.30
  5.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     56.50  +     15.00
  6.Stehlíková Anna          VSSK MFF UK Praha    MFP9750 C     67.08  +     25.18
  7.Hamplová Tereza          TJ Lokomotiva Beroun LBE9752 C     71.50  +     30.00
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.9km  140m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Boránková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     45.24  +      0.00
  2.Krivancová Zdenka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 C     52.34  +      7.10
  3.Nováková Katerina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     56.24  +     11.00
  4.Pavlu Katerina           SK Praga             PGP9554 A     76.41  +     31.17
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        5.9km  140m 11k  Ranking:0.3523 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E     52.59  +      0.00  R: 3667b
  2.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     54.24  +      1.25  R: 3577b
  3.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     58.22  +      5.23  R: 3324b
  4.Znamenácková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     60.30  +      7.31  R: 3188b
  5.Simková Markéta          VSK Prírodoveda      PVP7751 C     65.37  +     12.38  R: 2862b
  6.Krecová Kristyna         KOB Kladno           DKL8050 C     69.39  +     16.40  R: 2604b
  7.Schütznerová Lucie       TJ Start Náchod      SNA8551 C     84.31  +     31.32  R: 1657b
  8.Kalinová Markéta         VSTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     85.31  +     32.32  R: 1593b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        9.2km  225m 18k  Ranking:0.8068 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Sárka           Oddíl OB Kotlárka    DKP8850 E     66.25  +      0.00  R: 8332b
  2.Gregorová Kamila         SK OB Chotebor       CTB8151 R     67.19  +      0.54  R: 8226b
  3.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     72.16  +      5.51  R: 7645b
  4.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlárka    DKP8853 C     72.42  +      6.17  R: 7594b
  5.Betková Stepánka         VSK Prírodoveda      PVP8750 C     73.32  +      7.07  R: 7496b
  6.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     74.31  +      8.06  R: 7380b
  7.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlárka    DKP8655 C     77.04  +     10.39  R: 7081b
  8.Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     77.09  +     10.44  R: 7071b
  9.Rusá Sárka               SK Kamenice          KAM9157 B     78.49  +     12.24  R: 6875b
 10.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP9450 A     81.09  +     14.44  R: 6601b
 11.Smolková Katerina        SK Praga             PGP8852 C     81.54  +     15.29  R: 6513b
 12.Setínková Eva            Oddíl OB Kotlárka    DKP8759 C     82.51  +     16.26  R: 6401b
 13.Svobodová Jitka          KOB Dobrichovice     DCE7450 C     83.15  +     16.50  R: 6354b
 14.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     84.49  +     18.24  R: 6170b
 15.Jiríková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     85.16  +     18.51  R: 6117b
 16.Nedbalová Jana           VSSK MFF UK Praha    MFP8050 C     85.52  +     19.27  R: 6047b
 17.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     88.03  +     21.38  R: 5790b
 18.Hermannová Anna          KOB TRETRA Praha     TAP9251 C     89.13  +     22.48  R: 5653b
 19.Bozdechová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     90.28  +     24.03  R: 5506b
 20.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     92.51  +     26.26  R: 5226b
 21.Neumannová Katerina      VSK Prírodoveda      PVP9250 A     95.31  +     29.06  R: 4913b
 22.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     96.43  +     30.18  R: 4772b
 23.Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 C     96.46  +     30.21  R: 4766b
 24.Skáchová Petra           OOB Slavia Praha     SLP7051 C     97.28  +     31.03  R: 4684b
 25.Mikulásová Helena        SK Praga             PGP9353 C    100.54  +     34.29  R: 4281b
 26.Havlícková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C    104.50  +     38.25  R: 3818b
 27.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C    107.02  +     40.37  R: 3560b
 28.Setínková Zuzana         Oddíl OB Kotlárka    DKP5753 C    112.33  +     46.08  R: 2912b
 29.Krejcí Pavla             OB SK Zvole          ZVO7251 C    113.18  +     46.53  R: 2824b
 30.Tloustová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C    124.09  +     57.44  R: 1549b
 31.Cabrnochová Eva          KOB Kladno           DKL8450 C    124.34  +     58.09  R: 1500b
 32.Karasová Jana            VSTJ Stavební fakult FSP6153 C    138.03  +     71.38  R:    0b
    Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35K        3.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     34.52  +      0.00
  2.Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C     38.39  +      3.47
  3.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     51.36  +     16.44
