Konečné výsledky kategorie                                                31.3.2012 23:40:55
                                              
===ČSOS-SLA===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1km   64m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 C     33.03  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.1km   64m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zábranská Kristýna       SKOB Slaný           SLA9852 B     52.26  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.3km  106m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     48.34  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.8km  182m 18k  Ranking:0.6935 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     55.37  +      0.00  R: 7521b
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     61.31  +      5.54  R: 6847b
  3.Betková Štěpánka         VSK Přírodověda      PVP8750 C     65.07  +      9.30  R: 6436b
  4.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     66.11  +     10.34  R: 6315b
  5.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     75.16  +     19.39  R: 5278b
  6.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     75.59  +     20.22  R: 5196b
  7.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     78.07  +     22.30  R: 4952b
    Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.3km  106m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     53.57  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.1km   64m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     27.50  +      0.00
  2.Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 C     70.07  +     42.17
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.3km  106m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Ondřej             SKOB Slaný           SLA9701 A     39.07  +      0.00
  2.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     42.10  +      3.03
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.8km  182m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 C     81.40  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.0km  268m 27k  Ranking:0.8203 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     64.16  +      0.00  R: 8233b
  2.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     64.29  +      0.13  R: 8205b
  3.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     64.45  +      0.29  R: 8171b
  4.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     68.50  +      4.34  R: 7652b
  5.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov / MTBO TUR8406 C     70.08  +      5.52  R: 7487b
  6.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     70.36  +      6.20  R: 7427b
  7.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     70.38  +      6.22  R: 7423b
  8.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     71.15  +      6.59  R: 7345b
  9.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     72.24  +      8.08  R: 7198b
 10.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     73.26  +      9.10  R: 7067b
 11.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     74.52  +     10.36  R: 6885b
 12.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     78.15  +     13.59  R: 6454b
 13.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     80.25  +     16.09  R: 6179b
 14.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     83.05  +     18.49  R: 5840b
 15.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     83.34  +     19.18  R: 5778b
 16.Pruner Petr                                   NER     C    115.22  +     51.06  R: 1734b
    Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.8km  182m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     59.04  +      0.00
  2.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     62.02  +      2.58
  3.Komín David              SK Praga             PGP7405 C     66.15  +      7.11
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.3km  106m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     35.44  +      0.00
  2.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     37.40  +      1.56
  3.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     42.32  +      6.48
  4.Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C     51.39  +     15.55
  5.Ornst Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP6700 C     58.33  +     22.49
  6.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     58.39  +     22.55
  7.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     63.01  +     27.17
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.1km   64m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubek                   SKOB Slaný           SLA7000 C     31.08  +      0.00
  2.Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA9851 C     56.39  +     25.31
 
Konečné výsledky kategorie: P5          4.3km  106m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     36.52  +      0.00
  2.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     69.04  +     32.12