  4.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     65.50  +     30.58
  5.Pribíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     67.21  +     32.29
  6.DeHeij Margita           VSSK MFF UK Praha    MFP7355 C     69.13  +     34.21
  7.Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     80.19  +     45.27
 
Konečné výsledky kategorie: D35L        6.1km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rysavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C     46.54  +      0.00
  2.Bejcková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     54.58  +      8.04
  3.Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C     55.13  +      8.19
  4.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     56.03  +      9.09
  5.Komersová Jana           OOB Sokol Kostelec n KNC6550 C     57.30  +     10.36
  6.Folprechtova Katka       SK OK 24 Praha       OKP7451 C     58.18  +     11.24
  7.Pokorná Magdalena        SK Praga             PGP7562 C     62.08  +     15.14
  8.Ciháková Lenka           OOB Sokol Kostelec n KNC6750 C     63.35  +     16.41
  9.Fantová Libuse           VSTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     65.04  +     18.10
 10.Forstová Jitka           SK Praga             PGP7558 C     65.11  +     18.17
 11.Benesová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     65.56  +     19.02
 12.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     68.57  +     22.03
 13.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     71.30  +     24.36
 14.Sieglová Dagmar          VSSK MFF UK Praha    MFP7050 C     75.44  +     28.50
 15.Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C     78.27  +     31.33
 16.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     78.45  +     31.51
 17.Pelikánová Lucie         VSSK MFF UK Praha    MFP6950 C     81.23  +     34.29
 18.Srámková Iva             VSSK MFF UK Praha    MFP7251 C     82.42  +     35.48
 19.Sedlácková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    104.56  +     58.02
 
Konečné výsledky kategorie: D45K        2.8km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Safkova Petra            SK Kamenice          KAM6651 C     32.47  +      0.00
  2.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     33.05  +      0.18
  3.Hermannová Marta         KOB TRETRA Praha     TAP5951 C     38.23  +      5.36
  4.Marcela Mikesová         KOB TRETRA Praha     TAP     C     44.29  +     11.42
  5.Rusá Lenka               KOB Dobrichovice     DCE6452 C     44.48  +     12.01
  6.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     48.28  +     15.41
  7.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlárka    DKP6651 C     49.16  +     16.29
 
Konečné výsledky kategorie: D45L        4.3km   95m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumannová Renata        VSK Prírodoveda      PVP6650 C     37.31  +      0.00
  2.Mrázová Pavla            KOB Dobrichovice     DCE5550 C     41.56  +      4.25
  3.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     43.08  +      5.37
  4.Cervinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     43.18  +      5.47
  5.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlárka    DKP5651 C     43.38  +      6.07
  6.Cejková Katerina         KOB Kladno           DKL5850 C     44.19  +      6.48
  7.Procházková Miluse       KOB Dobrichovice     DCE5450 C     46.14  +      8.43
  8.Slavíková Katerina       SK Praga             PGP6650 C     46.34  +      9.03
  9.Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP6652 C     47.01  +      9.30
 10.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP5752 C     47.11  +      9.40
 11.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     47.30  +      9.59
 12.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     51.08  +     13.37
 13.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     51.38  +     14.07
 14.Slezácková Vera          KOB Kamenicky Senov  KAS6550 C     51.41  +     14.10
 15.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     51.52  +     14.21
 16.Malacková Jana           Sokol Praha Sporilov DVP6151 C     52.23  +     14.52
 17.Sebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C     53.30  +     15.59
 18.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     53.39  +     16.08
 19.Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     56.22  +     18.51
 20.Veljacíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     58.20  +     20.49
 21.Sámalová Hana            SK Praga             PGP6150 C     58.44  +     21.13
 22.Havlícková Jindra        OOB Sokol Kostelec n KNC6150 C     59.00  +     21.29
 23.Dolezalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     59.04  +     21.33
 24.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlárka    DKP5851 C     59.05  +     21.34
 25.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     61.09  +     23.38
 26.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     63.56  +     26.25
 27.Cechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C     64.02  +     26.31
 28.Zavadilová Nada          OK Sparta Praha      SCP5450 C     69.30  +     31.59
    Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hankovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     40.50  +      0.00
  2.Strossová Jirinka        KOB Dobrichovice     DCE5650 C     42.25  +      1.35
  3.Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C     43.18  +      2.28
  4.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     43.25  +      2.35
  5.Paulová Mirka            KOB Dobrichovice     DCE5250 C     49.08  +      8.18
  6.Dlasková Anna            Oddíl OB Kotlárka    DKP5350 C     53.29  +     12.39
  7.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     56.39  +     15.49
  8.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     58.49  +     17.59
  9.Krákorová Iva                                 NER     C     78.57  +     38.07
 
Konečné výsledky kategorie: D75         2.8km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     63.14  +      0.00
  2.Dolecková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C     93.07  +     29.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.8km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B     24.25  +      0.00
  2.Skvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     24.48  +      0.23
  3.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     26.50  +      2.25
  4.Subrt Matej              Oddíl OB Kotlárka    DKP0205 C     28.26  +      4.01
  5.Malacka Milan            Sokol Praha Sporilov DVP     C     28.47  +      4.22
  6.Srámek Jaromír           VSSK MFF UK Praha    MFP0303 C     37.49  +     13.24
  7.Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     39.05  +     14.40
  8.Kolár Matyás             SKOB Slany           SLA0300 C     47.07  +     22.42
  9.Hrdlicka Jan             SKOB Slany           SLA0200 C     50.18  +     25.53
 10.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     89.22  +     64.57
 11.Baldrián Tomás           USK Praha            VSP0405 C     91.26  +     67.01
 12.Hovorka Metodej          KOB Dobrichovice     DCE0200      101.18  +     76.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.6km   35m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Matyás             Slavoj Praha         SJP0500 C 24.28 0ch         
  2.Lustig Adam              Oddíl OB Kotlárka    DKP0202 C 24.34 0ch         
  3.Hnízdil Matej            KOB Kamenicky Senov  KAS0301 C 25.57 0ch         
  4.Marhold Premysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 36.48 0ch         
  5.Jirkovsky Jan            SKOB Slany           SLA0500 C 36.59 0ch         
  6.Bláha Vojtech            Slavoj Praha         SJP0501 C 45.15 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.8km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B     25.02  +      0.00
  2.Safka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     28.53  +      3.51
  3.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     34.04  +      9.02
  4.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     34.19  +      9.17
  5.Janovsky Tomás           SK Praga             PGP0101 B     35.37  +     10.35
  6.Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 C     40.46  +     15.44
  7.Cech Richard             SKOB Slany           SLA0001 C     42.52  +     17.50
  8.Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     54.01  +     28.59
  9.Krejcí Tomás             OB SK Zvole          ZVO0005 C     72.12  +     47.10
 10.Marhold Ondrej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     81.44  +     56.42
 11.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C    109.28  +     84.26
    Kdyr Matej               TJ AERO Odolena Voda ODV0000 C DISK              
 MS Hejda Ondrej             OOB Sokol Kostelec n KNC9901 CMS   71.36  +     46.34
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.4km  115m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlárka    DKP9801 A     37.16  +      0.00
  2.Skvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B     37.57  +      0.41
  3.Jíra Tomás               OK Roztoky           ROZ9800 B     39.18  +      2.02
  4.Mikes Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B     48.33  +     11.17
  5.Sebek Petr               Oddíl OB Kotlárka    DKP9903 B     51.14  +     13.58
  6.Ondrejcek Jirí           TJ AERO Odolena Voda ODV9800 B     53.59  +     16.43
  7.Pelikán Lukás            VSSK MFF UK Praha    MFP9800 C     55.16  +     18.00
  8.Borovicka Tomás          VSTJ Stavební fakult FSP9801 B     55.19  +     18.03
  9.Ransdorf Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP9805 C     57.01  +     19.45
 10.Santrucek Vít            SK Kamenice          KAM9901 C     65.11  +     27.55
 11.Neumann Jindrich         VSK Prírodoveda      PVP9900 C     71.33  +     34.17
 12.Svatos Jan               TJ AERO Odolena Voda ODV9803 C     76.56  +     39.40
 13.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     78.11  +     40.55
 14.Kaspar Frantisek         SKOB Slany           SLA9800 C     83.03  +     45.47
 15.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     95.45  +     58.29
 16.Benes Jan                KOB Kladno           DKL9800 C    100.52  +     63.36
 17.Zemko Zdenek             SKOB Slany           SLA9900 C    113.40  +     76.24
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.8km  185m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtech           Oddíl OB Kotlárka    DKP9600 A     47.59  +      0.00
  2.Goj Tomás                TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 B     55.55  +      7.56
  3.Kalista Michael          TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 B     56.12  +      8.13
  4.Janác Václav             KOB TRETRA Praha     TAP     C     57.55  +      9.56
  5.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     59.25  +     11.26
  6.Brázdil Petr             TJ AERO Odolena Voda ODV9700 B     60.11  +     12.12
  7.Landovsky Jakub          SK Praga             PGP9601 C     61.09  +     13.10
  8.Vlásek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 B     62.19  +     14.20
  9.Valach Marek             KOB TRETRA Praha     TAP9703 C     64.42  +     16.43
 10.Kolár Otto               TJ Lokomotiva Beroun LBE9703 C     82.10  +     34.11
 
Konečné výsledky kategorie: H18         9.2km  225m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukás            SK Kamenice          KAM9403 A     59.10  +      0.00
  2.Kettner Vojtech          SK Kamenice          KAM9601 A     60.35  +      1.25
  3.Semík Ondrej             SK Kamenice          KAM9401 A     60.49  +      1.39
  4.Neumann Vojtech          VSK Prírodoveda      PVP9400 C     70.18  +     11.08
  5.Rada Jakub               Oddíl OB Kotlárka    DKP9401 C     74.19  +     15.09
  6.Lustig Matyás            Oddíl OB Kotlárka    DKP9507 B     85.56  +     26.46
  7.Kolár Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE9501 C     89.35  +     30.25
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        7.6km  180m 15k  Ranking:0.4259 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vesely Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     53.13  +      0.00  R: 4369b
  2.Simon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     54.20  +      1.07  R: 4282b
  3.Klusák Martin                                 NER8701 C     56.21  +      3.08  R: 4125b
  4.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     62.52  +      9.39  R: 3617b
  5.Besta Lukás              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     64.04  +     10.51  R: 3523b
  6.Safka Dan                SK Kamenice          KAM9105 C     67.25  +     14.12  R: 3262b
  7.Zácek Martin             VSTJ Stavební fakult FSP6803 C     67.28  +     14.15  R: 3258b
  8.Vanek Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     68.19  +     15.06  R: 3192b
  9.Parizek Jan                                   NER     C     69.57  +     16.44  R: 3065b
 10.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     70.47  +     17.34  R: 3000b
 11.Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C     71.20  +     18.07  R: 2957b
 12.Tvrdek Vojtech           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     71.36  +     18.23  R: 2936b
 13.Tomascin Jaroslav        SK Meteor Kacerov Pr MKP5800 C     80.43  +     27.30  R: 2225b
 14.Pruner Petr                                   NER     C     80.47  +     27.34  R: 2220b
 15.Tousek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     86.46  +     33.33  R: 1754b
 16.Stránsky Matej           VSSK MFF UK Praha    MFP7802 C     89.16  +     36.03  R: 1559b
 17.Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C    114.19  +     61.06  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L       12.5km  390m 21k  Ranking:0.8381 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Makovsky Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     75.56  +      0.00  R: 8524b
  2.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     77.49  +      1.53  R: 8319b
  3.Kovár Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     78.00  +      2.04  R: 8299b
  4.Mateju Lubos             SK Praga             PGP7601 R     80.04  +      4.08  R: 8075b
  5.Laciga Radek             SK Praga             PGP8202 C     81.16  +      5.20  R: 7945b
  5.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     81.16  +      5.20  R: 7945b
  7.Janovsky Tomás           SK Praga             PGP6401 C     84.03  +      8.07  R: 7643b
  8.Fiser Jirí               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     84.32  +      8.36  R: 7591b
  9.Sysel Ondrej             SK Praga             PGP8302 C     85.49  +      9.53  R: 7451b
 10.Vlach Martin             OK Sparta Praha      SCP8605 C     86.45  +     10.49  R: 7350b
 11.Hora Vojtech             SK Praga             PGP8301 C     86.59  +     11.03  R: 7325b
 12.Nemecek Jan              USK Praha            VSP6201 C     90.01  +     14.05  R: 6996b
 13.Pokorny Ondrej           SK Praga             PGP7506 C     91.30  +     15.34  R: 6835b
 14.Buk Jindrich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 A     93.08  +     17.12  R: 6658b
 15.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlárka    DKP6601 C     96.16  +     20.20  R: 6318b
 16.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     98.26  +     22.30  R: 6083b
 17.Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     99.14  +     23.18  R: 5996b
 18.Nyvlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    100.19  +     24.23  R: 5878b
 19.Benes Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C    104.26  +     28.30  R: 5432b
 20.Boránek Petr             USK Praha            VSP7000 C    105.20  +     29.24  R: 5334b
 21.Vrabec Ondrej            OK Sparta Praha      SCP8303 C    107.32  +     31.36  R: 5095b
 22.Ramba Jirí               Oddíl OB Kotlárka    DKP8606 C    108.02  +     32.06  R: 5041b
 23.Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C    108.11  +     32.15  R: 5025b
 24.Dvorák Petr                                   NER     C    116.47  +     40.51  R: 4092b
 25.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    122.41  +     46.45  R: 3452b
 26.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C    122.42  +     46.46  R: 3450b
 27.Krejcí Jan               OB SK Zvole          ZVO7001 C    122.56  +     47.00  R: 3425b
 28.Bitter Ales              OOB Sokol Kostelec n KNC8803 C    125.49  +     49.53  R: 3112b
    Gregor Martin            SK OB Chotebor       CTB7701 C DISK              
    Pospísil Ondrej          Oddíl OB Kotlárka    DKP8717 C DISK              
    Simek Tomás              VSTJ Stavební fakult FSP6304 C DISK              
    Nyvlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C DISK              
    Buchtík Ondrej           VSK Slavia TU Libere VLI8101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35K        6.1km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bíly Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     54.34  +      0.00
  2.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     72.34  +     18.00
 
Konečné výsledky kategorie: H35L       10.3km  275m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     72.36  +      0.00
  2.Folprecht Eda            SOK TJ Turnov        TUV7301 C     74.11  +      1.35
  3.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     74.14  +      1.38
  4.Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP6500 C     76.08  +      3.32
  5.Procházka Antonín        KOB Dobrichovice     DCE5500 C     78.41  +      6.05
  6.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     79.44  +      7.08
  7.Vins Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     89.30  +     16.54
  8.Siegl Roman              VSSK MFF UK Praha    MFP6700 C     92.54  +     20.18
  9.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     93.41  +     21.05
 10.Peterka Frantisek        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     93.42  +     21.06
 11.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     95.31  +     22.55
 12.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C     97.42  +     25.06
 13.Subrt Antonín            Oddíl OB Kotlárka    DKP7100 C    102.14  +     29.38
 14.Kalousek Jirí            Oddíl OB Kotlárka    DKP6901 C    102.20  +     29.44
 15.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C    108.15  +     35.39
 16.Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C    108.37  +     36.01
 17.Uhlír Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C    114.48  +     42.12
 18.JUN Drahomír             OOB Sokol Kostelec n KNC5501 C    116.33  +     43.57
 19.Halír Radim              VSSK MFF UK Praha    MFP7000 C    124.56  +     52.20
 20.Vít David                Oddíl OB Kotlárka    DKP7200 C    127.55  +     55.19
 21.Srámek Petr              VSSK MFF UK Praha    MFP6905 C    132.11  +     59.35
 22.Rada Richard             Oddíl OB Kotlárka    DKP6701 C    141.18  +     68.42
 23.Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C    178.57  +    106.21
 
Konečné výsledky kategorie: H45K        5.9km  140m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Longin Milos             KOB TRETRA Praha     TAP6201 C     62.36  +      0.00
  2.Mikes Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP5800 C     66.22  +      3.46
  3.Malacka Milan            Sokol Praha Sporilov DVP     C     70.06  +      7.30
 
Konečné výsledky kategorie: H45L        7.6km  180m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     51.04  +      0.00
  2.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     54.36  +      3.32
  3.Krausz Milan             VSTJ Stavební fakult FSP6700 C     60.26  +      9.22
  4.Kozina Petr              SK Praga             PGP6000 C     61.10  +     10.06
  5.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     63.35  +     12.31
  6.Veljacik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     64.26  +     13.22
  7.Horínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     65.32  +     14.28
  8.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     67.26  +     16.22
  9.Fanta Miroslav           VSTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     68.34  +     17.30
 10.Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C     73.00  +     21.56
 11.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     74.57  +     23.53
 12.Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C     77.12  +     26.08
 13.Pavlu Jaroslav           KOB Dobrichovice     DCE6100 C     77.34  +     26.30
 14.Hosek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     77.54  +     26.50
 15.Hájek Tomás              OB SK Zvole          ZVO6401 C     79.46  +     28.42
 16.Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     79.53  +     28.49
 17.Kudrnác Martin           SK Kamenice          KAM5901 C     79.54  +     28.50
 18.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     79.59  +     28.55
 19.Pribík Jan               SK Praga             PGP6301 C     81.32  +     30.28
 20.Kosták Milan             TJ Sokol Hostivice   HCE6101 C     85.18  +     34.14
 21.Tousek Miloslav          SK Meteor Kacerov Pr MKP5000 C     87.40  +     36.36
 22.Ornst Jan                Oddíl OB Kotlárka    DKP6700 C     90.58  +     39.54
 23.Svobodny Petr            Oddíl OB Kotlárka    DKP5800 C     92.08  +     41.04
 24.Simek Miroslav           VSSK MFF UK Praha    MFP6302 C     98.20  +     47.16
 25.Sváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     98.38  +     47.34
 26.Grivalsky Michal         SK Praga             PGP5900 C    100.55  +     49.51
 27.Dobes Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    108.07  +     57.03
 28.Malec Jaromír            SKOB Roudnice nad La ROU6203 C    117.20  +     66.16
 29.Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    151.52  +    100.48
    Hovorka Jan              KOB Dobrichovice     DCE6300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         6.1km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Farár Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     52.19  +      0.00
  2.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     56.18  +      3.59
  3.Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C     56.35  +      4.16
  4.Hájek Jan                KCT As               MAS5401 C     57.36  +      5.17
  5.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     60.25  +      8.06
  6.Sámal Václav             SK Praga             PGP5601 C     62.39  +     10.20
  7.Sorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     65.02  +     12.43
  8.Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C     65.05  +     12.46
  9.Koc Lumír                SK Meteor Kacerov Pr MKP5401 C     66.05  +     13.46
 10.Rysavy Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     71.54  +     19.35
 11.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     72.17  +     19.58
 12.Zeleny Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     80.03  +     27.44
 13.Hojny Oldrich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     91.09  +     38.50
 14.Lustig Zdenek            Oddíl OB Kotlárka    DKP5601 C     93.51  +     41.32
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km   95m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Milos              OK Sparta Praha      SCP4600 C     40.51  +      0.00
  2.Frantisek Novotny        OOB USK Slavie Ustí  PUL4200 C     43.54  +      3.03
  3.Lebduska Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C     44.47  +      3.56
  4.Paul Josef               KOB Dobrichovice     DCE4401 C     44.59  +      4.08
  5.Novotny Jirí             OOB Slavia Praha     SLP4601 C     47.46  +      6.55
  6.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     52.01  +     11.10
  7.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     54.32  +     13.41
  8.Duda Frantisek           SKOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     60.30  +     19.39
  9.Valásek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     60.54  +     20.03
 10.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     68.04  +     27.13
 11.Rakovec Milos            OK Sparta Praha      SCP4500 C     71.16  +     30.25
 12.Hlavaty Václav           Slavoj Praha         SJP4200 C     71.58  +     31.07
 13.Serák Zdenek             SK Meteor Kacerov Pr MKP4200 C     74.24  +     33.33
 14.Mudr Stanislav           KOB Dobrichovice     DCE4400 C     77.32  +     36.41
 15.Durcat Jozef             Oddíl OB Kotlárka    DKP3800 C     77.45  +     36.54
 16.Kalivoda Vladimír        OOB Sokol Kostelec n KNC3800 C     82.02  +     41.11
 
Konečné výsledky kategorie: H75         3.7km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondra Jaroslav          VSTJ Stavební fakult FSP3300 C     61.37  +      0.00
  2.Kalivoda Viktor          OOB Sokol Kostelec n KNC3300 C     63.32  +      1.55
  3.Hanák Milan              VSTJ Stavební fakult FSP3400 C     75.32  +     13.55
  4.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     76.07  +     14.30
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.6km   35m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jezek Frantisek          SKOB Slany           SLA     C 24.27 0ch         
  2.Cechmánek Václav         VSK Prírodoveda      PVP0600 C 25.08 0ch         
  3.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C 25.42 0ch         
  4.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C 28.57 0ch         
  5.Belza Patrick            SKOB Slany           SLA     C 32.14 0ch         
  6.Doubek                   SKOB Slany           SLA     C 32.35 0ch         
  7.Merta Tomás                                   NER     C 34.29 0ch         
  8.Malecková Hana           SK Praga             PGP     C 36.54 0ch         
  9.Belzová Katerina         SKOB Slany           SLA     C 37.02 0ch         
 10.Siler Martin             SK Kamenice          KAM0501 C 37.05 0ch         
 11.Pribíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C 38.06 0ch         
 12.Machová Karolína                              NER     C 39.09 0ch         
 13.Kubu Matyás              PSK Olymp Praha      OLP0301 C 39.20 0ch         
 14.Kubu Julie               PSK Olymp Praha      OLP     C 39.28 0ch         
 15.Hrbková Eliska           SK Zbraslav OOB      ZBP     C 39.39 0ch         
 16.Voburková Lucie          SK Zbraslav OOB      ZBP     C 39.48 0ch         
 17.Bláha Simon              Slavoj Praha         SJP0700 C 40.41 0ch         
 18.Kalinová Ella            VSTJ Ekonom Praha    EKP0961 C 43.22 0ch         
 19.Prusa Jakub                                   NER     C 43.48 0ch         
 20.Sedlácek Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C 46.18 0ch         
 21.Vítová Marianne          Oddíl OB Kotlárka    DKP8451 C 47.39 0ch         
 22.DeHeij Robert            VSSK MFF UK Praha    MFP0810 C 52.43 0ch         
 23.Malecková Pavlína        SK Praga             PGP     C 54.52 0ch         
 24.Simková Kristyna         SKOB Slany           SLA     C 60.08 0ch         
 25.Kadlecová Valentyna                           NER     C 61.46 0ch         
 26.Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP06   C 64.06 1ch         
 27.Hronková Bára            USK Praha            VSP0651 C 69.09 2ch         
 28.Kadlecová Tereza                              NER     C 75.24 0ch         
 29.Uhlírová Marie Milada    TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C102.52 0ch         
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.1km   20m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Jan                Slavoj Praha         SJP     C     14.49  +      0.00
  2.Cihák Pavel              OOB Sokol Kostelec n KNC8801 C     16.14  +      1.25
  3.Plánicková Libuse        Sdruz. organizátoru  SOB7250 C     25.57  +     11.08
  4.Klasková Josefína        Oddíl OB Kotlárka    DKP9651 C     29.41  +     14.52
  5.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     51.44  +     36.55
    Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C DISK              
    Krízek Ladislav                               NER     C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          4.8km  145m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáková Barbora                             NER9157 C     38.14  +      0.00
  2.Seborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C     42.02  +      3.48
  3.Setínková Jana                                NER     C     43.02  +      4.48
  4.Jirous Jirí              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C     45.45  +      7.31
  5.Kutálek Jan              KOB TRETRA Praha     TAP8301 C     47.07  +      8.53
  6.Hrbková Martina          SK Zbraslav OOB      ZBP     C     51.34  +     13.20
  7.Ondrejcková Iveta        TJ AERO Odolena Voda ODV     C     53.08  +     14.54
  8.Siegerová Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP7552 C     53.38  +     15.24
  9.Kouba Kamil                                   NER     C     59.46  +     21.32
 10.Holusová Karolína                             NER     C     60.14  +     22.00
 11.Plánicka Jirí            Sdruz. organizátoru  SOB6800 C     62.15  +     24.01
 12.Hronková Milada          USK Praha            VSP7455 C    111.45  +     73.31
 
Konečné výsledky kategorie: T7          6.8km  185m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptácek Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM7435 C     58.20  +      0.00
  2.Trojan Karel                                  NER     C     61.37  +      3.17
  3.Choteticky Václav        KCT As               MAS5200 C     67.27  +      9.07
  4.Král Lubos                                    NER     C     71.26  +     13.06
  5.Petráková Barbora        SK OB Chotebor       CTB     C     77.50  +     19.30
  6.Kabát Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6912 C     78.04  +     19.44
  7.Sustrová Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP7354 C     97.08  +     38.48
  8.Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C    107.51  +     49.31
  9.Siler Michal                                  NER     C    115.00  +     56.40